Obnovit stránku

BRITA ON TAP náhradní patrona

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
649 Kč
536 Kč bez DPH

BRITA ON TAP náhradní patrona

Nově vylepšené filtry značky BRITA na vodovodní kohoutek nabízejí efektivnější filtraci vody než doposud. Vylepšené složení filtrační směsi a nová technologie filtrování zajišťují ještě účinnější zachycení chlóru a dalších látek, které nepříznivě ovlivňují chuť vody. Redukce vodního kamene a těžkých kovů je stále na stejně vysoké úrovni, což prodlužuje životnost domácích spotřebičů. K přefiltrování 1 litru vody dojde během minuty, takže dlouhého čekání na sklenku čisté vody se nemusíte obávat. Balení obsahuje náhradní filtrační patronu s kapacitou filtru 600 l. S novým filtrem získáte ještě lepší kvalitu vody, a to bez nutnosti investovat do nákupu nové filtrační konvice. 

Klíčové vlastnosti náhradní filtrační patrony BRITA ON TAP

 • Nová generace filtrů BRITA ON TAP
 • Vylepšené složení, efektivnější filtrování vody
 • Filtrační směs pouze z přírodních látek
 • Jedinečná 3stupňová filtrace
 • Nová technologie filtrování - Micro Carbon Pearls
 • Vyšší množství filtrační směsi
 • Vysoká redukce těžkých kovů
 • Velké snížení tvrdosti vody a obsahu vodního kamene
 • Patrona BRITA ON TAP redukuje chlór o 25 %
 • Lepší chuť a vůně nápojů a vařených potravin
 • Delší životnost spotřebičů
 • Snadnější výměna filtrů
 • Kompatibilní se všemi běžnými vodovodními kohoutky
 • Plně recyklovatelné
 • Jednoduché přepnutí mezi 3 nastaveními: filtrovaná voda, nefiltrovaná voda, sprcha
 • V balení se nachází náhradní patrona BRITA ON TAP o kapacitě 600 l

Nová technologie Micro Carbon Pearls

Inovované filtrační patrony BRITA ON TAP dostaly nový tvar, díky němuž je jejich instalace a výměna snadnější. Vylepšeno však bylo především složení filtrační směsi. Jak název použité technologie napovídá, filtr je nově tvořen mikročásticemi aktivního uhlíku (Micro Carbon Pearls), které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Mikro velikost aktivních částic, umožnila navýšení množství použité filtrační směsi. Více částic znamená více mikro pórů, které zachycují nežádoucí látky, a tedy větší efektivitu filtrace vody. Při odstraňování chlóru a dalších látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody, je filtr nové generace účinnější o 25 %. Vysoká úroveň snížení tvrdosti vody a redukce vodního kamene a těžkých kovů zůstala zachována.

Tři stupně filtrace vody

Nefiltrovaná voda protéká přes filtr. Jemné síto zachytí hrubé částice - organické nečistoty. Následně přichází voda do styku se samotnou filtrační směsí, která obsahuje primárně 2 složky. Pryskyřice, která coby iontoměnič absorbuje těžké kovy (olovo, měď). Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dojde k výrazné redukci látek negativně ovlivňujících chuť a vůni vody - především chlóru a pesticidů a herbicidů, které se zachytí na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí. Membrány z dutých vláken zachytí částečky větší než 1 mikrometr, což jsou mikroplasty a 99,9 % bakterií. Z kohoutku pak vytéká voda, která má zachované minerály jako jsou vápník a hořčík. Vodní filtr Brita ON TAP tedy neslouží jako filtr proti vodnímu kameni.

Ekologická nezávadnost a šetrnost

Domácí filtry značky BRITA jsou určeny k úpravě pitné vody. Účelem je zvýšení její kvality a vylepšení chuti. V žádném případě nepřemění vodu ze závadného zdroje na pitnou. Tělo filtrů BRITA ON TAP je vyrobeno z plastu, který neobsahuje zdraví škodlivé sloučeniny a je určený pro trvalý kontakt s vodou. Filtrování vody zajišťují pouze přírodní látky - pryskyřice a postříbřený aktivní uhlík vyrobený ze skořápek kokosových ořechů. Filtry BRITA jsou plně recyklovatelné, takže použité filtrační patrony je možné vracet distributorům. Společnost BRITA pak provádí jejich recyklaci. 

Proč používat filtry BRITA?

Díky filtrům BRITA ON TAP přeměníte i tu nejhorší vodu z kohoutku v čistou a chutnou. Filtry ve vodě výrazně redukují obsah látek, které negativně ovlivňují chuť a vůni vody. Jedná se o těžké kovy pocházející z vodovodního potrubí (olovo, měď, hliník) a chuťově i čichově nepříjemný chlór a jeho sloučeniny. Filtry výrazně snižují také tvrdost vody, a tedy obsah vodního kamene. Čím je voda měkčí, tím větší má schopnost rozpouštět aromatické látky, takže nápoje připravené z přefiltrované vody mají výraznější a lepší chuť i vůni. Voda se dobře hodí také k vaření a dušení, potraviny si lépe udrží svou barvu a vůni a zachovají lepší strukturu. Při vaření kapusty a jídel z ryb se ztrácí jejich zápach. Snížení množství vodního kamene se příznivě projeví také na životnosti vašich domácích spotřebičů, zvláště těch, které slouží na ohřívání vody. Měkká voda potěší i vaše pokojové rostliny. Po zalévání přefiltrovanou vodou vás jistě odmění bujným růstem.

4,4
Hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Počet kusů 1 ks
Stupňová filtrace 3
Kapacita filtru 600 l
Kód:  BRIFP449
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4006387102449
P-DC1-WEB12