Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

CANDY CMXG 25 DCW

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Šrotovné
Koupit se slevovým kódem 2021SROTOVNE15 2 507 Kč
2 989 Kč
2 949 Kč
2 437 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY CMXG 25 DCW

Nedílnou součástí každé kuchyně by mělo být spolehlivé a účinné příslušenství. Bezpochyby tam nesmí chybět ani mikrovlnná trouba, díky které si ohřejete během pár chvil prakticky cokoli. Jistě vám tak přijde vhod model CMXG 25 DCW značky CANDY chlubící se solidním výkonem a povedeným moderním designem. Aby byla obsluha co nejjednodušší, jsou zde přítomny i automatické programy, praktická funkce rozmrazování a tento model navíc disponuje i grilem. V neposlední řadě nutno zmínit užitečný program pro dětské jídlo, sterilizaci lahviček a zdravé vaření. Samozřejmě nechybí ani časovač, dětská pojistka či zvuková signalizace při ukončení ohřevu.


Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby CANDY CMXG 25 DCW

 • Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW disponuje celkem pěti úrovněmi výkonu
 • Rovnoměrné vaření pomocí technologie Cooking Surround
 • Snadné a rychlé čištění
 • Povedený moderní design
 • Trouba je vybavena funkcí ECO
 • Nechybí také praktické digitální hodiny a časovač
 • Candy nabízí program na rozmrazování
 • Užitečná funkce Start Express pro maximální výkon
 • Trouba je vybavena funkci dětského zámku
 • Ugrilujte si své oblíbené pokrmy
 • Speciální program pro dětské jídlo a sterilizaci láhví
 • 40 různých přednastavených receptů

5 úrovní výkonu a funkce ECO

Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW disponuje celkem pěti úrovněmi výkonu. Konkrétně se jedná o 10, 30, 50, 80 a 100 % výkonu, který má maximální hodnotu 800 W. Trouba je také vybavena funkcí ECO, která šetří nejen váš čas, ale také energii. Tato funkce šetří energii v pohotovostním režimu a vypíná všechny zabudované LED diody. Dokonce můžete vypnout zvuky, kdykoliv budete chtít. Velkou výhodou trouby je její snadné a rychlé čištění. Postačí vám navlhčený hadřík. Příslušenství, které můžete vyjmout, umyjte pod tekoucí vodou s mýdlem. 

Rovnoměrné vaření

Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW disponuje také technologií Cooking Surround pro rovnoměrné vaření. Nechybí také praktické digitální hodiny a časovač s nastavením od 0 do 95 min. 

Candy nabízí praktický program na rozmrazování

Určitě to každý známe, že ne vždy si vzpomeneme vytáhnout maso den předem, aby se nám rozmrazilo. Odteď vás tohle už nemusí trápit. Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW disponuje programem na rozmrazování, kde jednoduše nastavíte váhu potraviny a mikrovlnná trouba už se o vše postará. Během chvilky tak budete mít vše potřebné rozmrazené a připravené k dalšímu použití.

Užitečná funkce Start Express

Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW nabízí rychlou a užitečnou funkci pro maximální výkon. Trouba totiž disponuje tlačítkem Start Express, které stisknete a trouba pojede na maximální výkon po dobu 30 sekund. Dalším stiskem přidáte dalších 30 sekund, a tak dále.

Bezpečnost na prvním místě

Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW myslí také na vaši bezpečnost. Trouba je vybavena funkci dětského zámku, která zabraňuje manipulaci s mikrovlnnou troubou dětem.

Ugrilujte si své oblíbené pokrmy

Milujete grilované pokrmy? Pak vás určitě potěšíme. Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW je vybavena Quartz grilem, který dokáže pokrm rovnoměrně a rychle ugrilovat. Zároveň tím jídlo neztrácí nic ze své chuti.

Candy nabízí 40 přednastavených receptů

Mikrovlnná trouba CANDY CMXG 25 DCW  nabízí mimo jiné také až 40 přednastavených receptů, které vám pomohou s přípravou vašeho jídla. Stačí si jen vybrat jídlo, které chcete připravovat a s ostatním si už mikrovlnná trouba poradí. Tato mikrovlnná trouba CANDY disponuje také speciálním programem pro dětské jídlo a sterilizaci láhví. Kromě toho vám aplikace Simply-Fi pomůže během celého vaření.

5,0
Hodnotili 2 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1,52 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Volně stojící
Barva Bílá

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 28,5 cm
Vnější šířka 51,1 cm
Vnější hloubka 39,5 cm
Vnitřní výška 21,5 cm
Vnitřní šířka 33 cm
Vnitřní hloubka 34,6 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Manuální
Vlastnosti a funkce Rozmrazování, Gril, Časovač, Dětská pojistka, Automatické programy

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 1 450 W
Výkon grilu 1 000 W

Design

Design Klasický

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Grilovací mřížka, Crisp talíř
Kód:  CANMW013
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  38000244
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB13