Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BOSCH SRV2XMX01E

Akční cena
12 990 Kč
10 736 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH SRV2XMX01E

Malý pomocník pro velké výsledky

Nezbývá vám v kuchyni moc prostoru, ale přesto byste si přáli myčku nádobí? Řešením může být úzká vestavná myčka BOSCH SRV2XMX01E o šířce 45 cm, která svým bílým provedením elegantně zapadne do vaší kuchyně. V myčce bez problému umyjete až 10 sad nádobí. Vybírat můžete ze 4 programů, včetně automatického a 2 speciálních funkcí. Pro ještě lepší výsledky mytí je myčka BOSCH SRV2XMX01E vybavena dávkovacím asistentem - speciální záchytnou miskou pro mycí prostředek, díky které dojde k úplnému rozpuštění čistícího prostředku. Horní koš myčky je díky systému Rackmatic výškově přenastavitelný až o 5 cm, a to dokonce i při plném naložení. Jistě potěší příborová zásuvka VarioDrawer, do které kromě příborů lze umístit i menší předměty jako jsou espresso šálky anebo metly od šlehače. Společnost BOSCH poskytuje desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky a po celou dobu životnosti spotřebiče také záruku proti nehodám způsobeným vodou.


Top 5 benefitů vestavné myčky nádobí BOSCH SRV2XMX01E, 45 cm

  • Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení
  • InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta
  • AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče
  • Motor EcoSilence: obzvlášť úsporný a tichý při provozu s mimořádně dlouhou životností
  • 10letá záruka: náš přesvědčivý závazek kvality proti prorezavění vnitřního pláště.

Příborová zásuvka VarioDrawer pro více prostoru

Pro větší flexibilitu a pohodlí je součástí myčky BOSCH SRV2XMX01E příborová zásuvka VarioDrawer. Díky ní získáte více prostoru ve spodním koši a v myčce umyjete až 10 sad nádobí. Příborová zásuvka přijde vhod nejen pro příbory, ale také pro malé předměty jako jsou naběračky nebo malé šálky. 

Myčka BOSCH SRV2XMX01E má výkonný, úsporný a tichý motor

Vestavná myčka nádobí BOSCH SRV2XMX01E s pohonem EcoSilence Drive poskytuje vysoký výkon mytí a zároveň nízkou hlučnost. Je vybavena bezkartáčovým motorem šetřícím energii, který optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje mnohem plynulejší a tišší provoz. Technologie ActiveWater zas pomocí cílené distribuce vody, filtrační technologii a rychlejšímu ohřevu zajišťuje ekologické oplachování a dokonalý výsledek mytí. Užijte si tichou a čistou domácnost s myčkou nádobí BOSCH SRV2XMX01E​.


Věděli jste, že…

Vestavná myčka BOSCH SRV2XMX01E je vybavena červeným bodovým světlem InfoLight, které se promítá na podlahu. Snadno tak poznáte, zda je myčka ještě v provozu anebo je připravena k vyložení.


Plné využití síly čistících prostředků

Díky dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí.

Automatický program

Nevíte si rady, který program vzhledem k naplněnosti myčky vybrat? Zvolte automatický program, který sám pozná míru zašpinění nádobí a optimálně určí teplotu mycího cyklu i délku sušení. Myčka nádobí BOSCH SRV2IKX10E disponuje 4 programy, a to Eco (50°C), Auto (45 - 60°C), Intenzivní (70°C) a Hodinový (65°C). Součástí nabídky je také přídavné sušení ExtraDry a SpeedPerfect+.

Doživotní záruka AquaStop a desetiletá záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

S vestavnou myčkou nádobí BOSCH SRV2IKX10E máte 100% ochranu proti nehodám způsobeným vodou, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. AquaStop představuje systém, který se skládá z dvojstěnné přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a jímky s plovákovým spínačem. Ochrana proti škodám způsobeným vodou je garantována společností Bosch. Navíc máte desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída F
Kapacita sad nádobí (program ECO) 10 ×
Doba trvání (program ECO) 220 min (3,67 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Úzká (45 cm), Vestavná, Plně integrovaná

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Připojení teplé vody, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 44,8 cm
Hloubka 55 cm

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,9 m
Délka odpadní hadice 1,65 m (1,65 m)
Kód:  BOMY189
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  SRV2XMX01E
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13