Obnovit stránku

CONCEPT LA3891ds

+ 5 let záruka na invertorový kompresor
Akční cena
24 990 Kč
20 653 Kč bez DPH

CONCEPT LA3891ds

Čtyřdveřová americká lednice Concept LA3891ds je nejen spotřebič s mnoha funkcemi a skvělými vychytávkami, ale také se osvědčí jako designový kousek, který vkusně doplní interiér vaší kuchyně. Tmavé provedení lednice se snadno udržuje a navíc působí elegantně. Lednice Concept se pyšní velkým vnitřním prostorem s celkovým užitným objemem 538 litrů, takže je i ideální pro početnější rodiny. Díky praktické funkci Total NO FROST se v chladničce netvoří námraza a potraviny vydří déle čerstvé. Dvířka americké lednice Concept LA3891ds se otevírají do pravého úhlu, takže si lednici můžete umístit v blízkosti zdi či zasadit do kuchyňské linky. Kvalitní LED osvětlení vám pak dá jasný přehled o všech potravinách, které v lednici máte. Na dotykovém displeji si sami nastavíte funkce jako například Super mrazení, Super chlazení či funkci Holiday. Součástí americké lednice Concept LA3891ds je rovněž praktický dávkovač vody, který pojme až 2 litry vody.

Total NO FROST

Dávkovač vody

Invertorový kompresor


Klíčové vlastnosti americké lednice Concept LA3891ds

 • Čtyřdveřová americká lednice Concept  LA3891ds
 • Velký vnitřní prostor s celkovým užitným objemem 538 l
 • Funkce Total NOFROST zamezí tvorbě námrazy
 • Dvířka s otevíráním do pravého úhlu
 • Kvalitní LED osvětlení vám dodá dokonalý přehled o uložených potravinách
 • Přehledný dotykový displej s bílým posvícením
 • Funkce Super chlazení rychle zchladí nově vložené potraviny
 • Super mrazení urychlí zamrazení nových potravin
 • Funkce Holiday zajistí úspornější provoz během vaší dovolené 
 • Kvalitní invertorový kompresor zaručuje dlouhou životnost
 • Užitečný 2litrový dávkovač vody
 • Fresh zóna udrží čerstvé potraviny déle čerstvé

Úsporná funkce Total NOFROST

Americká lednice Concept LA3891ds je vybavena funkcí Total NOFROST, díky které se v chladničce netvoří námraza. Tato funkce zároveň zrychluje proces zmrazování. Potraviny v lednici vydrží déle čerstvé a zachovávají si všechny vitamíny, které jsou prospěšné pro naše tělo. V mrazící části americké lednice Concept LA3891ds nedochází k tvorbě ledu, takže se velmi snadno zorientujete, jaké potraviny v mrazničce zrovna máte. Funkce Total NOFROST omezuje výdej energie.

Velký vnitřní prostor lednice Concept LA3891ds

Americká lednice Concept LA3891ds se pyšní velkým vnitřním prostorem s celkovým užitným objemem 538 litrů. Každá potravina si tak najde své místo. Objem chlazeného prostoru je 363 litrů a objem prostoru pro mražené potraviny je 175 litrů. Lednice je vhodná do každé domácnosti, především pak do početnějších rodin. 

Užitečný dávkovač vody

Americká lednice Concept LA3891ds vás jistě potěší dávkovačem vody, který je umístěn v přední části lednice. Pohodlně si tak můžete načepovat svěží vodu bez nutnosti se připojit k vodovodnímu řádu. Zásobník pojme až 2 litry vody, přičemž nijak neubírá prostor v lednici.

Dvířka americké lednice Concept LA3891ds lze otevřít až do pravého úhlu

Dveře lednice Concept LA3891ds se otevírají pouze do pravého úhlu. I přesto velmi pohodlně a snadno vysunete všechny zásuvky z chladící i mrazící části. Díky tomu lze lednici Concept LA3891ds umístit i do užších prostor nebo blízko zdi. 

Úsporný invertorový kompresor s dlouhou životností

Americká lednice Concept LA3891ds se pyšní kvalitním invertorovým kompresorem, který vám zaručí dlouhou životnost spotřebiče. Kompresor se dokáže velmi rychle přizpůsobit okamžitým potřebám pro chlazení a zároveň šetří energii. Díky kompresoru je v lednici zachována stabilnější teplota, takže nedochází k přemíře chlazení. Velkou výhodou kompresoru s digitálním převodníkem je jeho nízká spotřeba, díky čemuž je úspornější než jiné běžné kompresory. 

Concept LA3891ds disponuje Fresh zónou pro déle čerstvé potraviny

Součástí americké lednice Concept LA3891ds je Fresh zóna, která se nachází ve spodní části chladničky. Tato zóna se vyznačuje nižší teplotou a optimální vlhkostí, která je řízena vlhkostním ochranným filmem a speciálním těsněním. Vaše potraviny tak zůstanou 3násobně déle čerstvé a zároveň se 2násobně prodlužuje skladovací doba.

Funkce Super chlazení rychle zchladí nově vložené potraviny

Pokud nakupujete větší množství potravin a máte po delší dobu otevřenou lednici, je důležité, aby se zbytečně vnitřní obsah neohříval. Přesně proto je funkce Super chlazení ideální při vkládání čerstvých potravin do lednice Concept LA3891ds. Nově vložené potraviny se rychleji zchladí a současně se tak zabrání nežádoucímu ohřevu již dříve vložených jídel a dalších surovin. 

Lednice Concept LA3891ds nabízí funkci Super mrazení

Lednice Concept LA3891ds nabízí mimo jiné také funkci Super mrazení, která urychlí zamrazení nových potravin. Zároveň však již uložené potraviny chrání před rozmrazením ve chvíli, kdy máte otevřenou mrazničku. 

Moderní LED osvětlení lednice Concept LA3891ds

Díky modernímu LED osvětlení budete mít naprostý přehled o všech potravinách, které v lednici Concept LA3891ds máte uloženy. LED osvětlení je velice úsporné, protože na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, čímž nedochází k zvyšování teploty uvnitř lednice.

Intuitivní ovládání pomocí dotykového panelu

Základem každého moderního spotřebiče je jeho snadné a pohodlné ovládání. Americká lednice Concept LA3891ds oplývá ovládacím panelem s bíle podsvíceným displejem, který je plně dotykový. Velmi jednoduše tak můžete jedním dotykem nastavit požadovanou teplotu či vybrat si jednu z mnoha užitečných funkcí, které lednice Concept LA3891ds nabízí. 

Skvělá funkce Dovolená pro zachování čerstvosti a minimalizaci nákladů za energie

Pokud se chystáte na delší cestu či dovolenou, zajisté využijete praktickou funkci Holiday, která během toho, co vy si užíváte na dovolené, sníží odběr energie. Americkou lednici Concept LA3891ds tak není nutné vypínat.

Doplňující informace:

 • Výška: 1830 mm  
 • Šířka: 911 mm  
 • Hloubka: 706 mm  
 • Netto hmotnost: 95 kg  
 • Napětí: 220–240 V ~ 50 Hz  
 • Příkon: 150 W  
 • Lednice je včetně připojovacího kabelu  
 • Počet kompresorů: 1  
 • Roční spotřeba energie: 347 kWh/annum
 • Akumulační doba mrazničky: 12 hod. 
 • Mrazicí kapacita: 14 kg/den  
 • Klimatická třída: SN / N / ST /T

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,00 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída E
Objem (chlazený prostor) 363 l
Objem (prostor pro mražené potraviny) 175 l
Emise hluku šířeného vzduchem D

Typ

Typ Americká
Umístění mrazáku Americká lednice - 4 dvířka
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce Výdejník vody, Zásobník na vodu, Nulová zóna, Prázdninový režim, Antibakteriální těsnění
Možnost změny otevírání dveří Ne
Klimatická třída SN, N, ST, T

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 3ks
Počet polic lednice 3ks

Rozměry

Výška 183 cm
Šířka 91,1 cm
Hloubka 70,6 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 108 kg

Rozměry balení

Výška balení 189,6 cm
Šířka balení 97 cm
Hloubka balení 75 cm
Kód:  CONCHL031
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  LA3891ds
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB17