Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

BOSCH SRS4HMI61E

13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SRS4HMI61E

Nechcete už marnit časem ručním mytím nádobí a rádi byste ušetřili cenné minuty i spotřebu vody? Nabízená myčka úzká BOSCH SRS4HMI61E dokáže umýt 10 sad ušpiněného nádobí a vy se můžete věnovat svým koníčkům či rodině. Myčka na nádobí v úzké variantě bude vyhovovat do menších domácností, díky menším rozměrům se dá umístit i v menších bytech. Volně stojící myčku je možné umístit kamkoliv. Myčka úzká Bosch přísluší do energetické třídy E. Emise hluku šířeného vzduchem spadá do kategorie B. Pokud by se vám líbilo mít dokonalý přehled a konfigurovat myčku snadno, pak vás uchvátí ovládací panel na vnější straně. Nerez barva myčky BOSCH SRS4HMI61E bude ideální do vaší kuchyně. Koše na nádobí u této myčky můžete přizpůsobit svým vlastním požadavkům. Aquastop zamezí vytopení vás i sousedů a to tím způsobem, že bez váhání při podezření na poruchu zastaví přívod vody. V domácnosti s dětmi oceníte také možnost zablokovat tlačítka, aby vaše děti neměly přístup k ovládání myčky.

Základní funkce myčky nádobí BOSCH SRS4HMI61E

 • Myčka úzká Bosch zvládne umýt všechno špinavé nádobí
 • Volně stojící myčka se dá umístit kamkoliv
 • Přísluší do energetické třídy E
 • Emise hluku šířeného vzduchem: B
 • Díky myčce s panelem si zvládnete jednoduše nastavit program
 • Úzká myčka se šířkou 45 cm je výborná do menší kuchyně
 • Barva myčky: nerez
 • Nabídne také šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, program na ochranu skla, připojení teplé vody a výměník tepla
 • Myčka na jedno umytí zvládne 10 sad nádobí
 • Rozměry: 84,5 × 45 × 60 cm
 • Průměrná spotřeba energie: 76

Které funkce nabídne myčka úzká Bosch?

Mezi praktické prvky myčky se řadí funkce odloženého startu, díky níž se zapne myčka ve vámi zvolený čas. Připojení na teplou vodu zajistí vyšší úsporu energie. V myčce zastupuje důležitou roli také výměník tepla, který teplo při práci myčky může použít na další cyklus mytí. Senzor naplnění dohlíží na počet kusů nádobí v myčce a podle toho umí nastavit spotřebu vody. Čidlo zanalyzuje stav vody a následně určí ideální dávku a teplotu vody. Nadto můžete nechat omýt v myčce i křehké sklenice, protože nabízí citlivý program Perfect GlassCare. S displejem se perfektně vyznáte ve všech programech a navolíte si takový, který zrovna chcete. Všechny příbory můžete umývat v šuplíku na příbory. Mezi jeho výhodu patří hlavně jeho umístění, nachází se mimo koše na nádobí a ušetří tak spoustu místa.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída E
Kapacita sad nádobí (program ECO) 10 ×
Doba trvání (program ECO) 220 min (3,67 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Úzká (45 cm), Volně stojící, S panelem

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Program na ochranu skla, Připojení teplé vody, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Vlastnosti

Možnost sundání vrchního krytu Ano, je to možné

Barva

Barva Nerez

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 45 cm
Hloubka 60 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,65 m
Délka odpadní hadice 2,5 m (2,5 m)
Kód:  BOMY196
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SRS4HMI61E
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB07