Obnovit stránku

Inovujte svoji domácnost v jarní akci cashback s Electroluxem

Aktualizováno

Již dlouho máte přání dodat své domácnosti zcela novou tvář a vybavit ji špičkovými spotřebiči té nejvyšší kvality? Nyní můžete svá přání uskutečnit díky jarní cashbackové akci společnosti Electrolux a ušetřit nemalou finanční částku. Jde o rozsáhlou akci, která probíhá od 20.4. do 30.6. 2021 a ve které naleznete parní trouby, sporáky, indukční varné desky, vestavné myčky, chladničky, odsavače par i různé druhy vysavačů od sáčkových, přes tyčové, až po robotické vysavače zvládající úklid zcela samostatně. Jak akce probíhá a jak jednoduše získáte peníze zpět za váš nákup?

Akce Electrolux

Jaké spotřebiče naleznete v Jarní cashbackové akci Electrolux?

Jak snadno se zapojíte do Jarní cashbackové akce Electrolux?

  1. Zakupte si v období od 20. 4. do 30. 6. 2021 libovolné množství spotřebičů  Electrolux zařazených do akce.
  2. Váš nákup zaregistrujte nejpozději do 14 dnů  na adrese www.electrolux.cz/prolepsizivot
  3. K registraci je nutné doložit digitální kopii prodejního dokladu vystaveného prodejcem a lze ji provést nejpozději do 17. 7. 2021.
  4. V rámci jedné registrace je možné zaregistrovat až 6 produktů, jednotlivé hodnoty cashbacků se sčítají a následně zasílají jako jedna částka.
  5. Po ověření správnosti zadaných údajů a schválení registrace vám společnost Electrolux zašle do 30 dnů konkrétní výši cashbackové částky na vámi uvedený bankovní účet.
i Výše cashbacku je přiřazena ke každému modelu fixně. Více informací najdete na adrese www.electrolux.cz/prolepsizivot

Jaké výhody přináší vaší domácnosti spotřebiče Electrolux?

Již řadu let se společnost Electrolux řadí k celosvětovým špičkám mezi výrobci domácích spotřebičů. Její produkty jsou synonymem kvality, inovace, nadčasového designu a neustálého vývoje, díky kterému jsou využívány nejnovější programy a technologie maximálně usnadňující každodenní chod domácnosti. 

Trouby s parní funkcí  Electrolux

V troubě Electrolux s parní funkcí připravíte lahodné a zdravé pokrmy z masa, zeleniny i ryb, které si oblíbí celá vaše rodina. Zvláště oceníte technologii SteamBake, která přispívá k dokonalému pečení, jehož výsledkem je krásně nadýchané a vláčné pečivo s křupavou kůrkou na povrchu.

Speciální akce na elektrospotřebiče Elektrolux
Trouby s parní funkcí Electrolux disponují mnoha chytrými programy pro dokonalé výsledky vašeho kulinářského umění.

Indukční varné desky a odsavače par Electrolux

Indukční desky Electrolux s možností okamžitého snížení či zvýšení výkonu minimalizují ztráty energie až o 90 %, inovativní senzory SenseCook kontrolují průběh přípravy pokrmů, takže nedochází k přetékání vody či přehřívání oleje při smažení. 

Pokud si pořídíte odsavač par s funkcí Hob2Hood, můžete jej bezdrátově propojit s varnou deskou a veškerou regulaci odsávání ponechat této nové technologii. Díky tichému režimu Breeze odsávání téměř nezaznamenáte a můžete se tak v klidu věnovat přípravě jídla.

Speciální akce na elektrospotřebiče Elektrolux
Užívejte si pohodlné vaření, o jehož komfort se postarají indukční desky a odsavače par Electrolux.

Chladničky a myčky Electrolux

O vaše potraviny bude nejlépe postaráno, pokud je uložíte do chladničky Electrolux se systémem NoFrost. Ta se postará o udržení jejich dlouhodobé čerstvosti a svěžesti, navíc dokáže zabránit tvorbě nepříjemné námrazy uvnitř chladničky, což má vysoce pozitivní vliv na celkovou spotřebu chladničky Electrolux. 

Ani myčky Electrolux nezůstávají s výbavou chytrých funkcí pozadu. Bývají vybaveny inteligentním systémem sušení AirDry, který aktivně využívá přirozeného průtoku vzduchu, šetrnou funkcí pro sklo zamezující tvorbu zaschlých kapek či funkcí umožňující nastavení odloženého startu. Pokud si pořídíte myčku QuickSelect, bude vaše nádobí v těch nejlepších rukách.

Speciální akce na elektrospotřebiče Elektrolux
Chytré programy myček Electrolux zajistí perfektní výsledky umytého nádobí s minimálními energetickými náklady.

Vysavače Electrolux

Ať už se rozhodnete pro klasický sáčkový vysavač, tyčový vysavač, či robotický vysavač, od vysávání s vysavači Electrolux můžete očekávat vždy precizní výsledky s maximální úsporou času i energie. U tyčových vysavačů 2v1 jistě využijete praktický ruční vysavač na vysávání lokálních nečistot či textilií, samostatně pracující robotický vysavač Electrolux je bezpochyby top produktem ve své kategorii a zároveň vítaným společníkem v domácnostech, kde je třeba řešit denně úklid podlahových krytin.

Speciální akce na elektrospotřebiče Elektrolux
Tyčový vysavač Electrolux 2v1 je kombinací klasického vysavače a praktického ručního vysavače.

Inovujte svoji domácnost přesně podle svých představ a ušetřete nemalou finanční částku díky výhodné cashbackové akci Electrolux. Desítky spotřebičů čekají na to, až se stanou součástí právě vašeho domova!


P-DC1-WEB28