Obnovit stránku

BRITA Pack 6 MAXTRAplus PO

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
949 Kč
784 Kč bez DPH

BRITA Pack 6 MAXTRAplus PO

Nově vylepšené filtry značky BRITA nabízejí efektivnější filtraci vody než doposud. Vylepšené složení filtrační směsi a nová technologie filtrování zajišťují ještě účinnější zachycení chlóru a dalších látek, které nepříznivě ovlivňují chuť vody. Redukce vodního kamene a těžkých kovů je stále na stejně vysoké úrovni, což prodlužuje životnost domácích spotřebičů. Brita Maxtra+ Pure Performance zachycuje i herbicidy, pesticidy, léčiva a další znečišťující látky moderního průmyslu. Filtrační patrona BRITA MAXTRA+ PO přefiltruje až 100 l vody a je vhodná do všech konvic Brita používajících filtry Maxtra nebo Maxtra+. V balení šest kusů.

Klíčové vlastnosti filtrační patrony BRITA MAXTRA+ PO, 6 ks

  • Patrony z nové generace filtrů Maxtra jsou určeny pro úpravu pitné vody
  • Vylepšené složení a efektivnější filtrování až 100 l vody s jednou patronou
  • Patrony Brita Maxtra+ Pure Performance redukují přítomnost těžkých kovů
  • Velké snížení tvrdosti vody a obsahu vodního kamene
  • Filtrační patrona BRITA MAXTRA+ PO zachytává chlór
  • Lepší chuť a vůně nápojů a vařených potravin
  • BRITA MAXTRA+ zajišťuje spotřebičům delší životnost
  • Kompatibilní se všemi filtrovacími konvicemi BRITA

Ekologická nezávadnost a šetrnost

Domácí filtry značky BRITA jsou určeny k úpravě pitné vody. Účelem je zvýšení její kvality a vylepšení chuti. V žádném případě nepřemění vodu ze závadného zdroje na pitnou. Tělo filtrů Brita MaxtraPlus je vyrobeno z plastu, který neobsahuje zdraví škodlivé sloučeniny a je určený pro trvalý kontakt s vodou. Filtrování vody zajišťují pouze přírodní látky - pryskyřice a postříbřený aktivní uhlík vyrobený ze skořápek kokosových ořechů. Filtry BRITA jsou plně recyklovatelné, takže použité filtrační patrony je možné vracet distributorům. Společnost BRITA pak provádí jejich recyklaci. 

Proč používat filtry BRITA?

Díky filtrům BRITA Maxtra+ přeměníte i tu nejhorší vodu z kohoutku v čistou a chutnou. Filtry ve vodě výrazně redukují obsah látek, které negativně ovlivňují chuť a vůni vody. Jedná se o těžké kovy pocházející z vodovodního potrubí (olovo, měď, hliník) a chuťově i čichově nepříjemný chlór a jeho sloučeniny. Filtry BRITA Maxtra+ výrazně snižují také tvrdost vody, a tedy obsah vodního kamene. Čím je voda měkčí, tím větší má schopnost rozpouštět aromatické látky, takže nápoje připravené z přefiltrované vody mají výraznější a lepší chuť i vůni. Voda se dobře hodí také k vaření a dušení, potraviny si lépe udrží svou barvu a vůni a zachovají lepší strukturu. Při vaření kapusty a jídel z ryb se ztrácí jejich zápach. Snížení množství vodního kamene se příznivě projeví také na životnosti vašich domácích spotřebičů, zvláště těch, které slouží na ohřívání vody. Měkká voda potěší i vaše pokojové rostliny. Po zalévání přefiltrovanou vodou vás jistě odmění bujným růstem.

Kapacita:
6 × 100 l

Balení:
6 ks filtrů

4,7
Hodnotilo 6 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Počet kusů 6 ks
Kód:  BRIFP618
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4006387111618
P-DC1-WEB19