Obnovit stránku

Concept CA2000 Perfect Air Smart černá

4.7 11 hodnocení

Služby a příslušenství

Původní cena
6 999,-
Cena s DPH
6 579,-
Cena bez DPH
5 437,-

Concept CA2000 Perfect Air Smart černá

Dopřejte si čistý a svěží vzduch s čističkou vzduchu Concept CA2000 Perfect Air Smart. Produkt vám nabídne hned 3 rychlosti čištění vzduchu s výkonem 320 m3/h. Čistička je vhodná do místnosti o velikosti až 40 m2. Využít můžete rovněž praktický 12hodinový časovač. 7násobný filtrační systém dokáže zachytit všechny znečištěné látky a zamezí jakémukoliv dalšímu šíření. Přesnou teplotu uvidíte na přehledném LED displeji. Míru znečištění značí také barevné podsvícení, díky kterému velmi snadno poznáte aktuální kvalitu vzduchu. Součástí čističky vzduchu Concept CA2000 Perfect Air Smart je také praktický senzor znečištění. 

7násobná filtrace

Automatický senzor znečištění

HEPA filtr 13


Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Concept CA2000 Perfect Air Smart

 • Vhodná do místnosti o velikosti až 40 m2 
 • Praktický časovač s možností nastavení až 12 hodin
 • 7násobný filtrační systém dokáže zachytit všechny znečištěné látky
 • Přesnou teplotu uvidíte na přehledném LED displeji
 • Míru znečištění značí také barevné podsvícení
 • Postará se o odstranění až 99,9% bakterií, virů a alergenů
 • Samozřejmostí je také dětská pojistka
 • Jednotlivé filtrační vrstvy zachytí určité druhy nečistot a kombinací všech těchto vrstev je dosaženo perfektního výsledku
 • Pokročilá technologie si sama dokáže pohlídat aktuální stav filtrů
 • Snadné připojení přes WiFi
 • Noční režim pro kvalitní spánek
 • Součástí čističky vzduchu Concept CA2000 je prachový, katalytický, karbonový, antibakteriální a HEPA filtr 13
 • Ultrafialové záření pro lepší kvalitu vzduchu

Postará se o odstranění až 99,9% bakterií, virů a alergenů

Pokud trpíte alergií, chronickým a akutním onemocněním dýchacího ústrojí, srdce a cév, tak si čističku vzduchu Concept CA2000 zajisté zamilujete. Bakterie, alergeny, smog, zápach a nebezpečné látky nejsou pro čističku žádný problém. Výsledkem používání je kvalitnější a zdravější vzduch. 

Concept CA2000 zajistí čistý a svěží vzduch

Pomocí čističky vzduchu budete mít perfektně čistou a svěží domácnost. Čistička vzduchu Concept CA2000 Perfect Air Smart je ideální do místností o velikosti až 40 mnabídne vám 3 rychlostí čištění vzduchu s výkonem až 320 m3/h. Moderní vzhled čističky vzduchu v černém provedení se stane chloubou vaší domácnosti. Využít můžete také praktický časovač, na kterém si pohodlně nastavíte až 12hodinový provoz. Samozřejmostí je také dětská pojistka.

Concept CA2000 má 7násobný filtrační systém

Srdcem čističky vzduchu Concept CA2000 je 7násobný filtrační systém, které dokáže zachytit všechny nečistoty a zamezí jakémukoliv dalšímu šíření. Mimo jiné odstraní až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Jednotlivé filtrační vrstvy zachytí určité druhy nečistot a kombinací všech těchto vrstev je dosaženo perfektního výsledku. Vaše domácnost bude mít dokonale čistý a svěží vzduch. Pokročilá technologie si sama dokáže pohlídat aktuální stav filtrů uvnitř čističky Concept CA2000 Perfect Air Smart. V případě, že je potřeba je vyměnit, sama vás na to upozorní.

Barevné podsvícení pro kontrolu kvality vzduchu

Velkou výhodou čističky vzduchu Concept CA2000 je citlivý senzor, který vám v reálném čase dokáže určit míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Díky tomu snadno poznáte, jak moc je místnost aktuálně znečištěná. Po spuštění pracuje čistička vzduchu v režimu SMART, který dokáže automaticky načíst aktuální stav znečištění. Podle toho, jakou čistička vzduchu Concept CA2000 zjistila hodnotu, sama optimálně nastaví rychlost čištění. Přesnou teplotu poté uvidíte na přehledném LED displeji.  Míru znečištění značí také barevné podsvícení, díky kterému velmi snadno poznáte aktuální kvalitu vzduchu. Zelená barva značí vynikající kvalitu ovzduší (do 80 PM2,5), modrá barva zase značí mírné znečištění (81–120 PM2,5) . V případě rozsvícení žluté barvy, zjistí střední znečištění (121–160 PM2,5). Červená barva vás poté upozorní na vysoké znečištění (161 PM2,5 a více). 

Čističku vzduchu Concept CA2000 snadno připojíte k WiFi

Není nic pohodlnějšího než ovládání přes mobilní telefon. Čističku vzduchu Concept CA2000 lze ovládat pomocí WiFi s aplikací Concept Home, která je zdarma a dostupná pro iOS i Android. I přesto, že nejste doma, můžete si mezitím připravit ideální prostředí, než se vrátíte z práce či procházky. Stačí si v aplikaci nastavit, kdy chcete čističku vzduchu spustit a vypnout. Samozřejmostí je také nastavené dalších užitečných funkcí, jako je rychlost čištění, stav filtrů nebo si zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti. V případě, že nejste příznivci mobilních aplikací, čističku Concept CA2000 lze ovládat velmi jednoduše pomocí tlačítek na displeji nebo dálkovým ovládáním.

Noční režim pro kvalitní spánek

Čistý vzduch má vliv také na kvalitu spánku, a proto je čistička vybavena nočním režimem. Stisknutím tlačítka SLEEP se čistička uvede do režimu spánku a veškeré osvětlení se zhasne. Zároveň sníží výkon motoru a pracuje v tichém provozu, pouhých 28 dB (odpovídá velmi tiché místnosti, jako je právě ložnice) a displej zhasne. Vy si tak můžete užívat čistého vzduchu i během spánku, aniž by vás cokoliv rušilo. Ráno se probudíte svěží a odpočatí.

Concept CA2000 využívá filtry pro dokonale čistý vzduch

Součástí čističky vzduchu Concept CA2000 je prachový, katalytický, karbonový, antibakteriální a HEPA filtr 13, které se postarají o dokonale čistý vzduch ve vaší místnosti. Prachový filtr dokáže zachytit hrubé nečistoty z ovzduší (prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty). Katalytický filtr velmi snadno rozkládá čpavek, benzen a další nebezpečné látky. Karbonový filtr zase pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary, jako např. formaldehyd, benzen nebo cigaretový kouř. Veškeré bakterie a plísně likviduje antibakteriální filtr. HEPA  filtr 13 dokáže zachytit částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.).

Concept CA2000 disponuje ultrafialovým zářením pro lepší kvalitu vzduchu

Celkovou kvalitu ovzduší zlepšuje mimo jiné také ultrafialové záření, které dokáže zlikvidovat škodlivé bakterie, viry, plísně a pohltí nepříjemný zápach. To vše pomocí elektrického výboje, který zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu (tzv. vzdušných vitamínů), které výrazně ovlivňují kvalitu ovzduší.  Počet těchto iontů má velmi pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost a zvýšenou výkonnost. Dokonce pomáhají proti nepříjemným bolestem hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraní cigaretový kouř. Obě tyto funkce můžete snadno na čističce Concept CA2000 samostatně vypnout.

Concept CA2000 zachytí i poletující části velikosti PM2,5

PM2,5 jsou poletující částice v ovzduší, které mají maximální průměr 2,5 mikrometru. Jedná se o částice, které jsou v průměru až 28× menší než průměr lidského vlasu a 36× menší než zrnko písku. Vdechováním těchto nečistot vznikají různé problémy, které ovlivňují zdraví člověka. 

Řada Perfect Air pro kvalitní ovzduší

Chcete mít doma čistý a svěží vzduch? Využijte produkty z řady Perfect Air od společnosti Concept. Veškeré užitečné informace o kvalitě vzduchu zjistíte ZDE.

Doplňující informace:

Režim AUTO (výkon automaticky přizpůsobí stupni znečištění)
Cirkulace vzduchu: 320 m3/h
Vhodné do místnosti velikosti až 40 m2
Hlučnost 28-55 dB
Dětský zámek
Barva: černá/stříbrná
Příkon: 80 W
Rozměry: 370 × 650 × 195 mm

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 80 W
Vzduchový výkon 320 m3/h
Doporučená velikost místnosti 40 m2
Maximální hlučnost 55 dB(A)
Minimální hlučnost 28 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Dálkové ovládání, Displej, Noční režim, Dětský zámek, UV sterilizační lampa, Ionizace vzduchu, Chytrá

Rozměry

Šířka 370 mm
Hloubka 650 mm
Výška 195 mm

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  CONCV345
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  CA2000
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB22