Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

CANDY CMW 2070 DW

Akční cena
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

CANDY CMW 2070 DW

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupnou mikrovlnnou troubu? Pak je pro vás mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW jako stvořená. Připravit v ní můžete mnoho druhů potravin, jako jsou mražené pokrmy, ryby, omáčky, krémy, polévky a spousty dalších. Mikrovlnná trouba je vybavena digitálními hodinami a tlačítkovým ovládáním. Využít můžete také digitální hodiny a časovač. Uživatele jistě potěší skutečnost, že trouba snadno pojme talíř do průměru 24,5 cm. Aby byla obsluha co nejjednodušší, je zde přítomno 8 automatických programů, praktická funkce rozmrazování a tento model navíc disponuje i grilem. Vybírat lze mezi 6 úrovněmi výkonu. 


Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby CANDY CMW 2070 DW

  • Mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW je vybavena funkcí ECO
  • Můžete vypnout zvuky, kdykoliv budete chtít
  • Snadné a rychlé čištění
  • Candy nabízí praktický program na rozmrazování
  • Užitečná funkce Start Express pro rychle rozmrazování
  • Trouba je vybavena funkci dětského zámku
  • Quartz gril dokáže pokrm rovnoměrně a rychle grilovat
  • 8 přednastavených funkcí

ECO funkce šetří energie 

Mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW je vybavena funkcí ECO, která šetří nejen váš čas, ale také energii. Tato funkce šetří energii v pohotovostním režimu a vypíná všechny zabudované LED diody. Dokonce můžete vypnout zvuky, kdykoliv budete chtít. Velkou výhodou trouby je její snadné a rychlé čištění. Postačí vám navlhčený hadřík. Příslušenství, které můžete vyjmout, umyjte pod tekoucí vodou s mýdlem. 

CANDY nabízí praktický program na rozmrazování

Určitě to každý známe, že ne vždy si vzpomeneme vytáhnout maso den předem, aby se nám rozmrazilo. Odteď vás tohle už nemusí trápit. Mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW disponuje programem na rozmrazování, kde jednoduše nastavíte váhu potraviny a mikrovlnná trouba už se o vše postará. Během chvilky tak budete mít vše potřebné rozmrazené a připravené k dalšímu použití.

Užitečná funkce Start Express

Mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW nabízí rychlou a užitečnou funkci pro maximální výkon. Trouba totiž disponuje tlačítkem Start Express, které jednoduše stisknete a trouba pojede na maximální výkon po dobu 30 sekund. Dalším stiskem přidáte dalších 30 sekund, a tak dále.

Bezpečnost na prvním místě

Mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW myslí také na vaši bezpečnost. Trouba je vybavena funkcí dětského zámku, která zabraňuje manipulaci s mikrovlnnou troubou dětem.

Candy nabízí 8 programů

Mikrovlnná trouba CANDY CMW 2070 DW nabízí mimo jiné také 8 přednastavených programů, které vám pomohou s přípravou vašeho jídla. Stačí si jen vybrat jídlo, které chcete připravovat a s ostatním si už mikrovlnná trouba poradí.

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Volně stojící
Barva Bílá

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 26,2 cm
Vnější šířka 45,2 cm
Vnější hloubka 33,5 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Manuální
Vlastnosti a funkce Rozmrazování, Časovač, Dětská pojistka

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 700 W

Design

Design Klasický

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř
Kód:  CANMW020
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  38000190
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22