Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Certifikace produktů Salubrius

Protože nám záleží na zdraví našich zákazníků, nabízíme vám pouze certifikované a mnoha renomovanými institucemi testované výrobky, které nejsou žádným rizikem pro vaše zdraví. Nejinak je tomu i v případě elektronických cigaret a příslušenství značky SALABRIUS. 
 

Světový zkušební ústav

 

Renomovaný zkušební ústav s celosvětovou působností sídlí ve Švýcarské Ženevě a chlubí se velkou mezinárodní prestiží. Všechny náplně do elektronických cigaret SALABRIUS prošly laboratořemi tohoto ústavu, kde byla konstatována jejich zdravotní nezávadnost a odpovídající složení. 

Státní zdravotní ústav

 

Česká instituce působící jako národní garant pro testování zdravotní nezávadnosti výrobků. Všechny výrobky SALABRIUS, které obsahují plastové díly, prošly přísnými zkouškami, při kterých se testovalo složení plastů a jejich nezávadnost. 

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

 

Certifikát Vysoké školy chemicko-technologické je garancí zdravotní nezávadnosti náplní do elektronických cigaret SALABRIUS a také zdravotní nezávadnosti vznikajícího kouře (páry). 


Certifikát CE

 

Certifikátem CE disponuji veškeré nabíječky a baterie SALABRIUS. Certifikát CE udává, že jsou nezávadné a bezpečné pro užívání v domácím prostředí.

Certifikát EZÚ

 

Elektronické cigarety splňují požadavky pro certifikaci EZÚ. Certifikát EZÚ je udělován Elektrotechnickým zkušebním ústavem těm výrobkům, které úspěšně projdou typovou zkouškou podle příslušných technických norem na elektrickou bezpečnost a nebo na EMC.

P-DC1-WEB17