Obnovit stránku

Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

Concept CA2010 Perfect Air Smart s HEPA 13

4.7 34 hodnocení

Služby a příslušenství

Garance nejlepší ceny
4 699,-
bez DPH 3 883,-

Concept CA2010 Perfect Air Smart s HEPA 13

Dopřejte si čistý a svěží vzduch s čističkou vzduchu Concept CA2010 Perfect Air Smart. Produkt vám nabídne hned 3 rychlosti čištění vzduchu s výkonem 350 m3/h. Čistička je vhodná do místnosti o velikosti až 45 m2. Využít můžete rovněž praktický 12hodinový časovač. 7násobný filtrační systém dokáže zachytit všechny znečištěné látky a zamezí jakémukoliv dalšímu šíření. Přesnou teplotu uvidíte na přehledném LED displeji. Míru znečištění značí také barevné podsvícení, díky kterému velmi snadno poznáte aktuální kvalitu vzduchu. Součástí čističky vzduchu Concept CA2010 Perfect Air Smart je také praktický senzor znečištění. 

7násobná filtrace

Senzor znečištění

Mobilní aplikace


Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Concept CA2010 Perfect Air Smart

 • Vhodná do místnosti o velikosti až 45 m2 
 • Praktický časovač s možností nastavení až 12 hodin
 • 7násobný filtrační systém dokáže zachytit všechny znečištěné látky
 • Přesnou teplotu uvidíte na přehledném LED displeji
 • Míru znečištění značí také barevné podsvícení
 • Postará se o odstranění až 99,9% bakterií, virů a alergenů
 • Samozřejmostí je také dětská pojistka
 • Jednotlivé filtrační vrstvy zachytí určité druhy nečistot a kombinací všech těchto vrstev je dosaženo perfektního výsledku
 • Pokročilá technologie si sama dokáže pohlídat aktuální stav filtrů
 • Snadné připojení přes WiFi
 • Noční režim pro kvalitní spánek
 • Součástí čističky vzduchu Concept CA2010 je prachový, katalytický, karbonový, antibakteriální a HEPA filtr 13
 • Ultrafialové záření pro lepší kvalitu vzduchu
 • Concept CA2010 Perfect Air Smart disponuje speciálním aroma zásobníkem pro vložení vašeho oblíbeného aroma oleje

Provoňte svůj domov

Čistička vzduchu Concept CA2010 Perfect Air Smart disponuje speciálním aroma zásobníkem, kam lze nakapat vaší oblíbenou vůni, a to aniž byste museli přístroj vypnout. Už za pár chvil vytvoří čistička vzduchu Concept příjemnější atmosféru k uklidnění vaší mysli a celkové relaxaci.

Concept CA2010 zajistí čistý a svěží vzduch

Pomocí čističky vzduchu budete mít perfektně čistou a svěží domácnost. Čistička vzduchu Concept CA2010 Perfect Air Smart je ideální do místností o velikosti až 45 mnabídne vám 3 rychlostí čištění vzduchu s výkonem až 350 m3/h. Moderní vzhled čističky vzduchu v bílém provedení se stane chloubou vaší domácnosti. Využít můžete také praktický časovač, na kterém si pohodlně nastavíte až 12hodinový provoz. Samozřejmostí je také dětská pojistka. Pokud trpíte alergií, chronickým a akutním onemocněním dýchacího ústrojí, srdce a cév, tak si čističku vzduchu Concept CA2010 zajisté zamilujete. Bakterie, alergeny, smog, zápach a nebezpečné látky nejsou pro čističku žádný problém. Výsledkem používání je kvalitnější a zdravější vzduch. 

Concept CA2010 má 7násobný filtrační systém

Srdcem čističky vzduchu Concept CA2010 je 7násobný filtrační systém, které dokáže zachytit všechny nečistoty a zamezí jakémukoliv dalšímu šíření. Mimo jiné odstraní až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Jednotlivé filtrační vrstvy zachytí určité druhy nečistot a kombinací všech těchto vrstev je dosaženo perfektního výsledku. Vaše domácnost bude mít dokonale čistý a svěží vzduch. Pokročilá technologie si sama dokáže pohlídat aktuální stav filtrů uvnitř čističky Concept CA2010 Perfect Air Smart. V případě, že je potřeba je vyměnit, sama vás na to upozorní.

Barevné podsvícení pro kontrolu kvality vzduchu

Velkou výhodou čističky vzduchu Concept CA2010 je citlivý senzor, který vám v reálném čase dokáže určit míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Díky tomu snadno poznáte, jak moc je místnost aktuálně znečištěná. Po spuštění pracuje čistička vzduchu v režimu SMART, který dokáže automaticky načíst aktuální stav znečištění. Podle toho, jakou čistička vzduchu Concept CA2010 zjistila hodnotu, sama optimálně nastaví rychlost čištění. Přesnou teplotu poté uvidíte na přehledném LED displeji.  Míru znečištění značí také barevné podsvícení, díky kterému velmi snadno poznáte aktuální kvalitu vzduchu. Zelená barva značí vynikající kvalitu ovzduší (do 80 PM2,5), modrá barva zase značí mírné znečištění (81–120 PM2,5) . V případě rozsvícení žluté barvy, zjistí střední znečištění (121–160 PM2,5). Červená barva vás poté upozorní na vysoké znečištění (161 PM2,5 a více). 

Čističku vzduchu Concept CA2010 snadno připojíte k WiFi

Není nic pohodlnějšího než ovládání přes mobilní telefon. Čističku vzduchu Concept CA2010 lze ovládat pomocí WiFi s aplikací Concept Home, která je zdarma a dostupná pro iOS i Android. I přesto, že nejste doma, můžete si mezitím připravit ideální prostředí, než se vrátíte z práce či procházky. Stačí si v aplikaci nastavit, kdy chcete čističku vzduchu spustit a vypnout. Samozřejmostí je také nastavené dalších užitečných funkcí, jako je rychlost čištění, stav filtrů nebo si zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti. V případě, že nejste příznivci mobilních aplikací, čističku Concept CA2010 lze ovládat velmi jednoduše pomocí tlačítek na displeji nebo dálkovým ovládáním.

Noční režim pro kvalitní spánek

Abyste se ráno probouzeli plní energie, je čistička vzduchu Concept CA2010 vybavena nočním režimem, který se automaticky aktivuje v případě, že je v místnosti tma nebo si jej můžete sami nastavit manuálně pomocí tlačítka SLEEP. Díky tichému provozu pouhých 30 dB je ideální do ložnice či dětských pokojů. V nočním režimu pak displej včetně barevného podsvícení zhasnou, takže vás nebudou nijak rušit během spánku.

Concept CA2010 využívá filtry pro dokonale čistý vzduch

Součástí čističky vzduchu Concept CA2010 je prachový, katalytický, karbonový, antibakteriální a HEPA filtr 13, které se postarají o dokonale čistý vzduch ve vaší místnosti. Prachový filtr dokáže zachytit hrubé nečistoty z ovzduší (prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty). Katalytický filtr velmi snadno rozkládá čpavek, benzen a další nebezpečné látky. Karbonový filtr zase pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary, jako např. formaldehyd, benzen nebo cigaretový kouř. Veškeré bakterie a plísně likviduje antibakteriální filtr. HEPA  filtr 13 dokáže zachytit částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.).

Concept CA2010 disponuje ultrafialovým zářením pro lepší kvalitu vzduchu

Celkovou kvalitu ovzduší zlepšuje mimo jiné také ultrafialové záření, které dokáže zlikvidovat škodlivé bakterie, viry, plísně a pohltí nepříjemný zápach. To vše pomocí elektrického výboje, který zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu (tzv. vzdušných vitamínů), které výrazně ovlivňují kvalitu ovzduší.  Počet těchto iontů má velmi pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost a zvýšenou výkonnost. Dokonce pomáhají proti nepříjemným bolestem hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraní cigaretový kouř. Obě tyto funkce můžete snadno na čističce Concept CA2010 samostatně vypnout.

Concept CA2010 zachytí i poletující části velikosti PM2,5

PM2,5 jsou poletující částice v ovzduší, které mají maximální průměr 2,5 mikrometru. Jedná se o částice, které jsou v průměru až 28× menší než průměr lidského vlasu a 36× menší než zrnko písku. Vdechováním těchto nečistot vznikají různé problémy, které ovlivňují zdraví člověka. 

Řada Perfect Air pro kvalitní ovzduší

Chcete mít doma čistý a svěží vzduch? Využijte produkty z řady Perfect Air od společnosti Concept. Veškeré užitečné informace o kvalitě vzduchu zjistíte ZDE.

Doplňující informace:


Cirkulace vzduchu: 350 m3/h
Vhodné do místnosti velikosti až 45 m2
Hlučnost 30-60 dB
Dětský zámek
Barva: bílá/stříbrná
Příkon: 80 W
Rozměry: 400 × 600 × 200 mm

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 80 W
Vzduchový výkon 350 m3/h
Doporučená velikost místnosti 45 m2
Maximální hlučnost 60 dB(A)
Minimální hlučnost 30 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Antibakteriální, UV-C záření

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Noční režim, Dětský zámek, UV sterilizační lampa, Ionizace vzduchu, Chytrá

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  CONCV352
Záruka: 24 měsíců(IČ 12 měsíců)
Prod. číslo:  CA2010
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19