Obnovit stránku

CANDY RO4 H7A1TEX-S

A+
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY RO4 H7A1TEX-S

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupnou úzkou sušičku do vaší domácnosti? Sušička prádla z řady Rapidó Candy RO4 H7A1TEX-S je skvělou volbou. Nabídne vám kombinaci rychlých cyklů, jednoduchého použití a chytrého připojení, které vám umožní ovládat sušičku odkudkoliv pomocí chytré aplikace Simply-Fi. Pokud nedisponujete chytrým telefonem, lze sušičku ovládat pomocí dotykového displeje, který je plně v českém jazyce. Maximální hmotnost náplně činí 7 kg. Na výběr budete mít hned ze 7 rychlých programů Rapid a 4 úrovní sušení, které si lze vybrat přesně podle vašich potřeb. Pro vaše vlněné oděvy je připraven speciální certifikovaný program Woolmark Apparel Care. Ve dvířkách sušičky Candy RO4 H7A1TEX- naleznete také praktickou nádobu na kondenzovanou vodu. Klíčové vlastnosti sušičky prádla Candy RO4 H7A1TEX-S

 • Kombinace rychlých cyklů Rapido, jednoduchého použití a chytrého připojení
 • Maximální hmotnost náplně sušičky RO4 H7A1TEX-S činí 7 kg
 • 4 úrovně automatického senzorového sušení
 • Možnost propojení přes aplikaci Simply-Fi
 • Certifikované šetrné sušení vlny
 • Speciální nádoba na kondenzovanou vodu
 • 7 rychlých programů od 30 do 90 minut
 • Přehledný dotykový displej v českém jazyce
 • Ergonomický design sušičky Candy RO4 H7A1TEX-S
 • Snadné vkládání a vyndávání prádla
 • Sušička je opatřena otočným programátorem
 • Kompatibilní s Google Assistant a Alexa
 • Energetická třída A+

Možnost propojení přes aplikace Simply-Fi

Sušičku Candy RO4 H7A1TEX-S je možno ovládat také pomocí chytré aplikace Simply-Fi, kterou si můžete bezplatně stáhnout do vašeho chytrého telefonu. Sušičku s Wi-Fi připojením tak budete moci ovládat odkudkoliv, takže si můžete pohodlně nastavit přesný čas sušení. Při návratu domů tak budete mít vše hotové. Kromě vzdáleného ovládání, optimalizování spotřeby a oznámení můžete stahovat nové funkce a cykly. 

Speciální nádoba na kondenzovanou vodu Easy Care

Součástí sušičky Candy RO4 H7A1TEX-S je praktická nádoba na kondenzovanou vodu Easy Case. Zásobník naleznete přímo ve dvířkách sušičky, takže máte naprostý přehled o tom, zda je nádobu potřeba vyprázdnit. Velkou výhodou nádoby je rukojeť a praktická nálevka, díky které je manipulace opravdu snadná a rychlá. Vodu můžete použít do žehličky či jako vodu pro vaše květiny.

7 rychlých programů od 30 do 90 minut

Sušička prádla Candy Rapidó RO4 H7A1TEX-S vám ušetří nejen váš čas, ale také energii. Na výběr máte hned 7 rychlých programů, které vám zajistí perfektní výsledky sušení. 

Ergonomický design sušičky Candy RO4 H7A1TEX-S

Vkládání a vyndávání prádla bude díky ergonomickému tvaru sušičky Candy RO4 H7A1TEX-S a širšímu plnícímu otvoru snazší než kdy dříve. Nebudete se taky muset zbytečně ohýbat, vše se dá velmi pohodlně ovládat. Sušička je opatřena otočným programátorem, kterým jednoduše zvolíte příslušný program. K ovládání vám také poslouží horizontální dotykový displej na hraně dvířek a textový displej. Vše je plně v českém jazyce, takže je ovládání naprostá hračka. 

Kompatibilní s Google Assistant a Alexa

Sušičku prádla Candy RO4 H7A1TEX-S můžete propojit prostřednictvím Wi-Fi, které vám umožní ovládat a spravovat všechny funkce prostřednictvím chytré aplikace Simply-Fi nebo pomocí hlasové služby Amazon Alexa či Google Assistant, která je plně v anglickém jazyce. 

Připojte sušičku Candy RO4 H7A1TEX-S přes Wi-Fi

Sušička Candy Rapidó RO4 H7A1TEX-S nabízí možnost připojení přes Wi-Fi. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci Simply-Fi, pomocí které budete moci se spotřebičem komunikovat. Sušička Rapidó zodpoví vaše dotazy na ideální cykly, odstraňování skvrn a ještě mnohem více. V aplikaci lze spustit speciální doplňkové programy a spravovat prací a sušící cykly či získat mnoho typů na mytí a jak se starat o prádlo. Získáte také podporu a vysvětlení související s údržbou o funkcích. To však není vše, sami si můžete v aplikaci najít vše, co zrovna potřebujete.

Přehledný dotykový 5místný textový displej

Sušička Candy RO4 H7A1TEX-S je vybavena praktickým a přehledným dotykovým displejem, který je plně v českém jazyce. Jednoduše zvolíte vámi vybraný program a funkci, kterou zrovna potřebujete. O vše ostatní se sušička postará sama. 

Sušička Candy RO4 H7A1TEX-S se senzorovým sušením

Sušička prádla Candy RO4 H7A1TEX-S si pro vás připravila 4 úrovně automatického senzorového sušení, které si můžete vybrat podle svých potřeb. Úroveň Extra suché prádlo je ideální pro uložení prádla rovnou do šatníku případně si jej můžete hned obléct. Aby se vám lépe žehlilo, zvolte úroveň K žehlení, které prádlo nechá mírně vlhké. Nechybí také úroveň Na Ramínko pro pověšení a postupné dosušení a program Do skříně pro zavěšení na ramínko.Certifikované šetrné sušení vlny

Vaše oblíbené svetry budou mít se speciálním certifikovaným programem Woolmark Apparel Care tu nejlepší péči. Program se o vaše vlněné oblečení postará bez poničení vláken, takže se nemusíte ničeho obávat. Zároveň zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.


5,0
Hodnotil 1 zákazník
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Vlastnosti

Typ modelu Samostatně stojící model

Energetické parametry sušičky

Účinnost A
Hlučnost 67 dB
Spotřeba energie - sušičky 2,25 kWh

Rozměry sušičky

Hloubka 46,5 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Hmotnost 37,5 kg

Funkce

Funkce sušičky Odložený start, Displej, Rychlý program
Sada na připojení k odpadu Ne
Kód:  CANSU035
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31102045
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB23