Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

BOSCH TDS2110

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

BOSCH TDS2110

Parní stanice Bosch TDS2110 představuje díky příkonu 2400 W velice výkonného pomocníka pro rychlé a snadné žehlení. Vysoký příkon umožňuje vytvoření velmi silného tlaku páry (až 4,3 barů), a tedy hlubší průnik páry do textilií. Konstantní pára (100 g/min.) uniká otvory, které jsou ideálně rozložené po speciální žehlicí ploše Palladium Glissée. S odvápňovacím programem Calc'nClean Easy se nemusíte bát ani škodlivých usazenin. Funkce i-Temp Advanced zajistí vytvoření vždy ideálního množství páry pro právě nastavenou teplotu. Díky velké nádrži na vodu o objemu 1,5 l můžete žehlit opravdu dlouho. Množství bezpečnostních vychytávek spolehlivě ochrání vás i přístroj.

Klíčové vlastnosti parní stanice Bosch TDS2110

 • Kompaktní parní stanice pro snadné a rychlé žehlení
 • Vybavená mnoha bezpečnostními a praktickými funkcemi
 • Parní stanice s maximálním příkonem 2400 W a tlakem páry
 • Rychlé a snadné žehlení díky hlubokému průniku páry textiliemi
 • Pohodlná manipulace a jednoduchá údržba žehličky
 • Program pro odvápňování škodlivých usazenin (Calc'n Clean Easy)
 • Calc'n Clean Timer pro automatické připomenutí nutné údržby
 • Vždy ideální množství páry pro nastavenou teplotu (funkce i-Temp Advanced)
 • Speciální odolná žehlicí plocha Palladium Glissée
 • Kdykoliv doplnitelná velká nádrž na vodu pro dlouhé žehlení
 • Tlačítko Eco pro vysoký výkon při současné úspoře vody a energie
 • Svislé napařování pro rychlé a snadné osvěžení oděvů
 • Praktická přihrádka pro uschování přívodního kabelu žehličky
 • Bezpečná parní žehlička s funkcí automatického vypnutí

Parní stanice Bosch - hodně wattů pro velký výkon

Hledáte žehličku, která zrychlí a zefektivní vaše domácí žehlení? Výkonný přístroj, se kterým se vám bude pohodlně manipulovat? Pak jste ji právě našli. Vysoce výkonná parní stanice Bosch TDS2110 rychlost vašeho žehlení zdvojnásobí. Nabízí maximální příkon 2400 W, a díky tomu také vysoký tlak páry až 4,3 barů. Při vysokém příkonu se žehlička rychle ohřívá a poskytuje vám dostatek energie pro velmi dobré výsledky žehlení. Úroveň tlaku je zase důležitá při napařování. Čím více tlaku, tím lépe. Díky vysokému tlaku pára proniká hluboko do textilie, účinně ji vyrovnává a vyhlazuje, a žehlení je tak rychlejší a snadnější. Díky funkci i-Temp Advanced bude navíc množství páry vždy ideální vzhledem k právě nastavené teplotě žehlení. S vysokým výkonem a s vysokým tlakem páry získáte vysokou kvalitu žehlení. Parní stanici Bosch neodolá žádný záhyb, žádný druh tkaniny.

Úsporné žehlení silou páry se stanicí Bosch TDS2110

S parní stanicí Bosch TDS2110 získáte při žehlení vždy skvělé výsledky. Díky silnému nepřetržitému parnímu rázu si snadno poradíte i s nepoddajnými záhyby v hustých textiliích. Pára proniká do tkaniny velmi hluboko, a proto ji snadno a rychle vyhlazuje. A pokud by snad vysoký kontinuální parní ráz o síle 100 g / min. nestačil, v programu Ultimate SteamBoost dokáže žehlička zajistit extra hluboký průnik páry do látky. Už nikdy se vám nebude zdát, že některé místo prostě nejde vyžehlit. Ne s parní stanicí Bosch, která vám pro ty nejodolnější, trvalé záhyby nabízí nadprůměrný ráz páry 180 g. Jediné stisknutí tlačítka postačí a žádná problematická látka nemá při tomto objemu parního proudění šanci. Rychle, spolehlivě, ale navíc také úsporně. Jednoduše ovladatelné tlačítko ECO vám umožní optimalizovat parní intervaly tak, aby i při vysokém výdeji páry docházelo k úspoře vody a energie.

Speciální žehlicí plocha Palladium Glissée

Parní stanice Bosch TDS2110 vyniká kvalitní žehlicí plochou Palladium Glissée. Žehlicí plocha má parní kanálky s 3zónovým uspořádáním. Žehlicí technologie skrývá 3 kroky - vlhčení, sušení a vyhlazení. Můžete si proto být jistí, že díky promyšlenému uspořádání parních kanálků bylo pro optimální distribuci páry a maximální kluznost žehličky učiněno maximum. Žehlicí plocha Palladium Glissée je obzvlášť pevná, odolná proti poškrábání a zajistí vám optimální skluznost pro rychlé žehlení bez záhybů.

Jednoduchost a pohodlí zaručeno

Parní stanice je vybavená velkou nádrží na vodu o objemu 1,5 l. Snadno proto vyžehlíte i velké množství prádla. Během žehlení je možné vodu jednoduše kdykoliv znovu doplnit. Jednoduchá je i údržba přístroje. Údržbu parní stanice zajišťuje praktický odvápňovací program Calc'n Clean Easy. Ten se postará o efektivní odstranění škodlivých částic vápence a dalších nečistot, které budou shromažďovány v samostatném zásobníku. A pokud bude přístroj potřebovat pročistit, Calc'n Clean Timer vám to připomene. Pohodlněji to už prostě nejde. Parní žehlička Bosch TDS2110 vám díky tomu určitě vydrží opravdu dlouho.

Bezpečná a chytrá žehlička značky Bosch

Bezpečnost výrobků je pro společnost Bosch nejvyšší prioritou. Proto také parní stanice Bosch TDS2110 disponuje spolehlivou bezpečnostní pojistkou, která ochrání vás, vaši domácnost i samotný přístroj. Inteligentní funkce Secure zajistí automatické vypnutí žehličky ve třech různých polohách. I kdybyste ji zapomněli vypnout, nic se nestane. Při nečinnosti dlouhé 8 minut se vypne sama. Tato příjemná, bezpečná a moderní funkce tak zajišťuje nejen vaši bezpečnost, ale také šetří energii. Bezstarostné žehlení máte se značkou Bosch prostě zajištěno.

Funkce parní stanice Bosch TDS2110:

 • Ultimate Steam Boost - Výkonná hluboká pára pro extra hluboký průnik páry do látky až do 180 g
 • Calc'n Clean Easy - Účinný odvápňovací progam se samostatným zásobníkem
 • Calc'n Clean Timer – Funkce pro připomenutí nutnosti žehličku vyčistit
 • Funkce i-Temp Advanced - Ideální kombinace teploty a páry pro všechny tkaniny vhodné k žehlení
 • Nastavení Eco - Optimalizované parní intervaly pro vysoký výkon páry při současné úspoře vody a energie
 • Vertikální napařování – Funkce pro rychlé a snadné osvěžení textilií a oděvů
 • Bezpečnostní funkce Secure - Automatické vypnutí přístroje při delší nečinnosti (ve 3 polohách)

Čas nahřátí:
3 min.

Rozměry žehličky (š × v × h):
235 × 208 × 350 mm

Hmotnost:
3,0 kg

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ žehličky

Typ žehličky Parní generátory

Funkce

Vlastnosti a funkce Vertikální napařování, Odvápňování, Bezpečnostní vypínání

Vlastnosti

Materiál žehlicí plochy Nerez s keramikou - Palladium Glissée
Parní výkon 100 g/min
Příkon 2 400 W
Parní ráz 180 g/min
Objem nádržky 1 500 ml
Délka kabelu 1,9 m

Barva

Barva Bílá, Fialová
Kód:  BOSPG001
Prod. číslo:  TDS2110
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB07