Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

CONCEPT IL3000 PERFECT SKIN

2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH

CONCEPT IL3000 PERFECT SKIN


5 úrovní, 2 režimy

     LCD displej

Technologie pulzního světla


Klíčové vlastnosti IPL epilátoru Concept IL3000 Perfect Skin

  • Bezpečná a dlouhotrvající epilace z pohodlí Vašeho domova
  • Odstraňuje chloupky z pokožky nohou, rukou, podpaží, oblasti bikin a obličeje
  • Technologie intenzivního pulzního světla
  • 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss
  • Senzor na ochranu očí
  • Indikátor připravenosti
  • Automatické vypnutí při nečinnosti
  • Uskladnění pomocí pouzdra

Váš pomocník pro dosažení dlouhodobě hladké pokožky

Epilátor Concept IL3000 Perfect Skin Vám zajistí dokonale hladkou pokožku bez chloupků! Využívá inovativní technologii intenzivního pulzního světla IPL, která byla více než 15 let podrobována klinickými testy, takže se jedná o naprosto bezpečnou záležitost. Umožňuje ošetření ve 2 režimech a 5 úrovních podle odstínu pokožky a to z pohodlí Vašeho domova. Je vhodný pro odstraňování chloupků na nohou, rukou i v citlivých oblastech bikin, podpaží a obličeji (tváře, horní ret, brada). Přístroj se snadno ovládá a epilace s ním je bezbolestná a dlouhodobá. Životnost epilátoru dosahuje 300 000 světelných impulzů.

Inovativní IPL technologie 

Díky vědecky potvrzené IPL technologii dosáhnete rychlých a trvalých výsledků. Jak to funguje? Během procesu epilace se záblesky intenzivního pulzního světla dostávají pod povrch Vaší pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Jde o tepelný účinek, který efektivně a hlavně bezbolestně zničí chloupky i s kořínky. Navíc zabraňuje i jejich opětovnému růstu. Když budete epilátor používat pravidelně, získáte dokonale hladkou pokožku a to až po dobu několika měsíců.

Proč čekat až na léto?

Začněte používat epilátor IPL Concept IL3000 Perfect Skin již nyní a do léta získáte perfektně hladkou pokožku. Proč? Pokožka nesmí být vystavována přímému slunečnímu svitu minimálně 4 týdny před a alespoň 2 týdny po použití epilátoru IPL Concept IL3000 Perfect Skin. Použila jste na svou pokožku samoopalovací krém? Vyčkejte, dokud jeho účinek zcela nevymizí a následně můžete začít používat epilátor. IPL epilátor mohou používat muži i ženy starší 18 let. 

Pro koho je IPL epilátor vhodný?

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a  epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje. 

Jak správně používat IPL epilátor Concept IL3000 Perfect Skin

Před použitím IPL epilátoru je potřeba, aby Vaše pokožka byla čistá, suchá a oholená. Podle citlivosti místa, které se chystáte ošetřit zvolte nejvhodnější úroveň intenzity světla pro Váš typ pokožky. Následně aplikační plochu epilátoru přitiskněte na pokožku a stisknutím tlačítka přístroj vyšle světelný impulz.  Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během stejného ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla či brnění, ale v žádném případě nesmí být bolestivá. Pokud cítíte 
bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

Senzor na ochranu očí

Pro zvýšení Vaší bezpečnosti během ošetřování pokožky je IPL epilátor Concept IL3000 Perfect Skin vybaven senzorem na ochranu očí, který zabrání vyslání impulzu v okamžiku, kdy není aplikační plocha zcela v kontaktu s pokožkou.

Režim PRECISION

IPL Epilátor Concept IL3000 Perfect Skin je vybaven speciálním režimem PRECISION, který je ideální pro ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží, oblast bikin apod. Přístroj vysílá jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka.

Režim GLISS

Díky režimu GLISS efektivně ošetříte větší plochy Vaší pokožky, jako nohy, ruce, záda apod. Pomalým klouzavým pohybem posunujte  přístrojem po pokožce, aniž byste ho zvedali. Epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou, čímž umožňuje rychlejší a plynulejší ošetření.

Kdy IPL epilátor nepoužívat

IPL Epilátor Concept IL3000 Perfect Skin se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make-upem, pihy, mateřská a jiná tmavá znaménka. Před použitím tyto místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožním onemocnění, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žil nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocní nebo si jen nejste jistí, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem nebo svým lékařem.

Mobilní aplikace

S mobilní aplikací získáte svého osobního rádce, který vám pomůže naplánovat jednotlivé procedury a sledovat postup ošetření. Pomůže vám s výběrem vhodné úrovně intenzity impulzů podle vašeho odstínu pokožky a pohlídá vám intervaly mezi jednotlivými procedurami. Nechybí ani přehledný videonávod, ve kterém se dozvíte, jakým způsobem epilátor správně používat, abyste dosáhli 
efektivních a dlouhodobých výsledků

Doplňující informace a technické parametry:

Životnost lampy: 300 000 impulzů
Napětí: 100-240 V ~, 50/60 Hz, 1,2 A
Příkon: 36 W
Aplikační plocha: 3 cm2
Světelné spektrum: 550-1200 nm
Frekvence impulzů:
• Stupeň intenzity 1 - impulzy po 1,6 s
• Stupeň intenzity 5 - impulzy po 3,6 s
Intenzita světelného impulzu:
• Stupeň intenzity 1 - 2 J/cm2
• Stupeň intenzity 2 - 2,5 J/cm2
• Stupeň intenzity 3 - 2,8 J/cm2
• Stupeň intenzity 4 - 3,2 J/cm2
• Stupeň intenzity 5 - 3,5 J/cm2
Rozměry: 13,5 x 7,5 x 3,5 cm
Hmotnost: 0,22 kg
Napájení: elektrická síť
Barva: bílá + rosegold

Parametry a specifikace

Typ

Typ IPL

Využití

Využití Obličej, Nohy, Intimní partie

Vybavení a funkce

Funkce LCD display
Počet nástavců 1
Počet hlavic 1
Obsah balení Pouzdro / taštička
Počet nástavců 1

Určení

Určení Dámské

Barva

Barva Bílá

Napájení

Napájení Elektrická síť

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Počet nástavců 1
Počet režimů 2
Kód:  CONEP195
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  IL3000
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB02