Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

BOSCH WTR85V10BY

A++
12 990 Kč
10 736 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH WTR85V10BY

Praktický domácí pomocník perfektně usuší až 8 kg prádla k vaší naprosté spokojenosti. Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTR85V10BY představuje úsporný a tichý produkt s prostorným nerezovým bubnem se speciálním povrchem, který spolu se senzorickým systémem AutoDry a systémem sušení SensitiveDrying zajistí opravdu bezpečné sušení. AutoDry systém využívá senzor vlhkosti, aby bylo prádlo usušené přímo na základě vašeho nastavení a systém SensitiveDrying vaše prádlo jemně načechrá díky mírnému teplému vzduchu vedeném po všech stranách.

Klíčové benefity sušičky prádla Bosch WTR85V10BY

  • Třída spotřeby energie A++.
  • Systém šetrného sušení - SensitiveDrying kombinuje proudy teplého vzduchu a jemnou strukturu bubnu pro suché oblečení.
  • Hlučnost 65 dB: příjemně tiché sušení.
  • EasyClean filtr: snadné čištění filtru kondenzátoru. 
  • Senzorová technologie AutoDry chrání prádlo před přesušením a vysokými teplotami.

Šetrné sušení díky senzorům

Sušička prádla Bosch WTR85V10BY disponuje senzory, které monitorují teplotu a úroveň zbytkové vlhkosti. Jedině tak dokáže zajistit optimální výsledek sušení vašeho prádla. Tyto senzory navíc chrání oblečení před sražením, příliš vysokými teplotami a přesušením.

Věděli jste, že...

Sušičky Bosch mají senzory, které neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost. Díky tomu prádlo usuší přesně tak, jak potřebujete. Navíc ho chrání před příliš vysokými teplotami, přesušením a sražením.

Speciální AntiVibration Design

Sušička Bosch WTR85V10BY disponuje novým designem bočních stěn, které napomáhají k redukci vibrací a zlepšují celkovou stabilitu sušičky. Rovněž byla zdokonalena izolace, takže i hladina hluku sušičky Bosch WTR85V10BY je nyní nižší. 

Intuitivní ovládání

Uživatelský komfort je pro firmu Bosch důležitý, a proto osadila sušičku WTR85V10BY praktickým otočným voličem, díky kterému v mžiku naleznete tu pravou funkci nebo program a můžete začít sušit vaše prádlo. Všechny informace se vám okamžitě zobrazí na dostatečně velkém a přehledném displeji. Se sušičkou Bosch WTR85V10BY budete mít vše pod kontrolou.

Bosch WTR85V10BY suší i citlivé textilie

Pro mnoho sušiček jsou citlivé věci jako vlna, peří, sportovní a fitness oblečení tabu. To ale u Bosch WTR85V10BY  problém není. Sušička si s vaším oblečením poradí s náležitou péčí. 

Rychlý program

Potřebujete brzy vyrazit pryč a chcete mít oblečení suché? V tom případě vám přijde vhod rychlé usušení během 40 minut. To je naprosto ideální, pokud chcete v sušičce Bosch WTR85V10BY usušit menší množství syntetického oblečení a tenkých tkanin. Sušička je tak účinná, že oblečení si po skončení cyklu můžete ihned nasadit na sebe.

Více místa k životu

Sušička prádla Bosch WTR85V10BY se stane skvělou investicí, protože vám podstatně usnadní život a ušetří spousty místa v domácnosti. Už nebudete muset chodit např. na balkon a rozvěšovat prádlo na šňůry, nebo roztahovat velké sušáky, které zabírají spoustu místa. Se sušičkou si dopřejete komfort a měkké, příjemnější prádlo.

4,6
hodnotilo 22 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Hlučnost 65 dB
Doba na cyklu 200 min

Typ

Rozměry sušičky

Hloubka 64 cm
Šířka 60 cm
Výška 84 cm
Hmotnost 46,7 kg

Funkce

Funkce sušičky Displej, Odložený start, Rychlý program, Dětská pojistka, AntiVibration Design, SensitiveDrying, Systém proti mačkání prádla
Počet programů 13
Kód:  BOSU010
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  WTR85V10BY
Odkazy: Informační list
WEB7