Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

BOSCH WAN28162BY

+ záruka 10 let na motor
Doprava
zdarma
Akční cena
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH WAN28162BY

Velmi tichá a výkonná pračka BOSCH WAN28162BY

Hledáte pračku s předním plněním, která je mimořádně tichá a zároveň velmi efektivní? Pak je pračka BOSCH WAN28162BY pro vás jako stvořená. Volně stojící spotřebič je vybaven tichým a výkonným motorem EcoSilence Drive s dlouhou životností, který vyprodukuje až 1 388 ot./min. Do bubnu s objemem 55 l se vejde až 7 kg prádla (program EKO 40°-60°). Pračka BOSCH WAN28162BY využívá nejnovějších technologií a funkcí, jako je například funkce SpeedPerfect výrazně urychlující praní, ActiveWater pro přesné nastavení spotřeby vody či funkce Reload, která vám umožní přidat prádlo i v průběhu praní. Veškeré nastavení pračky včetně odloženého startu až o 24 hodin nebo konec programu zobrazuje přehledný LED displej.


Top 5 klíčových benefitů pračky BOSCH WAN28162BY

  • EcoSilence Drive: Bosch WAN28162BY má extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností.
  • AlergiePlus: speciálně vyvinutý program pro potřeby alergiků a osoby s citlivou pokožkou.
  • SpeedPerfect: s pračkou Bosch WAN28162BY bude vaše prádlo dokonale čisté za až o 65 % méně času.
  • ActiveWater: přesné nastavení spotřeby vody díky automatické detekci náplně u každého praní.
  • LED displej zobrazující možnost odloženého startu nebo konce programu až o 24 hodin.

Tichý a úsporný motor pračky Bosch WAN28162BY

Efektivní a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive díky své konstrukci eliminuje hluk i vibrace a zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty, což zabezpečuje jeho dlouhodobou životnost. Je tak tichý, že můžete v pračce Bosch WAN28162BY prát třeba i během doby, kdy vaše miminko spí. Perfektní prací výkon s minimálním úsilím pro ty z nás, kteří si chtějí život užít.


Věděli jste, že…

Ovládání praček Bosch je snadné a intuitivní. Velký LED displej a ovládací panel jsou maximálně přehledné. Na displeji můžete sledovat nejen průběh programu a čas zbývající do konce, ale u vybraných modelů i doporučené náplně a indikaci spotřeby.


Bosch WAN28162BY vypere prádlo dokonale a rychle

Pračka Bosch WAN28162BY disponuje funkcí SpeedPerfect, což je speciální funkce vyvinutá pro situace, kdy záleží na čase. Můžete s ní zkrátit dobu praní až o 65 %* času bez kompromisů ve výsledku. Lze ji použít v kombinaci s většinou programů, všemi náplněmi a druhy textilu. Například můžete zvolením programu mix v kombinaci s přídavnou funkcí SpeedPerfect vyprat až 4 kilogramy smíšené náplně za pouhých 41 minut. (* Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.)

Perfektně ošetřené prádlo bez alergenů

Přísně na bakterie, jemně na citlivou pokožku. Oblečení, které není řádně vypráno, často obsahuje alergenní částice, které mohou způsobovat podráždění kůže. Pračka Bosch WAN28162BY je vybavena programem AlergiePlus, což je speciálně vyvinutý program pro potřeby alergiků a osob s citlivou pokožkou. Při jeho zvolení se používá vyšší teplota praní stejně jako dodatečné máchání, čímž se sníží množství alergenů na minimum. To znamená méně pylových částic, zvířecí srsti a roztočů ve vašem prádle.

Bosch WAN28162BY umožňuje přidat prádlo i během praní

Kdy jste naposledy naplnili pračku, spustili praní, a pak si uvědomili, že jste zapomněli dětskou ponožku nebo triko? Funkce Reload, kterou pračka Bosch WAN28162BY disponuje, vám umožní jednoduché přidání zapomenutého oblečení nebo odebrání prádla dokonce i během pracího cyklu.* Stačí pozastavit běžící program a otevřít dvířka, abyste jednoduše vložili opomenuté kusy oblečení do bubnu, a následně pokračovat v praní. (*Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.)

Pračka Bosch WAN28162BY vám ušetří vodu i peníze

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky praní a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory pračky Bosch WAN28162BY upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně náš patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.


Parametry a specifikace

Ocenění

Ocenění Ne

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída D
Třída účinnosti odstřeďování B
Doba trvání (program ECO 40-60) 200 min (3,33 h)
Emise hluku šířeného vzduchem B
Vážená spotřeba vody na cyklus 45 l

Rozměry pračky

Hloubka 55 cm
Šířka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Invertorový motor, Váhová automatika, Odložený start, Rychlý program, Displej, Přidání prádla v průběhu praní, Dětská pojistka

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 71 kg
Kód:  BOPR014
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  WAN28162BY
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19