Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

BOSCH WTX87EH0EU

A+++
Doprava
zdarma
Cena s CashBack 24 990,-
26 990 Kč
22 306 Kč bez DPH

BOSCH WTX87EH0EU

Chybí vám v domácnosti dostatečně velký prostor pro sušení prádla? Způsobuje vám sušení prádla v bytě vysokou vlhkost vzduchu, se kterou obvykle přichází nepříjemný domácí vetřelec zvaný plíseň? Potom je vaše rozhodnutí pořídit si špičkovou kondenzační sušičku prádla Bosch WTX87EH0EU správné. Volně stojící sušička prádla v klasickém bílém provedení s kapacitou náplně prádla až 9 kg spadá do energetické třídy A+++. Hlučnost kondenzační sušičky prádla se pohybuje na hranici 62 dB, takže svým chodem neruší vaši domácnost ani domácnosti sousedů. Z 18 volitelných programů sušičky Bosch stačí vybrat ten správný a případné žehlení prádla se pro vás stane hračkou. 

Klíčové benefity sušičky prádla Bosch WTX87EH0EU 

  • Technologie AutoClean nevyžadující filtr ve dvířkách odstraňuje nutnost pravidelného čištění zbytků tkanin, a to při zachování vysokého výkonu.
  • Smart Dry: automaticky vybere nejlepší program sušení na základě posledního pracího cyklu.
  • Iron Assist: extra ošetření párou pro vyhlazení suchého prádla či dokonce nahrazení žehlení.
  • AutoDry: šetrně usuší prádlo přesně podle požadovaného stupně sušení.
  • Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým připojením pro snazší každodenní život.

Váš každodenní život již nikdy nebude stejný

Sušička prádla od společnosti Bosch je vybavená technologií Home Connect. Tato technologie se postará o propojení domácích spotřebičů s vaším chytrým telefonem nebo tabletem, prostřednictvím WiFi sítě. Díky této praktické funkci můžete ovládat důležité funkce spotřebiče odkudkoliv, kde budete. Například s funkcí Easy Start vždy vyberete ten správný program a budete informování o jeho průběhu.

Neztrácejte čas čistěním

Sušičky Bosch s funkcí AutoClean mají filtry před kondenzátorem a ne ve dvířkách, jak to mají jiné modely. Díky tomu se během sušícího cyklu kondenzátor i filtr automaticky propláchnou a odstraní veškeré nečistoty, které zůstávají v nádobce ve spodní části spotřebiče. Sušička s inteligentními senzory vám dá včas vědět, až bude potřeba nádobku vyčistit. 

Méně pomačkané prádlo pro snazší žehlení


Chcete si usnadnit práci s žehlením formálního oblečení, košil nebo jiných oděvů? Iron Assit vám pomůže extra ošetřením párou, která pomáhá vyhladit suché prádlo a v některých případech dokáže zcela nahradit klasické žehlení. Usnadněte si život se sušičkou Bosch WTX87EH0EU.

Šetrné sušení díky senzorům

Sušička prádla Bosch WTX87EH0EU disponuje senzory, které monitorují teplotu a úroveň zbytkové vlhkosti. Jedině tak dokáže zajistit optimální výsledek sušení vašeho prádla. Tyto senzory navíc chrání oblečení před sražením, příliš vysokými teplotami a přesušením.

Věděli jste, že...

Sušičky Bosch mají senzory, které neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost. Díky tomu prádlo usuší přesně tak, jak potřebujete. Navíc ho chrání před příliš vysokými teplotami, přesušením a sražením.

Speciální AntiVibration Design

Sušička Bosch WTX87EH0EU se pyšní novým designem bočních stěn, které napomáhají k redukci vibrací a zlepšují celkovou stabilitu sušičky. Rovněž byla zdokonalena izolace, takže i hladina hluku sušičky Bosch WTX87EH0EU je nyní nižší. 

Intuitivní ovládání

Uživatelský komfort je pro firmu Bosch důležitý, a proto osadila sušičku WTX87EH0EU praktickým otočným voličem, díky kterému v mžiku naleznete tu pravou funkci nebo program a můžete začít sušit vaše prádlo. Všechny informace se vám okamžitě zobrazí na dostatečně velkém a přehledném displeji. Se sušičkou Bosch WTX87EH0EU budete mít vše pod kontrolou.

Bosch WTX87EH0EU suší i citlivé textilie

Pro mnoho sušiček jsou citlivé věci jako vlna, peří, sportovní a fitness oblečení tabu. To ale u Bosch WTX87EH0EU problém není. Sušička si s vaším oblečením poradí s náležitou péčí. 

Alergeny nemají šanci

Sušička Bosch WTX87EH0EU disponuje programem AlergiePlus, který byl speciálně vyvinut pro osoby s alergiemi nebo citlivější pokožkou. Vyšší teplota zvládne mnohem lépe redukovat počet alergenů v oblečení či ložním prádle.

Rychlý program

Potřebujete brzy vyrazit pryč a chcete mít oblečení suché? V tom případě vám přijde vhod rychlé usušení během 40 minut. To je naprosto ideální, pokud chcete v sušičce Bosch WTWH761BY usušit menší množství syntetického oblečení a tenkých tkanin. Sušička je tak účinná, že oblečení si po skončení cyklu můžete ihned nasadit na sebe.

Více místa k životu

Sušička prádla Bosch WTX87EH0EU se stane skvělou investicí, protože vám podstatně usnadní život a ušetří spousty místa v domácnosti. Už nebudete muset chodit např. na balkon a rozvěšovat prádlo na šňůry, nebo roztahovat velké sušáky, které zabírají spoustu místa. Se sušičkou si dopřejete komfort a měkké, příjemnější prádlo.

5,0
hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení a kompatibilita

Kompatibilita Home Connect

Energetické parametry sušičky

Účinnost B
Hlučnost 62 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,61 kWh
Doba na cyklu 215 min

Typ

Rozměry sušičky

Hloubka 59,9 cm
Šířka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnost 54,7 kg

Funkce

Funkce sušičky Parní program, Napojení na odpad, Bez nutnosti čistit filtr, Display, Displej, Odložený start, Reverzibilní dvířka, Rychlý program, Samočisticí kondenzátor, Vnitřní osvětlení, Dětská pojistka, AntiVibration Design, SensitiveDrying, Systém proti mačkání prádla
Počet programů 18
Kód:  BOSU015
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  WTX87EH0EU
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB27