Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Concept CA1030 Perfect Air Smart

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH

Concept CA1030 Perfect Air Smart

Dopřejte si čistý a svěží vzduch s Concept CA1030 Perfect Air Smart. Čistička vám nabídne hned 3 rychlosti čištění vzduchu s výkonem až 200 m3/h. Čistička je vhodná do místnosti o velikosti až 30 m2. Využít můžete praktický časovač s možností nastavení doby provozu až na 8 hodin. 4násobný filtrační systém dokáže zachytit všechny nečistoty a zamezí jakémukoliv dalšímu šíření. Přesnou teplotu uvidíte na přehledném LED displeji.

4násobná filtrace

Senzor znečištění

Mobilní aplikace


Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart 

  • Čistička vhodná do místnosti o velikosti až 30 m2 
  • Praktický časovač s možností nastavení až 8 hodin
  • 4násobný filtrační systém dokáže zachytit všechny znečištěné látky
  • Přesnou teplotu uvidíte na přehledném LED displeji
  • Postará se o odstranění až 99,9% bakterií, virů a alergenů
  • Samozřejmostí je také dětská pojistka
  • Jednotlivé filtrační vrstvy zachytí určité druhy nečistot a kombinací všech těchto vrstev je dosaženo perfektního výsledku
  • Pokročilá technologie si sama dokáže pohlídat aktuální stav filtrů
  • Snadné připojení přes Wi-Fi
  • Součástí čističky vzduchu Concept CA1030 je prachový, karbonový, HEPA filtr 13 a ionizátor

Čistý a svěží vzduch

Čisté a zdravé ovzduší je základem každé domácnosti. S tím vám snadno pomůže Concept CA1030 Perfect Air Smart. Čistička vzduchu se postará o odstranění až 99,9% bakterií, virů a alergenů. Díky tomu budete mít krásně čistý a svěží vzduch. 

Výkonná čistička vzduchu Concept CA1030

Pomocí čističky vzduchu budete mít perfektně čistou a svěží domácnost. Čistička vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart je ideální do místností o velikosti až 30 m2. Nabídne vám hned 3 rychlosti čištění vzduchu s výkonem až 200 m3/h. Moderní vzhled čističky vzduchu v bílém provedení se stane chloubou vaší domácnosti. Využít můžete také praktický časovač, na kterém si pohodlně nastavíte až 8hodinový provoz. Samozřejmostí je také dětská pojistka. Pokud trpíte alergií, chronickým a akutním onemocněním dýchacího ústrojí, srdce a cév, tak si čističku vzduchu Concept zajisté zamilujete. Bakterie, alergeny, smog, zápach a nebezpečné látky nejsou pro čističku žádný problém. Výsledkem používání je kvalitnější a zdravější vzduch. 

4násobný filtrační systém

Srdcem čističky vzduchu Concept CA1030 je 4násobný filtrační systém, které dokáže zachytit všechny nečistoty a zamezí jakémukoliv dalšímu šíření. Mimo jiné odstraní až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Jednotlivé filtrační vrstvy zachytí určité druhy nečistot a kombinací všech těchto vrstev je dosaženo perfektního výsledku. Vaše domácnost bude mít dokonale čistý a svěží vzduch. Pokročilá technologie čističky vzduchu Concept CA1030 si sama dokáže pohlídat aktuální stav filtrů, takže vám dá ihned vědět, pokud bude potřeba je vyměnit.

Concept CA1030 má přehledný LED displej

Velkou výhodou čističky vzduchu Concept CA1030 je citlivý senzor, který vám v reálném čase dokáže určit míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Díky tomu snadno poznáte, jak moc je místnost aktuálně znečištěná. Po spuštění pracuje čistička vzduchu v režimu SMART, který dokáže automaticky načíst aktuální stav znečištění. Podle toho, jakou čistička vzduchu Concept CA1030 zjistila hodnotu, sama optimálně nastaví rychlost čištění. Přesnou teplotu poté uvidíte na přehledném LED displeji. 

Snadné připojení přes WiFi

Není nic pohodlnějšího než ovládání přes mobilní telefon. Čističku vzduchu Concept CA1030 lze ovládat pomocí WiFi s aplikací Concept Home, která je zdarma a dostupná pro iOS i Android. I přesto, že nejste doma, můžete si mezitím připravit ideální prostředí, než se vrátíte z práce či procházky. Stačí si v aplikaci nastavit, kdy chcete čističku vzduchu Concept CA1030 spustit a kdy zase vypnout. Samozřejmostí je také nastavení dalších užitečných funkcí, jako je rychlost čištění, stav filtrů nebo si zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti. V případě, že nejste příznivci mobilních aplikací, čističku Concept CA1030 lze ovládat velmi jednoduše pomocí tlačítek na displeji nebo dálkovým ovládáním.

Filtry pro dokonale čistý vzduch

Součástí čističky vzduchu Concept CA1030 je prachový, karbonový, HEPA filtr 13 a ionizátor, které se postarají o dokonale čistý vzduch ve vaší místnosti. Prachový filtr dokáže zachytit hrubé nečistoty z ovzduší (prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty). Karbonový filtr zase pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary, jako např. formaldehyd, benzen nebo cigaretový kouř. HEPA  filtr 13 dokáže zachytit částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.). Ionizátor zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu, které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší a mají pozitivní vliv na kvalitu dýchání a lidskou psychiku.

Poletující části PM2,5

PM2,5 jsou poletující částice v ovzduší, které mají maximální průměr 2,5 mikrometru. Jedná se o částice, které jsou v průměru až 28× menší než průměr lidského vlasu a 36× menší než zrnko písku. Vdechováním těchto nečistot vznikají různé problémy, které ovlivňují zdraví člověka. 

Řada Perfect Air pro kvalitní ovzduší

Chcete mít doma čistý a svěží vzduch? Využijte produkty z řady Perfect Air od společnosti Concept.

Doplňující informace:

Cirkulace vzduchu: 200 m3/h
Vhodné do místnosti velikosti až 30 m2
Časovač (1, 2, 4 a 8 hodin, v mobilní aplikaci neomezeně)
Hlučnost 30-55 dB
Barva: bílá/černá
Příkon: 40 W
Rozměry: 325 × 510 × 172 mm

4,6
Hodnotilo 14 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
11
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 55 W
Vzduchový výkon 200 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 35 m2
Maximální hlučnost 55 dB(A)
Minimální hlučnost 30 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Prachový, Iontová kazeta

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Dětský zámek, Ionizace vzduchu, Pro alergiky, Dotykový panel, Senzor prachu
Kód:  CONCV801
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  CA1030
P-DC1-WEB18