Obnovit stránku

CONCEPT ETV8560bc

A+
Doprava
zdarma
12 490 Kč
10 322 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CONCEPT ETV8560bc

Vestavná trouba Concept ETV8560bc je kvalitně propracovaný kousek z linie BLACK, který vkusně a účelně doplní interiér vaší kuchyně. Design trouby dotváří kvalitní černé sklo a nerezové prvky. Concept ETV8560bc spadá do úsporné energetické třídy A+, takže šetří nejen energii, ale také vaši peněženku. Zajisté oceníte rovnoměrné pečení uvnitř trouby, která má celkový objem 72 litrů, a také možnost péct hned několik pokrmů najednou. Concept ETV8560bc nabízí 14 funkcí pečení včetně grilu.


DESIGN – černé sklo

Objem 72 l

Bohaté příslušenství


Klíčové vlastnosti trouby CONCEPT ETV8560bc

 • Vestavná trouba CONCEPT ETV8560bc je vyrobena z černého skla a nerezových prvků
 • Nabízí objem 72 litrů
 • Vybavena 14 funkcemi pečení včetně grilu
 • Rovnoměrné pečení díky ventilátoru
 • Možnost péct více pokrmů najednou
 • Nabídka teplot 50-250 °C
 • Možnost rozmrazení potravin
 • Ochlazovací ventilátor dveří
 • Pečící sonda pro přesnou teplotu pokrmu
 • Nastavení zpožděného začátku pečení 
 • Trouba spadá do energetické třídy A+
 • Snadno ji zkombinujete s ostatními vestavnými spotřebiči značky CONCEPT z linie BLACK
 • Katalytické vložky pro snadné čištění trouby
 • 1× teleskopický výsuv pro pohodlné používání
 • 3vrstvé sklo dvířek

Dostatečný prostor pro přípravu vašich pokrmů

Vestavná trouba Concept ETV8560bc nabízí dostatek prostoru pro přípravu všech pokrmů. Pokud pečete na oslavu či hostíte početnější rodinu, určitě vás potěšíme objemem 72 litrů. Uvnitř trouby naleznete mělký plech, hluboký plech a rošt. Trouba spadá do energetické třídy A+, takže vám zajišťuje úsporu energie a peněz. 

Vestavná trouba Concept ETV8560bc se postará o rovnoměrné pečení

Trouba CONCEPT ETV8560bc je ideální pomocník do každé domácnosti, jelikož nabízí 14 funkcí pečení včetně grilu a horkého vzduchu. Vybrat si tak můžete přesně to, co vám bude v danou chvíli vyhovovat a vaše pokrmy tak budou dokonale připraveny. Díky ventilátoru, který rozhání horký vzduch uvnitř trouby, je dosaženo rychlejšího a rovnoměrnějšího pečení. Benefitem je mimo jiné také možnost péct více pokrmů v troubě Concept ETV8560bc najednou či pečení bez předehřívání trouby. Nechybí užitečné funkce jako je EKO program pro energeticky úsporné pečení, program na rozmrazování, na pizzu nebo na kynutí těsta.

Praktické teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy vestavné trouby Concept ETV8560bc jsou vyrobeny tak, aby vám poskytovaly co největší komfort a pohodlí během pečení. Jednoduše tak vytáhnete plech či rošt tak, abyste nemuseli sahat do horké trouby. Po vysunutí před prostor trouby můžete bezpečně zkontrolovat stav vašeho pokrmu.

Trouba Concept ETV8560bc má ve své bohaté výbavě pečící sondu

Vestavná trouba Concept ETV8560bc disponuje pečící sondou, díky které zjistíte přesnou teplotu vašeho pokrmu v jeho středu. Sonda se vám bude hodit při přípravě pečiva nebo masa, u kterého potřebujete vědět přesnou teplotu přípravy k servírování. Výsledkem budou krásně propečené a šťavnaté pokrmy, kterými zajisté oslníte vaše hosty. 

Dvířka trouby Concept ETV8560bc se jemně zavírají

Trouba Concept ETV8560bc se pyšní jemným zavíráním dveří, díky kterému lehkým pohybem docílíte, že se dvířka samy dovřou, aniž by nepříjemně bouchly. Systém Soft closing door je tak skvělý a praktický prvek vestavné trouby Concept.

Snadné a rychlé čištění

Vnitřní prostor trouby Concept ETV8560bc se velmi snadno čistí díky katalytickým vložkám, které jsou opatřeny speciálním porézním materiálem. Veškeré nečistoty jsou tak absorbovány a během procesu pečení se vypálí. V případě, že zůstanou některé nečistoty v troubě, velmi jednoduše je odstraníte pomocí vlhkému hadříku.

Bezpečnost na prvním místě

Určitě vás na první pohled zaujme moderní a kvalitně propracovaný design trouby Concept ETV8560bc, který krásně doplní interiér vaší kuchyně. Trouba z kvalitního o skla je obohacena o nerezové prvky. Snadno ji zkombinujete s ostatními vestavnými spotřebiči značky Concept z linie Black tak, aby ve vaší kuchyni tvořily jednotný a moderní celek. Dvířka trouby Concept ETV8560bc jsou tvořena trojitým sklem, takže jsou velmi bezpečné. Nechybí ani dětský zámek, který zamezí nechtěnému ovládání.

Bohaté příslušenství umožní přípravu nejrůznějších pokrmů

Vestavná trouba Concept ETV8560bc vás mile potěší svým bohatým příslušenství, pomocí kterého připravíte skvělé a chutné pokrmy pro vás a celou vaši rodinu. V základní výbavě naleznete mělký a hluboký plech, rošt a již zmiňované teleskopické výsuvy, katalytické desky a speciální pečicí sondu.

Doplňující informace:

Výška: 595 mm
Šířka: 595 mm
Hloubka: 565 mm
Rozměry pro vestavbu (v × š × h): 595 × 560 × 570 (mm)
Vnitřní rozměry (v × š × h): 330 × 480 × 430 (mm)
Hmotnost netto: 32 kg
Příkon horního topného tělesa: 900 W
Příkon dolního topného tělesa: 1000 W
Příkon kruhového tělesa: 1800 W
Příkon grilovacího tělesa: 1300 W
Max. příkon: 2900 W
Napětí: 220 - 240 V ~ 50 Hz
Trouba je včetně připojovacího kabelu
Délka připojovacího kabelu: 1 m

Parametry a specifikace

Funkce trouby

Programy trouby 10 režimů pečení, Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Pravý horký vzduch, Rozmrazování, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 2 900 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Katalytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,5 cm

Barva trouby

Barva Černá

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Dotykové ovládání, Ochlazovací systém, Studené dveře trouby, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 72 l

Design

Design Klasický

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  CONTR012
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  ETV8560bc
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB24