Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

BOSCH WTW87467CS

A+++
-11%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
Akční cena
17 990 Kč
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

BOSCH WTW87467CS

Kondenzační sušička Bosch WTW87467CS je vybavena inovativním tepelným čerpadlem s rychlým a úsporným sušením a funkcí samočištění kondenzátoru. Díky vnitřnímu objemu bubnu 112 litrů je ideální do větších domácností. Kromě vynikajícího výkonu se vyznačuje tichým chodem a nízkou spotřebou energie díky energetické třídě A+++.

Klíčové benefity sušičky prádla Bosch WTW87467CS

  • Automatické čištění kondenzátoru zaručuje vysokou účinnost sušení společně se stále nízkou spotřebou energie ve třídě A+++
  • Třída energetické účinnosti A+++: extrémně účinné sušení
  • Rychlé sušení: usuší vaše prádlo podstatně rychleji než dříve
  • Ochrana proti zmačkání: prádlo se po ukončení programu automaticky rozprostře a nepomačká se
  • Snadné ovládání v češtině díky velkému displeji a otočnému voliči

Čištění kondenzátoru? Už nikdy více!

Pokud pravidelně nečistíte kondenzátor, dochází ke snížení účinnosti sušení a růstu spotřeby energie. Sušička Bosch WTW87467CS disponuje samočistícím kondenzátorem, který pomáhá udržovat maximálně efektivní chod spotřebiče a šetří nejen vaši kapsu, ale i životní prostředí.

Šetrné sušení díky senzorům

Sušička prádla Bosch WTW87467CS disponuje senzory, které monitorují teplotu a úroveň zbytkové vlhkosti. Jedině tak dokáže zajistit optimální výsledek sušení vašeho prádla. Tyto senzory navíc chrání oblečení před sražením, příliš vysokými teplotami a přesušením.

Věděli jste, že...

Sušičky Bosch mají senzory, které neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost. Díky tomu prádlo usuší přesně tak, jak potřebujete. Navíc ho chrání před příliš vysokými teplotami, přesušením a sražením.

Speciální AntiVibration Design

Sušička Bosch WTW87467CS disponuje novým designem bočních stěn, které napomáhají k redukcíi vibrací a zlepšují celkovou stabilitu sušičky. Rovněž byla zdokonalena izolace, takže i hladina hluku sušičky Bosch WTW87467CS je nyní nižší. 

Intuitivní ovládání

Uživatelský komfort je pro firmu Bosch důležitý, a proto osadila sušičku WTW87467CS praktickým otočným voličem, díky kterému v mžiku naleznete tu pravou funkci nebo program a můžete začít sušit vaše prádlo. Všechny informace se vám okamžitě zobrazí na dostatečně velkém a přehledném displeji. Se sušičkou Bosch WTW87467CS budete mít vše pod kontrolou.

Bosch WTW87467CS suší i citlivé textilie

Pro mnoho sušiček jsou citlivé věci jako vlna, peří, sportovní a fitness oblečení tabu. To ale u Bosch WTW87467CS problém není. Sušička si s vaším oblečením poradí s náležitou péčí. 

Rychlý program

Potřebujete brzy vyrazit pryč a chcete mít oblečení suché? V tom případě vám přijde vhod rychlé usušení během 40 minut. To je naprosto ideální, pokud chcete v sušičce Bosch WTW87467CS usušit menší množství syntetického oblečení a tenkých tkanin. Sušička je tak účinná, že oblečení si po skončení cyklu můžete ihned nasadit na sebe.

Více místa k životu

Sušička prádla Bosch WTW87467CS se stane skvělou investicí, protože vám podstatně usnadní život a ušetří spousty místa v domácnosti. Už nebudete muset chodit např. na balkon a rozvěšovat prádlo na šňůry, nebo roztahovat velké sušáky, které zabírají spoustu místa. Se sušičkou si dopřejete komfort a měkké, příjemnější prádlo.

4,9
hodnotilo 68 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Účinnost B
Hlučnost 64 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,27 kWh
Doba na cyklu 135 min

Typ

Rozměry sušičky

Hloubka 59,9 cm
Šířka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnost 54 kg

Funkce

Funkce sušičky Displej, Odložený start, Rychlý program, Samočisticí kondenzátor, Vnitřní osvětlení, Dětská pojistka, AntiVibration Design, SensitiveDrying, Systém proti mačkání prádla
Počet programů 15
Kód:  FAP3600h
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  WTW87467CS
Odkazy: Informační list
WEB9