Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

CANDY RO4 1274DWME/1-S

- na splátky bez navýšení
A+++ -40%
Akční cena
8 990 Kč
7 430 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY RO4 1274DWME/1-S

Úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S je ideálním nástrojem pro úsporu času i financí a hlavně pomocníkem pro precizní vyprání vašeho prádla. Pračka je vybavena 9 rychlými programy pro různé druhy prádla, a navíc speciální funkcí Snap & Wash, která vám sama doporučí ideální prací program. O úsporný provoz úzké pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S se stará kvalitně zpracovaný invertorový motor Speed-Drive. Pračka vyniká kompaktními rozměry, díky kterým ji lze bez problému využít i v menších místnostech. Díky špičkovým technologiím a mnoha praktickým funkcím je úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S ideálním pomocníkem do každé domácnosti. 


Klíčové vlastnosti pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S

 • Výběr z 16 různých pracích programů
 • 9 rychlých programů s délkou do 1 h
 • Speciální ergonomický design úzké pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S
 • Speciální úzké provedení pro snadné využití v menších prostorech
 • Speciální program pro důkladné čištění
 • Kvalitní invertorový motor Speed-Drive
 • Kapacita bubnu pračky až 7 kg
 • Funkce Snap & Wash úzké pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S
 • Parní funkce pro snadnější žehlení
 • Wi-Fi konektivita pro snadné ovládání odkudkoliv
 • Energetická třída A+++ úzké pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S

Candy RO4 1274DWME/1-S má Wi-Fi konektivitu pro snadné ovládání odkudkoliv

Úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S disponuje systémem Wi-Fi konektivity, která je určena pro jednoduché zadávání příkazů. Díky praktické aplikaci Candy simply-Fi lze s pračkou jednoduše komunikovat a zeptat se například na ideální prací cykly, tipy na praní prádla, jak prát konkrétní druhy prádla, případně k čemu slouží funkce páry. Prostřednictvím mobilního telefonu lze udávat hlasové povely a ovládat pračku Candy RO4 1274DWME/1-S odkudkoliv. V domácím prostředí lze využít hlasových asistentů, jako jsou Google Home nebo Amazon Alexa.

Funkce Snap & Wash 

Pro zjištění ideálního pracího programu je úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S vybavena funkcí Snap & Wash. Stačí jednoduše vyfotit prádlo chytrým telefonem a funkce sama zvolí, který program se ideálně hodí pro dané množství, barvu a typ prádla. Spolu s konkrétním programem nastaví také rychlost odstřeďování a ideální teplotu.

Candy RO4 1274DWME/1-S využívá speciální design

Úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S vyniká novým ergonomickým designem. Pro snadné a rychlé vkládání a vytahování prádla z bubnu pračky je plnící otvor širší, a zároveň je umístěn výše. Jednotlivé programy lze navíc volit jednoduše prostřednictvím praktického knoflíku. Díky přehlednému dotykovému displeji na hraně dvířek a textovému displeji v českém jazyce, získáte snadné a intuitivní ovládání pračky Candy RO4 1274DWME/1-S.

Buben pračky Candy RO4 1274DWME/1-S má velkou kapacitu

Díky kapacitě bubnu až pro 7 kg je úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S ideální také pro větší domácnosti a díky úzkému provedení je vhodná pro použití v malých prostorech. Díky kvalitně zpracovanému invertorovému Speed Drive motoru a široké nabídce pracích programů ušetříte čas i finance a dosáhnete skvělých výsledků praní.

Program pro důkladné čištění

Úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S je vybavena programem "Rychlý hygienický plus", který se postará o precizní vyčištění vašeho prádla do hloubky vláken, díky čemuž je zárukou maximální čistoty a hygieny. Za pouhých 59 minut při 60° zbavíte prádlo bakterií, virů i alergenů.


Parní funkce pro snadnější žehlení

Pro snadnější žehlení, odstranění pachů a dezinfekci prádla je k dispozici praktická parní funkce úzké pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S. Pára uvolňuje vlákna v oblečení, což výrazně zjednodušuje jeho následné žehlení. Některé materiály navíc není nutné po použití této funkce žehlit vůbec.

Výběr z 9 rychlých programů 

Díky 9 programům s délkou do 1 hodiny je při používání úzké pračky s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S zajištěna výrazná úspora času. K dispozici je například rychlý úsporný Eco program, který prádlo vypere za pouhých 14 minut.

Kvalitní invertorový motor 

Invertorový motor Speed-Drive disponuje zvýšeným výkonem, pomocí kterého získáte až o 50 % vyšší efektivitu praní, než je tomu u běžných motorů. Díky tomu dosáhnete s Candy RO4 1274DWME/1-S špičkových výsledků i při rychlých pracích cyklech. 

A+++ -40% pro úsporné praní

Úzká pračka s předním plněním Candy RO4 1274DWME/1-S spadá do energetické třídy A+++ -40%. Díky tomu je zárukou efektivního a úsporného praní, které výrazně šetří vaše finance i přírodu. Pračka pracuje s maximálními otáčkami na úrovni 1200 ot./min. a celkovou kapacitou pro 7 kg prádla.

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry pračky

Energetická třída A+++ (-40%)
Hlučnost odstředění 76 dB

Rozměry pračky

Hloubka 45 cm
Velikost (hloubka) Úzké (do 50 cm)
Šířka 60 cm
Velikost (šířka) Standardní (nad 45cm)
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Předem plněné
Doba cyklu 350 min
Materiál vany Silitech
Typ modelu Samostatně stojící model

Programy a funkce

Funkce pračky Ovládaní mobilem, Displej, Invertorový motor, Odložený start, Rychlý program

Hmotnost

Hmotnost 60 kg
Kód:  CANPR095
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31010363
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB12