Obnovit stránku

Braun MQ3125B

Akční cena
1 899 Kč
1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH

Braun MQ3125B

Ponorný tyčový mixér Braun MQ3125B si oblíbíte, protože je velmi skladný, zároveň vám bez váhání pomůže s přípravou mixovaných nápojů, jemných kaší i dipů i nadrceného ledu pro oblíbenou ledovou tříšť. Praktickou součástí mixéru je také nádoba se sekáčkem, který naseká vše od bazalky po ořechy. Aby vám mixér dlouho a spolehlivě plnil všechna přání, disponuje jednokřídlovou čepelí a motorem se stabilním příkonem 750 W. Při práci si snadno nastavíte potřebnou rychlost nastavením požadovaného rychlostního stupně z 11 rychlostí. Rychlost lze regulovat plynulým tlakem na knoflík. Velmi praktická je také integrovaná ochrana proti nechtěnému stříkání surovin v průběhu mixování, díky které už můžete mixovat i horké pokrmy bezpečně.

Hlavní vlastnosti tyčového mixéru Braun MQ3125B

  • Funkce: drcení ledu, sekání, šlehání a mixování
  • 11 základních rychlostí
  • Funkce Turbo
  • Příkon 750 W
  • Součástí balení je Sekáček se sekací nádobou, Mixovací nádoba a Šlehací metla

Multifunkčnost tyčového mixéru Braun MQ3125B

Ve výbavě Braun MQ3125B má místo také široké příslušenství. Se sekáčkem rychle připravíte pesto z bylinek, rozemelete mandle na sváteční pečení nebo v okamžiku nasekáte zeleninový základ na nedělní svíčkovou. Sekáček je tak výkonný a účinný, že ho nezastaví ani drcení ledových kostek. Šlehací metla je ideální vždy, když chcete mít bezchybně našlehanou smetanu. Mixér je navíc vybaven i mixovací nádobou.

Tento model MQ3105B je kompatibilní s příslušenstvím EasyClick s označením: MQ 10 (šlehací metla), MQ 20 (350ml sekací nástavec), MQ 30 (500ml sekací nástavec), MQ 40 (1,25l sekací nástavec a drtič ledu), MQ 50 (nástavec na pyré), MQ 60 (mlýnek na koření a kávu) a MQ 70 (food processor).

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Funkce Drcení ledu, Sekání, Šlehání, Mixování
Počet nožů mixéru 1
Vlastnosti Plynulá regulace rychlostí, Turbo rychlost
Materiál nohy Nerez

Příslušenství

Příslušenství Sekáček se sekací nádobou, Mixovací nádoba, Šlehací metla

Rychlost

Příkon 750 W
Počet rychlostí 11

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  BRATM498
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  MQ3125B
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19