Obnovit stránku

CANDY FCT600X/E

+ plech jako dárek po registraci
A
Akční cena
4 789 Kč
4 689 Kč
3 875 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY FCT600X/E

Rádi byste svou kuchyni vybavili moderním spotřebičem? Vestavná trouba CANDY FCT600X/E vám poskytne objem krásných 65 litrů a mnoho dalších užitečných funkcí, které vám pomohou s přípravou vašich oblíbených pokrmů. Získá si vás svým nadčasovým designem v nerezovém provedením doplněném o černé sklo, které dodá vzhledu spotřebiče ten správný šmrnc. Základem vestavné trouby je horní a dolní topné těleso, které zajistí rovnoměrné propečení pokrmu. Pekáč nikdy není v přímém kontaktu se stěnami trouby, protože je vybavena závěsnými rošty. Elektrickou pečicí troubu FCT600X/E připojíte do elektřiny pomocí síťového kabelu, který je součástí balení. Trouba spadá do energetické třídy A, takže je známkou nízké spotřeby elektrické energie. Na čištění trouby doporučujeme používat vodu doplněnou o saponát.


Klíčové vlastnosti vestavné trouby CANDY FCT600X/E

  • Moderní spotřebič o objemu 65 litrů 
  • Nabízí 7 praktických pečících programů
  • Trouba se ovládá  pomocí otočných knoflíků
  • Vestavná trouba CANDY FCT600X/E vám umožní nastavit si vnitřní uspořádání
  • Tangenciální ventilátor chlazení
  • Dvířka z vysoce kvalitního a dvojitého bezpečnostního skla
  • Praktická dětská pojistka
  • Nerezové provedení s černým sklem
  • Spadá do energetické třídy A
  • Součástí příslušenství je praktický chromovaný rošt a jeden plech s hloubkou 35 mm


Nadčasový design z řady Timeless

Vestavná trouba CANDY FCT600X/E z řady Timeless vás na první pohled ihned zaujme. Nabídne vám kombinaci nadčasového designu a mnoha užitečných funkcí, které vám pomohou s přípravou neodolatelných jídel pro vás a celou vaši rodinu. Trouba CANDY FCT600X/E disponuje parním vařením, ale na své přijdou také milovníci tradičního vaření. Spotřebič je vyroben z kvalitního nerezu a černého skla. Spotřebič disponuje povrchovou úpravou proti ulpívání otisků prstů. Trouba CANDY FCT600X/E vás zajisté potěší svým snadným a intuitivním ovládáním.

Horký vzduch a 7 pečících programů pro dokonalé pokrmy

Vestavná trouba CANDY FCT600X/E vám nabídne 7 pečících programů. Zároveň vás také potěší příjemným vnitřním osvětlením, díky kterému budete mít naprostý přehled o všech připravovaných pokrmech. Trouba je vybavena horkým vzduchem s kruhovým tělesem, díky kterému lze péct na třech úrovních najednou. Pokrmy  budou perfektně a rovnoměrně připraveny. Zajímavostí trouby CANDY FCT600X/E jsou moderní programy jako je Cook Light, které zahrnují zdravé pečení se sníženým množstvím tuku a funkce Rozmrazování nebo program pro pečení pizzy.  

Snadné a přehledné ovládání trouby CANDY FCT600X/E

Moderní design trouby CANDY FCT600X/E doplňuje snadné a intuitivní ovládání pomocí praktických otočných knoflíků. Pohodlně si tak nastavíte vše co potřebujete, aniž byste museli trávit hodiny nad nepřehledným návodem. Boční otočné knoflíky slouží k ovládání teploty, druhý knoflík je pro výběr pečících programů a zapnutí světla. 

Nastavte si vnitřní uspořádání podle svých potřeb

Vestavná trouba CANDY FCT600X/E vám umožní nastavit si vnitřní uspořádání. Jednoduše si tak přizpůsobíte nerezové drátěné pojezdy tak, aby vám to bylo pohodlné. Pojezdy jsou připevněny k vnitřní stěně trouby CANDY FCT600X/E. Vkládání plechů a roštu je tak díky podnosům v různých úrovních snadné a velice pohodlné. Součástí příslušenství je také praktický chromovaný rošt a jeden plech s hloubkou 35 mm.

Bezpečnostní skla s funkcí tangenciálního ochlazování dvířek

Vestavná trouba CANDY FCT600X/E disponuje dvířky z vysoce kvalitního a dvojitého bezpečnostního skla, které zaručí, že během pečení zůstanou stále chladné. Tangenciální ochlazování dvířek i trouby je skvělý prostředek k zajištění vaší bezpečnosti během pečení.

Plech zdarma při registraci 

K vestavné troubě CANDY FCT600X/E obdržíte také zdarma plech jako dárek. Stačí zaregistrovat troubu do 14 dní od data nákupu ZDE

?Vestavná trouba CANDY FCT600X/E s dětskou pojistkou

O bezpečnost vašich ratolestí je samozřejmě také postaráno. Vestavná trouba CANDY FCT600X/E je vybavena dětskou pojistkou, která vaše malé miláčky ochrání před nežádoucím zapnutím spotřebiče. Jakmile zapnete troubu, vaše děti jsou vždy v naprostém bezpečí. 

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev
Příkon 2 100 W
Vysouvání plechu Prolisy

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,7 cm

Barva trouby

Barva Nerez

Výbava trouby

Výbava Dětská pojistka, Ochlazovací systém
Síťový kabel Ano

Energetický štítek trouby

Energetická třída A

Objem trouby

Objem 65 l

Design

Design Klasický
Kód:  CANTR037
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  33703020
P-DC1-WEB28