Cheap nail Care Bafi
On this page you will find nail Care Bafi at the lowest prices, more so all nail Care Bafi ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BAFI Box for napkins and cosmetic accessories marked at 63 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 185
BAFI Box for napkins and cosmetic accessories
63,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Storage Jar -
BAFI Test finger for templates
69,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - test finger, beige
BAFI Silicone stamp, coloured
89,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp, multicolour
BAFI Silicone stamp and squeegee, metallic light pink
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp, pink
BAFI Silicone stamp 2in1 and squeegee, rainbow
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp, multicolour
BAFI Book for nail stickers, 20 pages
110,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stickers and decals, clear
BAFI Silicone stamp and squeegee, transparent
135,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp
Bafi Dual nail moulds
135,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
False Nails number of pieces in package: 100
Bafi Dual nail moulds, almond
135,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
False Nails number of pieces in package: 100
Bafi Almond Gel Nail Tips, 240 pcs
139,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
False Nails number of pieces in package: 240
Bafi Mini LED nail lamp XZM
159,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - mini, for gel nails, 30 seconds timer, 3 LED diode, power source type: corded - 230 V
BAFI Boat file 120/150, set of 10
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail File - 10 pieces, foam, coarseness 120/150, boat-shaped, with a case, dimensions 180 × 20 × 5 mm (H×W×D), White colour
BAFI Banana file 100/180, set of 10
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail File - 10 pieces, foam, coarseness 100/180, bananas, with a case, dimensions 180 × 30 × 5 mm (H×W×D), White colour
BAFI Straight file 120/150, set of 10
169,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail File - 10 pieces, foam, straight shape, with a case, dimensions 180 × 20 × 5 mm (H×W×D), White colour
Bafi Gel polish "Easter" 3 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and decorative - 1,750 Kč/100 ml
Bafi Gel polish "Easter" 6 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and decorative - 1,750 Kč/100 ml
Bafi Gel polish 033 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 1,750 Kč/100 ml
Bafi Gel polish 010 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 1,750 Kč/100 ml
Bafi Gel polish 040 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 1,750 Kč/100 ml
Bafi Gel polish 034 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 1,750 Kč/100 ml
Bafi Gel polish 035 10 ml
175,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 1,750 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť o nechty