Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

CANDY MEC440TXNE

15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH

CANDY MEC440TXNE

Haier
Candy
Hoover
Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Mikrovlnná trouba
CANDY MEC440TXNE

Vestavná mikrovlnná trouba s grilem CANDY MEC440TXNE z řady ESSENZA se stane ideálním společníkem při každodenní přípravě či rychlém ohřevu pokrmů. Trouba disponuje vnitřním objemem 44 litrů a otočným talířem s průměrem 36 cm. Co se týče designu spotřebiče, ten kombinuje nerezové části s černým provedením, díky čemuž obstojí v každém moderním interiéru.

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE

H-MICROWAWE 700 COMBI 

Inovativní design a vysoce kvalitní materiály

Nabídka pečících programů

Automatické programy vaření

Dotykové ovládání

Dětská pojistka

Automatické programy

Moderní zpracování mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE

Vestavná mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE si vás na první pohled získá svým moderním propracováním. Skvěle tak zapadne do jakéhokoliv interiéru. 

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Kvalitní zpracování mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE

Vestavná trouba CANDY MEC440TXNE z řady ESSENZA kombinuje kvalitní zpracování s jemným vzhledem. Krásně tak doplní jakýkoliv interiér. 
 

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Elegantní vzhled mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE perfektně ladí s dalšími spotřebiči z řady ESSENZA. Můžete si tak vytvořit kompaktní a dokonale sladěnou kuchyň. Design mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE jemně doplňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť, která vám usnadní otevírání a zavírání spotřebiče. Celkový objem 44 litrů vám usnadní vaření či ohřev. 

Komfortní používání mikrovlnné trouby

Snadné ovládání je základem každého spotřebiče, mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE však není žádnou výjimkou. K ovládání vám poslouží praktický dotykový displej a hned několik automatických programů.

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Snadná a rychlá příprava oblíbených pokrmů

V mikrovlnné troubě CANDY MEC440TXNE připravíte hned několik vašich oblíbených pokrmů. V troubě můžete grilovat či péct s horkým vzduchem. Příprava jídel je tak snadná a velmi rychlá. Mikrovlnná trouba s výkonem 900 W a výkonem grilu 1750 W, zajistí perfektně připravení pokrmy pro vás a celou vaši rodinu.

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Mikrovlnná trouba s velkorysým objemem

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vám nabídne objem celých 44 litrů. Dovnitř trouby lze umístit talíř o průměru 36 cm, na které lze péct či připravit větší porci masa a celého kuřete. Tento skvělý prostor vám vytváří nové podmínky pro vaření chutných receptů!

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Snadné nastavení díky dotykovému ovládání

Nastavení mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE je díky praktickému dotykovému ovládání naprostá hračka. Na displeji si jednoduše navolíte vše potřebné. Zároveň vás bude informovat o aktuálním čase. 

Trouba nabídne přednastavené programy

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vám nabídne hned několik automatických programů, které vám pomohou s přípravou všech vašich oblíbených pokrmů.

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Praktická dětská pojistka 

Spotřebič je vybaven funkcí dětské pojistky, která zabraňuje neúmyslnému používání trouby, zejména dětmi. Po aktivaci může být mikrovlnná trouba vypnuta pouze dospělou osobou, což zaručuje naprostou bezpečnost v kuchyni.

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE s 13 automatickými programy

Součástí mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE je 13 automatických programů, které můžete využít pro přípravu pokrmů či ohřívání nápojů a omáček. Trouba nabízí tyto programy -  Drůbež, Zeleninu, Těstoviny, Brambory, Ryby, Koláč, Nápoje, Omáčky, Rychlé - ohřev nebo Pizza nebo tolik oblíbené hranolky z trouby. K dispozici je také automatické rozmrazování. 

Praktická výbava

Praktické příslušenství mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE

Součástí výbavy mikrovlnné trouby CANDY MEC440TXNE jsou 2 grilovací mřížky a smaltovaný otočný talíř. Grilovací mřížka umožňuje pohodlné grilování vašeho pokrmu z obou stran.
 

Mikrovlnná trouba CANDY MEC440TXNE vestavná

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Vestavná
Otevírání dvířek Výklopné dolů

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 59,5 cm
Vnější šířka 45,5 cm
Vnější hloubka 58,8 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Dotykový displej
Vlastnosti a funkce Horký vzduch, Rozmrazování, Gril

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 3 350 W
Výkon grilu 1 750 W

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř, Grilovací mřížka
Kód:  CANMW024
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  38900667
P-DC1-WEB18