Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

CANDY RO1496DWMCRE/1-S

-7%
Akční cena
10 790 Kč
9 999 Kč
8 264 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY RO1496DWMCRE/1-S

Pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S je ideálním nástrojem pro úsporu času i financí a hlavně pomocníkem pro precizní vyprání vašeho prádla. Pračka je vybavena 9 komplexními programy pro různé druhy prádla, a navíc speciální funkcí Snap & Wash, která vám sama doporučí ideální prací program. O úsporný provoz pračky Candy RO1496DWMCRE/1-S se stará kvalitně zpracovaný invertorový motor Speed-Drive. Pračka vyniká speciálním designem s širším a výše umístěným otvorem pro vkládání prádla, což výrazně usnadňuje obsluhu pračky. Díky špičkovým technologiím a mnoha praktickým funkcím je pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S ideálním pomocníkem do každé domácnosti. 


Klíčové vlastnosti pračky s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S

  • Výběr z 16 různých pracích programů
  • Speciální ergonomický design pračky s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S
  • Speciální program pro důkladné čištění
  • Kvalitní invertorový motor Speed-Drive
  • Kapacita bubnu pračky až 9 kg
  • Funkce Snap & Wash pračky s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S
  • Parní funkce pro snadnější žehlení
  • Wi-Fi konektivita pro snadné ovládání odkudkoliv
  • Energetická třída A pračky s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S

Candy RO1496DWMCRE/1-S má Wi-Fi konektivitu pro snadné ovládání odkudkoliv

Pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S disponuje systémem Wi-Fi konektivity, která je určena pro jednoduché zadávání příkazů. Díky praktické aplikaci Candy simply-Fi lze s pračkou jednoduše komunikovat a zeptat se například na ideální prací cykly, tipy na praní prádla, jak prát konkrétní druhy prádla, případně k čemu slouží funkce páry. Prostřednictvím mobilního telefonu lze udávat hlasové povely a ovládat pračku Candy RO1496DWMCRE/1-S odkudkoliv. V domácím prostředí lze využít hlasových asistentů, jako jsou Google Home nebo Amazon Alexa.

Funkce Snap & Wash 

Pro zjištění ideálního pracího programu je pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S vybavena funkcí Snap & Wash. Stačí jednoduše vyfotit prádlo chytrým telefonem a funkce sama zvolí, který program se ideálně hodí pro dané množství, barvu a typ prádla. Spolu s konkrétním programem nastaví také rychlost odstřeďování a ideální teplotu.

Buben pračky Candy RO1496DWMCRE/1-S má velkou kapacitu

Díky kapacitě bubnu až pro 9 kg je pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S ideální také pro větší domácnosti. Díky kvalitně zpracovanému invertorovému Speed Drive motoru a široké nabídce pracích programů ušetříte čas i finance a dosáhnete skvělých výsledků praní.

Výběr z 9 rychlých programů 

Díky 9 programům s délkou do 1 hodiny je při používání pračky s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S zajištěna výrazná úspora času. K dispozici je například rychlý úsporný Eco program, který prádlo vypere za pouhých 14 minut.

Candy RO1496DWMCRE/1-S využívá speciální design

Pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S vyniká novým ergonomickým designem. Pro snadné a rychlé vkládání a vytahování prádla z bubnu pračky je plnící otvor širší, a zároveň je umístěn výše. Jednotlivé programy lze navíc volit jednoduše prostřednictvím praktického knoflíku. Díky přehlednému dotykovému displeji na hraně dvířek a textovému displeji v českém jazyce, získáte snadné a intuitivní ovládání pračky Candy RO1496DWMCRE/1-S.Parní funkce pro snadnější žehlení

Pro snadnější žehlení, odstranění pachů a dezinfekci prádla je k dispozici praktická parní funkce pračky s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S. Pára uvolňuje vlákna v oblečení, což výrazně zjednodušuje jeho následné žehlení. Některé materiály navíc není nutné po použití této funkce žehlit vůbec.

Program pro důkladné čištění

Pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S je vybavena programem "Daily Hygiene", který se postará o precizní vyčištění vašeho prádla do hloubky vláken, díky čemuž je zárukou maximální čistoty a hygieny. Za pouhých 59 minut při 60° zbavíte prádlo bakterií, virů i alergenů.

Kvalitní invertorový motor 

Invertorový motor Speed-Drive disponuje zvýšeným výkonem, pomocí kterého získáte až o 50 % vyšší efektivitu praní, než je tomu u běžných motorů. Díky tomu dosáhnete s Candy RO1496DWMCRE/1-S špičkových výsledků i při rychlých pracích cyklech. 

A pro úsporné praní

Pračka s předním plněním Candy RO1496DWMCRE/1-S spadá do energetické třídy A. Díky tomu je zárukou efektivního a úsporného praní, které výrazně šetří vaše finance i přírodu. Pračka pracuje s maximálními otáčkami na úrovni 1400 ot./min. a celkovou kapacitou pro 9 kg prádla.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,00 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída A
Doba trvání (program ECO 40-60) 228 min (3,8 h)
Emise hluku šířeného vzduchem C
Vážená spotřeba vody na cyklus 46 l

Rozměry pračky

Hloubka 53 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Invertorový motor, Odložený start, Rychlý program, Displej, Ovládaní mobilem

Barva pračky

Barva Antracitová

Hmotnost

Hmotnost 63 kg

Energetické parametry pračky (staré)

Kód:  CANPR087
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31010419
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB03