Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

CANDY MIG28TXNE

9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY MIG28TXNE

Haier
Candy
Hoover
Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Mikrovlnná trouba
CANDY MIG28TXNE

Vestavná mikrovlnná trouba s grilem CANDY MIG28TXNE z řady ESSENZA se stane ideálním společníkem při každodenní přípravě či rychlém ohřevu pokrmů. Trouba disponuje vnitřním objemem 28 litrů a otočným talířem s průměrem 31,5 cm. Co se týče designu spotřebiče, ten kombinuje nerezové části s černým provedením, díky čemuž obstojí v každém moderním interiéru.

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE

H-MICROWAWE 700 COMBI 

Inovativní design a vysoce kvalitní materiály

Nabídka pečících programů

Automatické programy vaření

Dotykové ovládání

Dětská pojistka

Automatické programy

Moderní zpracování mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE

Vestavná mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE si vás na první pohled získá svým moderním propracováním. Skvěle tak zapadne do jakéhokoliv interiéru. 

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Kvalitní zpracování mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE

Vestavná trouba CANDY MIG28TXNE z řady ESSENZA kombinuje kvalitní zpracování s jemným vzhledem. Krásně tak doplní jakýkoliv interiér. 
 

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Elegantní vzhled mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE perfektně ladí s dalšími spotřebiči z řady ESSENZA. Můžete si tak vytvořit kompaktní a dokonale sladěnou kuchyň. Design mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE jemně doplňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť, která vám usnadní otevírání a zavírání spotřebiče. Celkový objem 28 litrů vám usnadní vaření či ohřev. 

Komfortní používání mikrovlnné trouby

Snadné ovládání je základem každého spotřebiče, mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE však není žádnou výjimkou. K ovládání vám poslouží praktický dotykový displej a hned několik automatických programů.

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Snadná a rychlá příprava oblíbených pokrmů

V mikrovlnné troubě CANDY MIG28TXNE připravíte hned několik vašich oblíbených pokrmů. V troubě můžete grilovat či péct s horkým vzduchem. Příprava jídel je tak snadná a velmi rychlá. Mikrovlnná trouba s výkonem 900 W a výkonem grilu 1000 W, zajistí perfektně připravení pokrmy pro vás a celou vaši rodinu.

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Mikrovlnná trouba s velkorysým objemem

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vám nabídne objem celých 28 litrů. Dovnitř trouby lze umístit talíř o průměru 31,5 cm, na které lze péct či připravit větší porci masa a celého kuřete. Tento skvělý prostor vám vytváří nové podmínky pro vaření chutných receptů!

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Snadné nastavení díky dotykovému ovládání

Nastavení mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE je díky praktickému dotykovému ovládání s malým počtem tlačítek naprostá hračka. Na displeji si jednoduše navolíte vše potřebné. Zároveň vás bude informovat o aktuálním čase. Displej je podsvícen LED osvětlením pro větší přehlednost. 

Trouba nabídne přednastavené programy

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vám nabídne hned několik automatických programů, které vám pomohou s přípravou všech vašich oblíbených pokrmů.

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Praktická dětská pojistka 

Spotřebič je vybaven funkcí dětské pojistky, která zabraňuje neúmyslnému používání trouby, zejména dětmi. Po aktivaci může být mikrovlnná trouba vypnuta pouze dospělou osobou, což zaručuje naprostou bezpečnost v kuchyni.

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNEs 13 automatickými programy

Součástí mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE je 13 automatických programů, které můžete využít pro přípravu pokrmů či ohřívání nápojů a omáček. Trouba nabízí tyto programy -  Drůbež, Zeleninu, Těstoviny, Brambory, Ryby, Koláč, Nápoje, Omáčky, Rychlé - ohřev nebo Pizza nebo tolik oblíbené hranolky z trouby. K dispozici je také automatické rozmrazování. 

Praktická výbava

Praktické příslušenství mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE

Součástí výbavy mikrovlnné trouby CANDY MIG28TXNE je grilovací mřížka. Grilovací mřížka umožňuje pohodlné grilování vašeho pokrmu z obou stran.
 

Mikrovlnná trouba CANDY MIG28TXNE vestavná

Parametry a specifikace

Provedení mikrovlnky

Umístění Vestavná

Rozměry mikrovlnky

Vnější výška 38,8 cm
Vnější šířka 59,5 cm
Vnější hloubka 40,1 cm

Funkce a ovládání mikrovlnky

Ovládání Dotykový displej
Vlastnosti a funkce Horký vzduch, Rozmrazování, Gril

Výkonnostní charakteristiky mikrovlnky

Příkon 2 000 W
Výkon grilu 1 000 W

Příslušenství mikrovlnky

Příslušenství Otočný talíř
Kód:  CANMW025
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  38900685
P-DC1-WEB09