Obnovit stránku

CANDY CHSBSO 6174XWD

-16%
Akční cena
18 990 Kč
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY CHSBSO 6174XWD

Hledáte kvalitní a přitom na pohled elegantní americkou lednici? Pak je pro vás lednice CANDY CHSBSO 6174XWD jako stvořená. Nabízí XXL vnitřní prostor s celkovým objemem 529 litrů. Kvalitní nerezové provedení se hodí do každé domácnosti. Lednice CANDY CHSBSO 6174XWD disponuje beznámrazovou technologií No Frost, díky které se v lednici netvoří námraza. Zajisté oceníte funkce Rychlé chlazení a Rychlé zmrazení, které během vkládání nových potravin dokážou prudce snížit teplotu. Kvalitní invertorový kompresor se poté postará o velmi tichý chod, díky čemuž vás lednice nebude ničím rušit. Vše si pohodlně nastavíte na přehledném dotykovém displeji.

Klíčové vlastnosti Side by Side lednice CANDY CHSBSO 6174XWD

 • Side by Side lednice CANDY CHSBSO 6174XWD disponuje beznámrazovou technologií No Frost
 • Nabízí XXL vnitřní prostor s celkovým objemem 529 litrů
 • Kvalitní nerezové provedení
 • Funkce Rychlé chlazení a Rychlé zmrazení
 • Kvalitní invertorový kompresor se poté postará o velmi tichý chod
 • Zásobník na vodu
 • Praktické LED osvětlení
 • Vše si pohodlně nastavíte na přehledném dotykovém displeji
 • V chladící části se nachází 5 skleněných polic se stříbrným rámečkem
 • Police jsou velice odolné a snadno se čistí
 • 2 speciální zásuvky Crisper
 • Praktické 4 přihrádky v chladící části
 • Držák na vajíčka je součástí balení
 • Mrazící část je vybavena 2 plastovými zásuvkami a 5 robustními skleněnými policemi se stříbrným rámečkem
 • Ve dveřích mrazáku se nacházejí 4 praktické přihrádky
 • Manuální výrobník ledu
 • Akustický signál v případě dlouhého (cca 90 sekund) otevření dveří

Funkce Rychlé chlazení a Rychlé zmrazení

Funkce Rychlé chlazení a rychlé zmrazení lze pohodlně nastavit na dotykovém displeji lednice CANDY CHSBSO 6174XWDBěhem vkládání nových potravin dokáže prudce snížit teplotu, díky čemuž urychlí proces zchlazení a zamrazení. Teplota se následně obnoví před nastavením režimu Rychlého chlazení nebo mrazení.

No Frost technologie

Lednice CANDY CHSBSO 6174XWD disponuje beznámrazovou technologií No Frost, díky které se v lednici netvoří námraza. Vaše jídlo tak zůstane vždy čerstvé.

Kvalitní invertorový kompresor

O tichý chod lednice CANDY CHSBSO 6174XWD se postará kvalitní a tichý invertorový kompresor. Lednice vás tak nebude rušit nepříjemnými zvuky. Hlučnost chladničky je pouhých 42 dB(C). Lednice CANDY CHSBSO 6174XWD vám nabízí největší komfort

Side by Side CANDY CHSBSO 6174XWD se pyšní elegantním a moderním designem v nerezovém provedení, který krásně doplní interiér vaší kuchyně. Nabízí velký vnitřní prostor s celkovým objemem 518 litrů. XXL vnitřní kapacita je vybavena přehledným uspořádáním. Na levé straně naleznete mrazák s objemem 185 litrů, na pravé straně se naopak nachází chladící část s celkovým objemem 344 litrů. Dvoudveřový systém lednice CANDY CHSBSO 6174XWD představuje největší komfort v oblasti chladicích zařízení. Chladnička vás zaujme nejen svým vzhledem, ale také řadou dalších praktických technologií a funkcí, které vám zpříjemní její používání.

Přehledný vnitřní prostor lednice CANDY

XXL vnitřní kapacita lednice CANDY CHSBSO 6174XWD vám nabízí přehledné uspořádání. Každá potravina si tak najde své místo. V chladící části se nachází 5 skleněných polic se stříbrným rámečkem. Police jsou velice odolné a jejich čištění je opravdu snadné a rychlé. 2 speciální zásuvky Crisper jsou ideální na uchování čerstvé a křupavé zeleniny a ovoce. Praktické 4 přihrádky se nacházejí ve dveřích lednice CANDY. Využít je můžete nejen na nápoje, ale také na na vajíčka. Držák na vajíčka je součástí balení. V chladničce nechybí také praktické LED osvětlení, které vám dá naprostý přehled o všech potravinách. Mrazící část je vybavena 2 plastovými zásuvkami a 5 robustními skleněnými policemi se stříbrným rámečkem. Ve dveřích mrazáku se poté nacházejí 4 praktické přihrádky, do kterých můžete umístit drobné potraviny. Výhodou mrazáku je také manuální výrobník ledu, který oceníte především v letním období. V případě, že ponecháte déle otevřené dveře (cca 90 sekund), upozorní vás na to akustický signál.

Přehledný dotykový displej

Pro ještě větší komfort při používání, je Side by Side lednice CANDY CHSBSO 6174XWD vybavena přehledným dotykovým displejem, na kterém si lze samostatně nastavit teplotu v mrazáku či chladničce. 

Praktický zásobník na vodu

Chladnička CANDY CHSBSO 6174XWD je vybavena praktickým zásobníkem na vodu, který vám dopřeje skvěle vychlazenou vodu kdykoli si vzpomenete. Zásobník doléváte manuálně, takže máte vždy jasný přehled o stavu zásobníku. Zásobník je skvělý i pro malé děti, které rády objevují nové věci. 

  

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída E
Objem (chlazený prostor) 344 l
Objem (prostor pro mražené potraviny) 185 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Americká
Umístění mrazáku Americká lednice - 2 dvířka
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce No Frost, Displej, LED osvětlení, Super chlazení, Super mrazení
Možnost změny otevírání dveří Ne
Klimatická třída ST

Rozměry

Výška 177 cm
Šířka 90 cm
Hloubka 66 cm

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 2ks
Počet polic lednice 5ks

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 88 kg

Rozměry balení

Výška balení 190 cm
Šířka balení 100 cm
Hloubka balení 70 cm
Kód:  CANCHL084
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  34004164
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB29