Obnovit stránku

TASSIMO JOY TAS4502

-69%
Akční cena
2 890 Kč
888 Kč
734 Kč bez DPH

TASSIMO JOY TAS4502


Příprava oblíbeného nápoje jediným stiskem

Pokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak právě pro vás je určený automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO JOY. Systém SmartStart umožní spustit přípravu kávy pouhým stisknutím tlačítka a načtením čárového kódu z kapsle. O zbytek už se postará kávovar sám.


Kompaktní a elegantní design

TASSIMO JOY TAS4502 na první pohled zaujme kompaktními rozměry a nadčasovým designem v černé barvě, který podtrhuje elegantní hlava a mřížka s lesklým chromovaným povrchem. Pro flexibilní využití je kávovar vybaven výškově nastavitelným stojanem, což potěší především milovníky kávy preferující velké hrnky či sklenice.


Snadná obsluha

TASSIMO JOY využívá speciální kapsle T-Disc, díky kterým připravíte až 40 specialit včetně silného espressa, lahodného Caffé Crema, voňavého Cappuccina či Latte Macchiata a nechybí ani výběr nekávových nápojů jako je horká čokoláda či čaj. Integrované LED ukazatele vás informují o stavu přípravy kávy, takže vždy budete mít dokonalý přehled.


Tassimo Intellibrew

Tato patentovaná technologie vám umožní pokaždé připravit lahodnou kávu jako z kavárny, a to díky čárovému kódu na každé kapsli, který obsahuje informaci o optimálním množství vody, teplotě a době spaření pro přípravu perfektního nápoje.

Krátká doba přípravy

Inovativní průtokový ohřívač snižuje čas zahřívání přístroje na minimum. Při přípravě více nápojů není nutné vodu ohřívat a přenosu chutí zabraňuje samovolné čištění trysek párou po dokončení přípravy každého šálku.

XL nádržka na vodu

I přes kompaktní velikost se kávovar TASSIMO JOY může pochlubit mimořádně velkou nádržkou na vodu, což je obzvláště užitečné při přípravě více nápojů najednou. Díky tomu nemusíte doplňovat nádobu vodou tak často, což znamená, že se můžete plně soustředit na své hosty a vychutnávat si své oblíbené nápoje.

Příprava nápoje jediným stiskem tlačítka

Příprava lahodných teplých nápojů s kávovarem TASSIMO je opravdu snadná! Jednoduše vložte kapsli T DISC a spusťte plně automatickou přípravu nápoje jediným tlačítkem. O vše ostatní se již kávovar postará sám.

Jednoduché čištění

Přístroj Vám sám oznámí, kdy potřebuje odvápnit. Proces čištění spařovacího systému a odstranění vodního kamene se spustí automaticky po vložení servisní kapsle se speciálním čárovým kódem

Nastavitelná výška stojanu na šálky

Pro optimální přípravu mnoha druhů kávy slouží vyměnitelný stojan na různé velikosti šálků. Jednoduchým nastavením stojanu tak vždy vytvoříte kávu jako profesionál.

Vyjímatelná nádržka na vodu

Jednoduché přípravě kávy napomáhá vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 1,4 litru. Kávovar je také vybavený ukazatelem množství vody. Vždy tak budete mít přehled o spotřebě vody a nutnosti doplnění.

Automatická úspora energie

Kávovar Bosch Tassimo TAS4502 vám pomáhá šetřit náklady hned několika způsoby. Jedinečný průtokový ohřívač zajistí, aby se při přípravě nápoje ohřálo jen nezbytné množství vody. Po přípravě každého nápoje se spotřebič automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Vodní filtrační systém

Filtrační systém BRITA MAXTA snižuje množství vápence a chloru na minimum, čímž zajišťuje lepší aroma a lepší chuť v každém šálku. Filtrační systém také zaručuje delší životnost spotřebiče.

Filtrační kazeta zdarma

K balení je přiložena jedna filtrační kazeta BRITA MAXTRA zdarma.

4,7
hodnotilo 78 zákazníků
5 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 1 300 W
Tlak 3,3 bar
Objem nádržky na vodu 1,4 l

Typ kapslí

Druh kapslí Tassimo

Funkce

Funkce Výškově nastavitelný podstavec, Automatické vypnutí

Rozměry a hmotnost

Hloubka 28,9 cm
Šířka 23 cm
Výška 33,3 cm
Hmotnost 3,9 kg

Barva

Barva Černá

Typ kávovaru

Typ Kapslový
Kód:  EAN3386g1
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  TAS4502
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB3