Cereals & Muesli Mixit
Cereals & Muesli Mixit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 23
Mixit Chocolate-laying 450g
219,-
487 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 487 Kč/1 kg
Mixit Protein Granola - Chocolate & Almond 450g
189,-
420 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - chocolate flavour, weight 450 g, energy value per 100 g is 402 kcal - 420 Kč/1 kg
Mixit The right nut 400g
169,-
423 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 423 Kč/1 kg
Mixit Muesli Healthy I: Experience and metabolism 270g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli -
Mixit Swimwear 400g
159,-
398 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 398 Kč/1 kg
Mixit Muesli classic 300g, playful mix
129,-
430 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - weight: 0,3kg - 430 Kč/1 kg
Mixit Chocolate porridge with pecans 520 g
219,-
421 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 448,16 kcal - 421 Kč/1 kg
Mixit Chocolate Protein Muesli by Adam Ondra 450g
269,-
673 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 673 Kč/1 kg
Mixit Strawberry mix 470g
209,-
445 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 445 Kč/1 kg
Mixit Minute Porridge - Protein and chocolate 320 g
169,-
528 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oatmeal , energy value per 100g: 451,03 kcal - 528 Kč/1 kg
Mixit Let's exercise in rhythm 500g
189,-
378 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 378 Kč/1 kg
Mixit Peep Peep 280 g, cocoa
139,-
496 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - cocoa breakfast cereal sweetened with date syrup - 496 Kč/1 kg
Mixit Muesli low carb - forest fruit 500 g
259,-
518 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 518 Kč/1 kg
Mixit Berries in rice 380g
189,-
497 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 350,38 kcal - 497 Kč/1 kg
Mixit Porridge by Adam Ondra 400g
229,-
573 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 448,31 kcal - 573 Kč/1 kg
Mixit Gluten-free fruit muesli 290 g
169,-
583 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 583 Kč/1 kg
Mixit Peep Peep 280 g
139,-
496 Kč/kg
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - breakfast cereal sweetened with date syrup, weight 280 g - 496 Kč/1 kg
Mixit Muesli classic Chocolate mix without gluten, 430g
179,-
416 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - weight: 0,43kg - 416 Kč/1 kg
Mixit Coconut porridge with white chocolate in pocket (5 pcs)
199,-
796 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 489 kcal - 40 Kč/pcs - from 796 Kč/1 kg
Mixit Muesli low carb - blueberry 400 g
229,-
573 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - weight: 0,4kg - 573 Kč/1 kg
Mixit Protein granola from the oven Maple syrup and pecans
239,-
683 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 683 Kč/1 kg
Mixit Protein granola from the oven Toffee & cashew
239,-
683 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 683 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Cereálie a müsli
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gabonafélék és müzli