Obnovit stránku

BRITA Maxtra Plus 4 Pack

-17%
Akční cena
629 Kč
519 Kč
429 Kč bez DPH

BRITA Maxtra Plus 4 Pack

Nově vylepšené filtry značky BRITA nabízejí efektivnější filtraci vody než doposud. Vylepšené složení filtrační směsi a nová technologie filtrování zajišťují ještě účinnější zachycení chlóru a dalších látek, které nepříznivě ovlivňují chuť vody. Redukce vodního kamene a těžkých kovů je stále na stejně vysoké úrovni, což prodlužuje životnost domácích spotřebičů. K přefiltrování 1 litru vody dojde během minuty, takže dlouhého čekání na sklenku čisté vody se nemusíte obávat. Balení obsahuje 4 filtrační patrony nové generace. S novým filtrem získáte ještě lepší kvalitu vody, a to bez nutnosti investovat do nákupu nové filtrační konvice. 

Klíčové vlastnosti

 • Nová generace filtrů Maxtra
 • Vylepšené složení, efektivnější filtrování vody
 • Filtrační směs pouze z přírodních látek
 • Jedinečná 4stupňová filtrace
 • Nová technologie filtrování - MicroFlow
 • Vyšší množství filtrační směsi
 • Vysoká redukce těžkých kovů
 • Velké snížení tvrdosti vody a obsahu vodního kamene
 • Redukce chlóru lepší o 25 %
 • Lepší chuť a vůně nápojů a vařených potravin
 • Delší životnost spotřebičů
 • Snadnější výměna filtrů
 • Kompatibilní se staršími filtrovacími konvicemi BRITA
 • Plně recyklovatelné
 • Určeno pro úpravu pitné vody

Nová technologie MicroFlow

Inovované filtrační patrony Brita MaxtraPlus dostaly nový tvar, díky němuž je jejich instalace a výměna snadnější. Vylepšeno však bylo především složení filtrační směsi. Jak název použité technologie napovídá, filtr je nově tvořen mikročásticemi aktivního uhlíku (Micro Carbon Pearls), které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Mikro velikost aktivních částic, umožnila navýšení množství použité filtrační směsi. Více částic znamená více mikro pórů, které zachycují nežádoucí látky, a tedy větší efektivitu filtrace vody. Při odstraňování chlóru a dalších látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody, je filtr nové generace účinnější o 25 %. Vysoká úroveň snížení tvrdosti vody a redukce vodního kamene a těžkých kovů zůstala zachována. 

Čtyři stupně filtrace vody

Předběžná filtrace vody, která má za úkol zachytit organické nečistoty a rez, proběhne ihned po napuštění vody do konvice. Nově bylo v horní části filtru použito jemnější sítko, které zabraňuje, aby se zde zachycené částice mohly uvolnit do přefiltrované vody. Následně voda přijde do styku s vlastní filtrační směsí, která je tvořena pryskyřicí a postříbřeným uhlíkem. Obě filtrační látky prošly potravinovými testy. Pryskyřice snižuje tvrdost vody, a tedy množství vodního kamene, a redukuje obsah těžkých kovů, které se mohou vyskytovat ve vodovodním potrubí. Zároveň však ve vodě zachovává částice hořčíku a vápníku. Při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlíku dochází k výraznému snížení obsahu látek, které nepříznivě ovlivňují chuť a vůni vody, jako je chlór a jeho sloučeniny nebo pesticidy. Postříbření uhlíku zabraňuje případnému množení nežádoucích bakterií. Spodní strana filtru byla vybavena jemnější mřížkou, která zajišťuje konečnou filtraci. Přes speciální síťový filtr se žádné částečky filtrační směsi nedostanou.

Ekologická nezávadnost a šetrnost

Domácí filtry značky BRITA jsou určeny k úpravě pitné vody. Účelem je zvýšení její kvality a vylepšení chuti. V žádném případě nepřemění vodu ze závadného zdroje na pitnou. Tělo filtrů Brita MaxtraPlus je vyrobeno z plastu, který neobsahuje zdraví škodlivé sloučeniny a je určený pro trvalý kontakt s vodou. Filtrování vody zajišťují pouze přírodní látky - pryskyřice a postříbřený aktivní uhlík vyrobený ze skořápek kokosových ořechů. Filtry BRITA jsou plně recyklovatelné, takže použité filtrační patrony je možné vracet distributorům. Společnost BRITA pak provádí jejich recyklaci. 

Proč používat filtry BRITA?

Díky filtrům BRITA MaxtraPlus přeměníte i tu nejhorší vodu z kohoutku v čistou a chutnou. Filtry ve vodě výrazně redukují obsah látek, které negativně ovlivňují chuť a vůni vody. Jedná se o těžké kovy pocházející z vodovodního potrubí (olovo, měď, hliník) a chuťově i čichově nepříjemný chlór a jeho sloučeniny. Filtry výrazně snižují také tvrdost vody, a tedy obsah vodního kamene. Čím je voda měkčí, tím větší má schopnost rozpouštět aromatické látky, takže nápoje připravené z přefiltrované vody mají výraznější a lepší chuť i vůni. Voda se dobře hodí také k vaření a dušení, potraviny si lépe udrží svou barvu a vůni a zachovají lepší strukturu. Při vaření kapusty a jídel z ryb se ztrácí jejich zápach. Snížení množství vodního kamene se příznivě projeví také na životnosti vašich domácích spotřebičů, zvláště těch, které slouží na ohřívání vody. Měkká voda potěší i vaše pokojové rostliny. Po zalévání přefiltrovanou vodou vás jistě odmění bujným růstem.

4,9
hodnotilo 626 zákazníků
20 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Počet kusů 4 ks
Stupňová filtrace 4
Kód:  sPTsc1538
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4006387079475
Odkazy: Stránky výrobce
WEB9