Obnovit stránku

CANDY CSTG 48TE/1-S

-7%
Akční cena
8 399 Kč
7 799 Kč
6 445 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY CSTG 48TE/1-S

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupnou pračku do vaší domácnosti? Pračka s vrchním plněním CANDY CSTG 48TE/1-S je skvělou volbou. Nabídne vám kombinaci rychlých cyklů, jednoduchého použití a chytrého připojení, které vám umožní ovládat pračku prostřednictvím chytré technologie NFC. Pračka s 1400 ot/min pojme až 8 kg prádla. Využít můžete mnoho užitečných programů včetně 9 rychlých programů do 1 hodiny. Vše si pohodlně nastavíte na přehledném displeji. Pračka CANDY vás překvapí také funkcí pomalého otevírání dveří. O vaši bezpečnost během používání pračky CANDY CSTG 48TE/1-S se postará trojitý bezpečnostní systém. Klíčové vlastnosti pračky s vrchním plněním CANDY CSTG 48TE/1-S

 • Kombinace rychlých cyklů, jednoduchého použití a chytrého připojení
 • Maximální hmotnost náplně činí 8 kg
 • 9 rychlých programů do 1 hodiny
 • Snadné a rychlé ovládání
 • Funkce pomalého otevírání dveří
 • Bezdotykové propojení spotřebiče pomocí technologie NFC
 • Praktická funkce My Statistic
 • Funkce Check-Up pro naprostý přehled o stavu pračky
 • Funkce Smart Cycles pro stahování nových programů
 • Speciální senzory detekují množství vloženého prádla
 • Masážní body na povrchu bubnu
 • Bezpečnostní zámek dveří
 • Ochrana proti úniku vody
 • Ochrana proti přepěnění
 • Energetická třída F

Praktická funkce My Statistic

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S si vás získá možností mít praní pod kontrolou. Stačí využít užitečnou funkci My Statistic, ve které můžete ovládat nejčastěji používané prací programy. Zároveň vám tato funkce umožní naučit se, jak zlepšit používání programů.9 rychlých programů do 1 hodiny

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S vám nabídne také 9 rychlých programů do 1 hodiny se 100% účinností. Vybrat si můžete z programů: Rychlý speciální 49 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlý pro malé náplně 14, 30, 44 min, Rychlý hygienický 59 min, Rychlý sportovní plus 39 min, Rychlý jemný 59 min. Tato dokonalá kombinace vám ušetří nejen čas, ale také spousty energie. 

Funkce Check-Up pro naprostý přehled o stavu pračky

Prodlužte životnost pračky CANDY CSTG 48TE/1-S se skvělou funkcí Check-up, která vás informuje o aktuálním stavu pračky. Ihned tak budete informováni v případě poruchy. Funkce vám také poradí jak postupovat dále.

Stáhněte si nové prací programy

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S vám nabídne možnost stahování nových pracích programů pomocí funkce Smart Cycles. Díky tomu tak vaše prádlo dostane jen tu nejlepší péči. 

CANDY CSTG 48TE/1-S šetří váš čas i peníze

Chcete ušetřit a zároveň mít krásně čisté a jemné prádlo? Vyzkoušejte kompletní sadu rad a návrhů, díky čemuž můžete výrazně uspořit čas a peníze. Speciální senzory detekují množství vloženého prádla

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S je vybavena speciálními senzory, které detekují množství vloženého prádla a automaticky upraví množství spotřebované vody a elektřiny. Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S dokáže minimalizovat spotřebovanou elektřinu a množství odpadu. Poloviční náplň může uspořit až o 70 % méně vody, času a elektřiny! 

Funkce Odložený start

Využít můžete také praktickou funkci Odložený start, která vám umožní nastavit si začátek pracího cyklu přesně podle vašich potřeb. Když se vrátíte z nákupu či práce, bude na vás čekat krásně voňavé a čisté prádlo. Odložený start lze nastavit až na 24 hodin. 

Bezdotykové propojení spotřebiče CANDY

Pračka s vrchním plněním CANDY CSTG 48TE/1-S je vybavena bezdotykovým propojením prostřednictvím chytré technologie NFC. Jednoduše stačí přiložit telefon k ovládacímu panelu.  V aplikaci mimo jiné najdete mnoho užitečných rad,  rozšířené funkce, spotřebu energii a vody. Interakce se spotřebičem je možná pouze u smartphonů Android vybavených technologií NFC (nelze použít pro IOS).

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S s funkcí pomalého otevírání dveří

Zajisté vás potěší funkce pomalého otevírání dveří bubnu Slow motion, která velmi elegantně a pomalu otevře buben pračky CANDY CSTG 48TE/1-S. Stačí stisknout tlačítko a dvířka se ladně a pomalu otevřou. Nemusíte se tak obávat, že by vám dvířka vyletěly prudce nahoru. 


Masážní body na povrchu bubnu

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S je opatřena speciálními masážními body na povrchu celého bubnu, které zajistí šetrnou a účinnou péči o vaše prádlo a tkaniny. Prádlo jemně klouže po bodech, díky čemuž se nemusíte bát zaseknutí nebo znehodnocení svého oblečení. 

Bezpečnost na prvním místě

O vaši bezpečnost během používání pračky CANDY CSTG 48TE/1-S se postará trojitý bezpečnostní systém. Prvním je bezpečnostní zámek dveří, které vám nedovolí otevřít dvířka při spuštěném pracím cyklu. Druhým je ochrana proti úniku vody, která okamžitě uzavře přívod vody do pračky, díky čemuž nedojde k přetečení. Třetí ochrana je proti přepěnění, kdy  nadměrné dávkování pracího prostředku může vést k tvorbě velkého množství pěny. V případě takové situace, pračka vyloučí fázi odstředění nebo prodlouží trvání programu.

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S až pro 8 kg prádla

Pračka CANDY CSTG 48TE/1-S je vrchem plněná, takže vám umožní pohodlně vkládání a vykládání prádla. Pračka pojme až 8 kg prádla a nabídne vám až 1400 otáček za minutu.

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída F
Kapacita pračky (program ECO 40-60) 8 kg
Třída účinnosti odstřeďování B
Doba trvání (program ECO 40-60) 218 min (3,63 h)
Emise hluku šířeného vzduchem D
Vážená spotřeba vody na cyklus 44 l

Rozměry pračky

Hloubka 60 cm
Šířka 40 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Vrchní plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Váhová automatika, Odložený start, Displej

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 56 kg
Kód:  CANPR106
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31011153
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB02