Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BRANDT BOP7539LX

18 990 Kč
15 694 Kč bez DPH

BRANDT BOP7539LX

Sháníte vybavení do své nové kuchyně a nebo chcete zmodernizovat tu starou? S vestavnou multifunkční troubou značky BRANDT BOP7539LX získáte nejen skvělého pomocníka na vaření a pečení, ale i designový prvek, který zaujme již na první pohled. Černé sklo v kombinaci s nerezem skvěle zapadne do každého interiéru a množství funkcí, kterými je pyrolytická trouba BRANDT BOP7539LX vybavena, vás nikdy neomrzí. Čeká na vás 6 funkcí trouby + 3 funkce STEAM+ s podporou páry pro rychlejší, chutnější a hlavně zdravější vaření. Rovnoměrnou kůrku při pečení zajistí funkce omega gril. Jednoduchá a komfortní údržba se 2 režimy čištění není ani zdaleka poslední výhodou parní vestavné multifunkční trouby BRANDT BOP7539LX.

Klíčové vlastnosti parní vestavné multifunkční trouby BRANDT BOP7539LX

 • Multifunkční pyrolytická trouba BRANDT BOP7539LX
 • Velkorysý objem o hodnotě 73 litrů
 • Skleněné provedení trouby v černém designu v kombinaci s nerezem
 • Kombinované pečení s podporou páry STEAM+
 • Funkce SmartAssist - navrhuje teplotu a délku pečení podle zvolené pečicí funkce
 • Quattro Pulse - rovnoměrná distribuce teplého vzduchu čtyřmi vývody
 • Devět funkcí trouby (6 standartních / 3 STEAM+ s podporou páry)
 • Pyrolytické čištění (2 režimy: 39 minut a 2 hodiny)
 • Výkonný omega gril pro dokonalou kůrku
 • Bržděné dovírání dveří Soft Close
 • Chladná dvířka Cold Door (4 vrstvy skla na dvířkách)
 • Bezpečnostní rošt a šestiúrovňové chromované vodicí rošty
 • V balení naleznete také dva teleskopické výsuvy, mělký a hluboký plech

BRANDT BOP7539LX — multifunkční trouba z řady INTELLECT

Kombinace moderního designu, ušlechtilých materiálů, intuitivního ovládání a inteligentních funkcí - takto se vyznačují nové vestavné trouby značky BRANDT, včetně multifunkční trouby BRANDT BOP7539LX. Veškeré inteligentní funkce jsou zde pro vaše pohodlí a úsporu času, např. funkce Smart Boost pro velmi rychlý nárůst teploty uvnitř trouby. SMART ASSIST vám nabídne ideální teplotu a dobu pečení (přednastavené hodnoty můžete kdykoliv během pečení snadno změnit). Trouba BRANDT BOP7539LX si vámi nejčastěji volená nastavení zapamatuje a příště vám je nabídne.

Multifunkce PLUS

Multifunkce PLUS je v podstatě kombinovaný ohřev s horkovzdušným pečením. V případě, že děláte v troubě BRANDT BOP7539LX jídlo s vyšším obsahem vody, zcela jistě tuto funkci oceníte. Navíc můžete připravovat i více pokrmů najednou, aniž by si navzájem ovlivňovaly chuť či vůni. Ve vestavné troubě BRANDT BOP7539LX si tak upečete například maso k obědu zároveň s moučníkem ke kávě.

Technologie STEAM+ multifunkční trouby BRANDT BOP7539LX

Vařte rychleji, chutněji a hlavně zdravěji s podporou páry. Vaření v páře zachová veškeré nutriční hodnoty potravin a přesto dostanete na talíř dokonale připravené jídlo. Chutné, voňavé, měkké a skvěle propečené pokrmy. Trouba BRANDT BOP7539LX má na výběr ze tří úrovní STEAM+ a to dle toho, zda připravujete jemné maso, ryby a nebo drůbež.

S technologií Cold Door se nespálíte

Vzpomínáte si, jak vás maminka odháněla od zapnuté trouby, abyste se nepopálili? U trouby BRANDT BOP7539LX vám nic podobného nehrozí. Technologie Cold Door ponechává dvířka trouby relativně chladná, takže na ně můžete sahat vy i vaše děti bez hrozícího nebezpečí. Dvířka jsou totiž ze 4 skleněných vrstev s ventilací a jednoduše se udržují v čistotě. Mechanismus Soft Close navíc umožňuje zavírání dvířek plynule a bez bouchání, dovření dvířek je zcela automatické.

 • maximálně 40 °C ve středu dvířek během pyrolýzy
 • maximálně 65 °C v nejteplejším místě dvířek během pyrolýzy
 • maximálně 30 °C ve středu dvířek během pečení

Rovnoměrné propečení s novým typem grilu parní trouby BRANDT BOP7539LX

Vyberte si ze 4 stupňů výkonu grilu u parní trouby BRANDT BOP7539LX. Gril s novým tvarem topného tělesa vám pomůže dosáhnout dokonale rovnoměrného propečení vašeho jídla. Perfektní kůrka a dokonalá zlatá barva připravovaného pokrmu se vám nikdy neokouká.

Quattro Pulse

Rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v troubě BRANDT BOP7539LX získáváte díky technologii Quattro Pulse. Obrácené proudění vzduchu vám rychle a rovnoměrně propeče i to nejjemnější pečivo. Vzduch z trouby je ventilátorem nasáván a ohříván topným tělesem a následně vyfukován čtyřmi vývody v rozích zadní stěny trouby, tím se získává stejnoměrné rozložení teploty v troubě.

Parametry a specifikace

Typ zásuvky

Země Francie

Design

Design Klasický

Funkce trouby

Programy trouby Parní pečení, Pravý horký vzduch
Příkon 3 385 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Pyrolytické

Rozměry trouby

Výška 59,6 cm
Šířka 59,2 cm
Hloubka 54,4 cm

Barva trouby

Barva Černá

Výbava trouby

Výbava Studené dveře trouby, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 73 l
Kód:  BRVTR001
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  BOP7539LX
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB02