Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

CANDY CSO C8DG-S

B
Doprava
zdarma
Akční cena
7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH

CANDY CSO C8DG-S

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupnou sušičku do vaší domácnosti? Sušička prádla z řady SmartPro Candy CSO C8DG-S je skvělou volbou. Nabídne vám kombinaci rychlých cyklů, jednoduchého použití a chytrého připojení, které vám umožní ovládat sušičku odkudkoliv pomocí chytré aplikace Simply-Fi. Pokud nedisponujete chytrým telefonem, lze sušičku ovládat pomocí vícemístného displeje, který je plně v českém jazyce. Maximální hmotnost náplně činí 8 kg. Na výběr máte hned ze 7 rychlých programů a 4 úrovní sušení, které si můžete vybrat přesně podle vašich potřeb. Pro vaše vlněné oděvy má sušička Candy CSO C8DG-S připraven speciální certifikovaný program Woolmark Apparel Care. Díky parní funkci je vaše prádlo krásně jemné a hebké. Díky tomu již nebudete muset některé druhy tkanin žehlit. Klíčové vlastnosti sušičky prádla Candy CSO C8DG-S

  • Kombinace rychlých cyklů, jednoduchého použití a chytrého připojení
  • Maximální hmotnost náplně činí 8 kg
  • 4 úrovně automatického senzorového sušení
  • Možnost propojení přes aplikaci Simply-Fi
  • Certifikované šetrné sušení vlny
  • 7 rychlých programů do 90 minut
  • Sušička Candy CSO C8DG-S využívá páru pro odstranění pomačkání a usnadnění žehlení
  • U některých tkanin není zapotřebí žehlení
  • Přehledný vícemístný displej v českém jazyce
  • Energetická třída B

7 rychlých programů do 90 minut

Sušička prádla Candy CSO C8DG-S vám ušetří nejen váš čas, ale také energii. Na výběr máte hned 7 rychlých programů, které vám zajistí perfektní výsledky sušení. Zvolit lze z programů: Denní Perfect 59 min, Denní 45 min, Úsporný 30 min, Osvěžení, Relax – uvolnění vláken a pomačkání za 12 min.

Sušička Candy CSO C8DG-S se senzorovým sušením

Sušička prádla Candy CSO C8DG-S si pro vás připravila 4 úrovně automatického senzorového sušení, které si můžete vybrat podle svých potřeb. Úroveň Extra suché prádlo je ideální pro uložení prádla rovnou do šatníku případně si jej můžete hned obléct. Aby se vám lépe žehlilo, zvolte úroveň K žehlení, které prádlo nechá mírně vlhké. Sušičce Candy CSO C8DG-S nechybí ani úroveň Na Ramínko pro pověšení a postupné dosušení a režim Do skříně pro zavěšení na ramínko.

Již žádné pomačkané prádlo díky Super Easy Iron 

Krásně hebké a jemné prádlo vám zajistí sušička prádla Candy CSO C8DG-S, která využívá páru pro odstranění pomačkání a usnadnění žehlení. Zároveň však také pára funguje jako dezinfekce, která odstraňuje zápach. Parní funkce sušičky Candy CSO C8DG-S pomáhá uvolňovat vlákna v prádle, díky čemuž jsou vaše oděvy krásně jemné tak, aby se daly snadno žehlit. U některých tkanin není zapotřebí žehlení, takže máte mnohem více času, které můžete využít pro vaše děti či aktivity, které máte rádi. 

Přehledný vícemístný displej

Sušička Candy CSO C8DG-S je vybavena praktickým a přehledným vícemístným displejem, který je plně v českém jazyce. SmartPro pračky vám tak zajišťují snadnou a rychlou obsluhu. Možnost propojení přes aplikaci Simply-Fi

Sušičku Candy CSO C8DG-S je možno ovládat také pomocí chytré aplikace Simply-Fi, kterou si můžete bezplatně stáhnout do vašeho chytrého telefonu. Sušičku s Wi-Fi připojením tak budete moci ovládat odkudkoliv, takže si můžete pohodlně nastavit přesný čas sušení. Při návratu domů tak budete mít vše hotové. Kromě vzdáleného ovládání, optimalizování spotřeby a oznámení můžete stahovat nové funkce a cykly. 

Certifikované šetrné sušení vlny

Vaše oblíbené svetry budou mít se speciálním certifikovaným programem Woolmark Apparel Care tu nejlepší péči. Program se o vaše vlněné oblečení postará bez poničení vláken, takže se nemusíte ničeho obávat. Zároveň zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Účinnost B
Hlučnost 68 dB
Spotřeba energie - sušičky 5,2 kWh
Doba na cyklu 168 min

Typ

Rozměry sušičky

Hloubka 60 cm
Šířka 59,5 cm
Výška 85 cm
Hmotnost 34,2 kg

Funkce

Funkce sušičky Displej, Odložený start, Rychlý program
Počet programů 14
Kód:  CANSU030
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31101827
Odkazy: Informační list
WEB18