Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

BRAUN HM 3135

Akční cena
1 351 Kč
1 116 Kč bez DPH

BRAUN HM 3135

Vaření, míchání, hnětení i pečení. V kuchyni jste ruční šlehač Braun HM 3135 prostě jednička. Udržet si tuto pozici mezi rodinou a přáteli však stojí spoustu práce. Tak proč si to trochu neulehčit a nepřenést co nejvíce práce na mechanického pomocníka? S ručním šlehačem Braun HM 3135 v bílém provedení budete ještě o fous lepší. Bohaté příslušenství a 5 dechberoucích rychlostí zatočí se všemi potravinami. Upečte dort, vyšlehejte pěnu nebo rozdrťte ořechy do cukroví, vše s jedním přístrojem. Unikátní umístění motoru se silou 500 W usnadní manipulaci a do ruky vám přístroj sedne jako ulitý díky perfektnímu vyvážení. Tak jaké zkoušce ho podrobíte?

Klíčové vlastnosti ručního mixéru Braun HM 3135, bílý

  • Multifunkční přístroj pro šlehání, drcení i hnětení
  • Ruční šlehač Braun HM 3135 s 5 rychlostmi a funkcí turbo
  • Mixér s několika druhy nástavců
  • Braun HM 3135 má příjemnou soft grip rukojeť
  • Systém ComfortClick pro snadné připojení mixovací nohy
  • Mixovací noha se systémem PowerBell proti rozstřiku po kuchyni
  • Sekací nástavec mixéru o objemu 500 ml

Braun HM 3135 šlehá, drtí i hněte

Díky mnoha nástavcům nabízí ruční mixér Braun HM 3135 multifunkční využití pro spoustu činností v kuchyni. Se šlehacími metlami vyrobíte tak pevný sníh, že vám v něm bude stát lžička. Hnětací háky zase odvedou všechnu práci a na doma pečený chléb už nedáte dopustit, i když dříve se vám do jeho výroby prostě nechtělo. Ponorný mixér s plastovou nádobkou o objemu 600 ml umožní vyrobit smoothie i polévky a pasírovací kotouč si poradí se zeleninou i ořechy. Bílý mixér a šlehač v jednom Braun HM 3135 si poradí se vším, co mu předložíte.

Jednoduché a příjemné použití

Pět rychlostí vám umožní nastavit takovou sílu, jakou právě potřebujete. Nestačí to? Funkce turbo si poradí i s tím nejodolnějším soustem. Pro pohodlnou manipulaci má šlehač Braun HM 3135 rukojeť s povrchovou úpravou soft grip, která skvěle padne do ruky. Technologie ComfortClick maximálně usnadňuje připojení mixovací nohy. Stačí pouze přiložit a klik! Mixovací noha je navíc vybavena systémem PowerBell, který brání rozstřiku obsahu kolem mixéru. Užijte si práci v kuchyni na maximum! 

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 500 W
Počet rychlostí 5
Funkce Hnětení, Mixování, Sekání, Šlehání, Šleháníxx
Objem nádoby 600 ml
Materiál nádoby Plast

Příslušenství

Příslušenství Tyčový nástavec, Hnětací metly, Šlehací metly, Mixovací nádoba, Příslušenství vhodné do myčky

Barva

Barva Bílá
Kód:  BRABA001
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  HM3135WH
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23