Obnovit stránku

BRITA Style šedá Maxtra plus 2,4l + Maxtra plus 2 pack

-20%
999 Kč
799 Kč
660 Kč bez DPH

BRITA Style šedá Maxtra plus 2,4l + Maxtra plus 2 pack

Spojení moderního designu a efektivního filtračního systému přináší filtrační konvice BRITA Style Maxtra plus 2,4 l. Díky filtrační konvici od německého výrobce vodních filtrů můžete mít čistou a kvalitní vodu kdykoliv na dosah. Filtrační konvice s nejmodernějšími vodními filtry Brita Maxtra+ vám umožní objevit prvotřídní inovace, mezi které patří například nová technologie filtrace MicroFlow pro redukci obsahu vodního kamene, odstranění chlóru a těžkých kovů.

Klíčové vlastnosti filtrační konvice BRITA Style Maxtra Plus 2,4 l

  • konvice s moderním designem a efektivním filtračním systémem
  • objem 2,4 l
  • vyrobeno z moderního transparentního materiálu
  • filtrační konvice se snadno udržuje
  • ergonomická rukojeť
  • ideální tvar a velikost do dveří ledničky
  • filtrační konvici BRITA Style Maxtra Plus 2,4 l lze mýt v myčce na nádobí
  • praktický LED indikátor pro výměnu vodního filtru
  • moderní filtrační technologie MicroFlow

Vlastnosti filtrační konvice Brita

Filtrační konvice BRITA Style Maxtra plus 2,4 l se vyznačuje snadnou údržbou. Díky hladkým a oblým tvarům nezabere čištění mnoho času. Pohodlnou manipulaci zajistí ergonomická rukojeť, která skvěle padne do ruky a umožní vám snadno manipulovat i s plnou konvicí. Praktické silikonové poutko pro snadné otevírání umožňuje manipulovat s konvicí i při plnění jednou rukou. Konvice má praktický tvar a velikost a ideálně tak padne do dveří chladničky. Je vyrobena z moderního transparentního materiálu a lze ji mýt v myčce na nádobí (po vyjmutí LED indikátoru a vodního filtru).

Filtrační konvice s LED indikátorem

Praktický LED indikátor stavu filtru SmartLight napomáhá ohlídat optimální čas pro výměnu vodního filtru ve filtrační konvici BRITA Maxtra Plus 2,4 l. Indikátor zohledňuje dobu používání filtru, zároveň také množství přefiltrované vody. Režim semaforu (zelená, oranžová, červená) je velmi intuitivní.

Technologie MicroFlow 

Filtrační konvice BRITA Style Maxtra plus 24 l filtruje vodu pomocí nové technologie filtrování MicroFlow. Tato technologie je založena na použití perliček Micro Carbon Pearls, které jsou menší a kulatější oproti dřívě používaným perličkám Carbon Pearls. Použitím menších kuliček vzniká větší styčná plocha pro kontakt s vodou, čímž dochází k zvýšení efektivity filtrace vody. V horní části filtru se nachází jemnější sítko, které zachytí i nejdrobnější organické nečistoty. Ve spodní části filtru naleznete jemnější mřížku, která zabraňuje průniku jemných částic, ke kterému mohlo docházet u starších filtrů. Filtrační technologie MicroFlow má čistě přírodní základ. Korpus filtru je vyroben z plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs tvoří iontoměnič v podobě pryskyřice a mikročástic aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Součástí filtrační směsi je dále inhibitor, který zabrání vzniku a množení bakterií. 

4,9
hodnotilo 54 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Filtrační konvice

Celkový objem 2,4 l
Indikátor výměny filtru Elektronický
Objem přefiltrované vody 1,4 l
Vlastnosti Vhodné do myčky
Počet filtračních patron v balení 2 ks
Kód:  BRIFI001
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1021902 PS
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB7