Obnovit stránku

Otevírací doba prodejen se na svátky mění, ale stále pro vás máme  dopravu zdarma.

CANDY CSW 485D-S

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Prodej skončil

Pro všechny, kteří nemají možnost sušit své prádlo v bytě nebo venku, se stane ideálním domácím pomocníkem pračka se sušičkou CANDY CSW 485D-S. Ta se vyznačuje nejen svým elegantním vzhledem, ale rovněž svými moderními funkcemi, bez kterých si nelze moderní domácnost představit. S 1400 otáčkami za minutu a bubnem o velkém objemu (8 kg praní /5 kg sušení) se můžete těšit na to, že vaše prádlo bude nejen skvěle vyprané, ale i dokonale vysušené. Spotřebič spadá do energetické třídy A, takže se můžete spolehnout na jeho energetickou úspornost. 

Klíčové vlastnosti

 • Elegantní pračka se sušičkou
 • Propojení s mobilním telefonem, jímž můžete pračku ovládat
 • Pohodlné hlasové ovládání
 • 16 základních programů a 40 programů Smart Touch
 • Speciální buben Shiatsu s masážními body pro šetrnou péči o tkaniny
 • Sušení probíhá ve 3 úrovních - extra suché, k žehlení, na ramínko

Plno zajímavých funkcí

CANDY CSW 485D-S je vybavena speciálním bubnem Shiatsu, který vyniká masážními body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny. Na výběr máte z 16 základních programů a 40 programů Smart Touch. Vybrat si tak můžete například režim pro bílé prádlo a předpírku, pro praní syntetických tkanin, bavlny dětského prádla či vlny. Zvolit lze denní program trvající 59 minut nebo rychlý program na 14, 30 i 44 minut. Pokud jde o sušení, vyberete si ze 3 úrovní - extra suché, k žehlení, na ramínko. Samozřejmostí je také funkce odloženého startu o 24 hodin, stejně jako funkce odloženého konce. Bezpečnostní zámek u dveří pračky znemožní otevření dvířek během praní a speciální pojistka Antioverflow zabrání nechtěnému úniku vody.
Základní programy:

 • Denní 59 min., Rychlý 14, 30, 44, Bílé + předpírka, Bavlna, Syntetika, Jemné, Odčerpání + Odstřeďování, Máchání, Dětské, Vlna/hedvábí – s certifikací Woolmark Apparel Care, Sušení Vlna, Nízká teplota sušení, Vysoká teplota sušení, Rychlé praní a sušení 59 min.

Ovládání pomocí smartphonu

Tento spotřebič disponuje funkcí Smart Touch, která usnadňuje komunikaci mezi vámi a pračkou. Pouhým přiložením mobilního telefonu na ovládací panel můžete pračku pohodlně ovládat. Stačí si stáhnout aplikaci Candy Simply-Fi (kompatibilní s Android i iOS) a povolit funkci NFC v mobilním zařízení. A proč si vybrat pračku s funkcí Smart Touch?

 • Hlasový asistent – vyberte ten správný prací cyklus krok za krokem. Po aktivaci této funkce se vás asistent zeptá na tři jednoduché otázky. Vy nadiktujete typ tkaniny, barvu, a úroveň znečištění. Aplikace poté doporučí nejvhodnější prací program, který se spustí v okamžiku přiložení mobilního telefonu na ovládací panel.
   
 • Chytré programy – k běžným programům si můžete ještě stáhnout nepřeberné množství dalších programů např. pro praní plyšových hraček, záclon, ubrusů, sportovního prádla nebo prošívaných bund. V nabídce naleznete také programy pro odstranění čokoládových skvrn nebo zápachu z kouře.
   
 • Chytrá kontrola – přibližně 3minutový diagnostický cyklus, který ověří funkčnost všech hlavních komponentů pračky. V případě jakéhokoliv problému vás aplikace upozorní a poskytne radu, jak daný problém vyřešit, popřípadě rovnou poskytne kontakt na servisní středisko.
   
 • Statistiky – získejte přehled o programech, které využíváte nejvíce, spotřebě energie a vody. Aplikace dokonce poradí, jak spotřebu energií optimalizovat.
   
 • Odložený start – že na této funkci není nic zvláštního? Opak je pravdou. U praček Candy si snadno nastavíte přesný čas na minuty, kdy má prací program začít anebo skončit.
   
 • Tipy a triky – nevíte si rady s nějakým typem tkaniny rady nebo jak odstranit skvrny? Objevte sekci rad a tipů, kde naleznete téměř vše. Můžete mít jistotu, že každý kousek prádla bude dokonale vyprán.

Hmotnost

Hmotnost 70,5 kg

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Doba cyklu 180 min
Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry pračky

Hloubka 54 cm
Velikost (hloubka) Standardní (nad 50 cm)
Šířka 60 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 85 cm

Programy a funkce

Programy a funkce Rychlý program, Váhová automatika , Aqua stop, Invertorový motor, Dětská pojistka , Odložený start, Displej

Barva

Barva Bílá

Energetické parametry

Spotřeba energie - praní, odstřeďování a sušení 5,44 kWh
Spotřeba energie - pouze praní a odstřeďování 1,2 kWh
Třída účinnosti praní A
Třída účinnosti sušení A
Hlučnost praní 61 dB
Hlučnost odstředění 79 dB
Maximální otáčky při odstřeďování 1 400 ot/min
Hlučnost sušení 61 dB

Náplň

Náplň spotřebiče - praní 8 kg
Náplň spotřebiče - sušení 5 kg
Kód:  FAC1178e
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31007423
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám