Cheap body Creams SALOOS
On this page you will find body Creams SALOOS at the lowest prices, more so all body Creams SALOOS ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is SALOOS Organic Shea Butter 50 ml marked at 139 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 6
SALOOS Organic Shea Butter 50 ml
139,-
278 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, regenerating, nourishing, soothing and strengthening, suitable for sensitive skin, no artificial colours and fragrance-free,...
SALOOS Breast oil 50 ml
149,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - for pregnant and nursing women, softens, cares and nourishes, natural composition
SALOOS Pregnancy Shower Oil 125ml
149,-
119 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Shower Oil - for women, suitable for normal skin, moisturising, protective, regenerating and relaxation, active ingredients include rose, 125 ml volume - 119 Kč/100 ml
SALOOS Organic shea butter Atopikderm balm 50 ml
149,-
298 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm - for both men and women, hydrating and nourishing, suitable for sensitive, normal, problematic and dry skin, no artificial colours and silicone-free, contains also...
SALOOS Organic Shea Hemp Balm 50 ml
Discounted -10 %
179,-
199,-
358 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm - for both men and women, hydrating and nourishing, suitable for sensitive and problematic skin, with natural oil, contains also shea butter and hemp oil, applicable...
SALOOS Organic shea butter Sea Buckthorn balm 50 ml
Great price
179,-
358 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm - for both men and women, hydrating and nourishing, suitable for sensitive and problematic skin, with natural oil, contains also buckthorn oil, applicable for: for...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Telové krémy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Testápoló krémek