Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BOSCH WAU24T60BY

+ záruka 10 let na motor
Akční cena
Cena s CashBack 8 999 Kč
9 999 Kč
8 264 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH WAU24T60BY

Tiché a rychlé praní s pračkou BOSCH WAU24T60BY

Hledáte pračku s předním plněním, která je mimořádně tichá a zároveň velmi efektivní? Pak je pračka BOSCH WAU24T60BY pro vás jako stvořená. Volně stojící spotřebič je vybaven tichým a výkonným motorem EcoSilence Drive s dlouhou životností, který vyprodukuje až 1 200 ot./min. Do bubnu s objemem 63 l se vejde až 9 kg prádla (program EKO 40°-60°). Pračka BOSCH WAU24T60BY využívá nejnovějších technologií a funkcí, jako je například funkce SpeedPerfect výrazně urychlující praní, ActiveWater Plus pro přesné nastavení spotřeby vody či funkce Reload, která vám umožní přidat prádlo i v průběhu praní. Veškeré nastavení pračky včetně odloženého startu až o 24 hodin nebo konec programu zobrazuje přehledný LED displej.


Top 5 klíčových benefitů pračky BOSCH WAU24T60BY

  • EcoSilence Drive: Bosch WAU24T60BY má extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností.
  • AlergiePlus: speciálně vyvinutý program pro potřeby alergiků a osoby s citlivou pokožkou.
  • SpeedPerfect: vaše prádlo bude dokonale čisté za až o 65 % méně času.
  • VarioDrum: Bosch WAU24T60BY umožňuje mimořádně šetrné a intenzivní praní díky unikátní struktuře bubnu.
  • ActiveWater Plus: funkce šetří vodu a náklady díky systému bezstupňové automatiky.

Tichý a úsporný motor pračky Bosch WAU24T60BY

Efektivní a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive díky své konstrukci eliminuje hluk i vibrace a zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty, což zabezpečuje jeho dlouhodobou životnost. Je tak tichý, že můžete v pračce Bosch WAU24T60BY prát třeba i během doby, kdy vaše miminko spí. Perfektní prací výkon s minimálním úsilím pro ty z nás, kteří si chtějí život užít.


Věděli jste, že…

Ovládání praček Bosch je snadné a intuitivní. Velký LED displej a ovládací panel jsou maximálně přehledné. Na displeji můžete sledovat nejen průběh programu a čas zbývající do konce, ale u vybraných modelů i doporučené náplně a indikaci spotřeby.


Bosch WAU24T60BY vypere prádlo dokonale a rychle

Pračka Bosch WAU24T60BY disponuje funkcí SpeedPerfect, což je speciální funkce vyvinutá pro situace, kdy záleží na čase. Můžete s ní zkrátit dobu praní až o 65 %* času bez kompromisů ve výsledku. Lze ji použít v kombinaci s většinou programů, všemi náplněmi a druhy textilu. Například můžete zvolením programu mix v kombinaci s přídavnou funkcí SpeedPerfect vyprat až 4 kilogramy smíšené náplně za pouhých 41 minut. (* Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.)

Perfektně ošetřené prádlo bez alergenů

Přísně na bakterie, jemně na citlivou pokožku. Oblečení, které není řádně vypráno, často obsahuje alergenní částice, které mohou způsobovat podráždění kůže. Pračka Bosch WAU24T60BY je vybavena programem AlergiePlus, což je speciálně vyvinutý program pro potřeby alergiků a osob s citlivou pokožkou. Při jeho zvolení se používá vyšší teplota praní stejně jako dodatečné máchání, čímž se sníží množství alergenů na minimum. To znamená méně pylových částic, zvířecí srsti a roztočů ve vašem prádle.

Bosch WAU24T60BY umožňuje přidat prádlo i během praní

Kdy jste naposledy naplnili pračku, spustili praní, a pak si uvědomili, že jste zapomněli dětskou ponožku nebo triko? Funkce Reload, kterou pračka Bosch WAU24T60BY disponuje, vám umožní jednoduché přidání zapomenutého oblečení nebo odebrání prádla dokonce i během pracího cyklu.* Stačí pozastavit běžící program a otevřít dvířka, abyste jednoduše vložili opomenuté kusy oblečení do bubnu, a následně pokračovat v praní. (*Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.)

Unikátní šetrný buben pračky Bosch WAU24T60BY

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemně a účinně pere všechny typy oděvů, protože rozděluje vodu rovnoměrně bez vytahování, mačkání nebo poškození vašich oblíbených částí oděvu. Kapkovitá perforace bubnu a asymetrické lopatky pračky Bosch WAU24T60BY jemně obracejí vaše prádlo směrem do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím je zajištěno nejen intenzivní praní silně znečištěného prádla, ale také rychlejší a důkladnější průběh pracího cyklu.

Pračka Bosch WAU24T60BY vám ušetří vodu i peníze

Technologie ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky praní a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory pračky Bosch WAU24T60BY upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně náš patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.

                

Parametry a specifikace

Ocenění

Ocenění Ne

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída C
Třída účinnosti odstřeďování B
Doba trvání (program ECO 40-60) 217 min (3,62 h)
Emise hluku šířeného vzduchem A
Vážená spotřeba vody na cyklus 44 l

Rozměry pračky

Hloubka 59 cm
Šířka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Invertorový motor, Váhová automatika, Odložený start, Rychlý program, Displej, Přidání prádla v průběhu praní, Dětská pojistka

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 69,67 kg
Kód:  BOPR025
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  WAU24T60BY
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13