Cereals & Muesli Ostrava
This page includes all products from category Cereals & Muesli that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 8
GRIZLY Rice porridge 1000 g
Amazing Deal
119,-
Save 23,-
119 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 348 kcal - 119 Kč/1 kg
Bery Jones Gluten free, high fibre, protein source crispy oat pads 300g
Great price
109,-
363 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, Oatmeal, extruded, source of protein and fibre, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 300 g - 363 Kč/1 kg
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price
219,-
438 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
199,-
474 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 474 Kč/1 kg
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
219,-
521 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 521 Kč/1 kg
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
199,-
398 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Great price
199,-
398 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Vilgain Minute Oatmeal 4 x 500 g
179,-
90 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flakes - Oatmeal, unflavored, without the E's, lactose-free and without added sugar, allergens cereals containing gluten (wheat, Rye, barley, oat, spelt), contain 364 kcal per 100...