Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

CONCEPT PP6508i

A+++
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CONCEPT PP6508i

Hledáte do své domácnosti pračku, která nejen skvěle vypadá, ale rovněž má mnoho užitečných funkcí? Pak si pořiďte moderně propracovanou pračku Concept PP6508i, jež pojme až 8 kg prádla. Tato kapacita vystačí běžné čtyřčlenné domácnosti. Pračka spadá do úsporné energetické třídy A+++ (B). Součástí spotřebiče je také kvalitně zpracovaný nerezový buben, který vaše prádlo chrání před poškozením. Pračka navíc disponuje kvalitním invertorovým motorem oplývající tichým chodem a dlouhou životností. Zajisté vás potěší funkcí Double Clean, která zvýší efektivitu praní. Ovládání je díky ovládacímu panelu s elektronickým displejem a otočným voličem naprostá hračka. Panel je navíc v českém jazyce.

Double clean

Invertorový motor

Digitální volič programů


Klíčové vlastnosti pračky na prádlo Concept PP6508i

 • Maximální péče o vaše prádlo
 • Pojme až 8 kg prádla
 • Ovládací panel v českém jazyce
 • Dlouble clean funkce pro efektivní praní
 • Velmi tichý chod
 • Kvalitní invertorový motor
 • Pračka s odstřeďováním až 1400 ot./min.
 • Spadá do energetické třídy A+++(B)
 • Antialergenní program pro odstranění zbytků pracího prostředku a aviváže
 • Automatické vážení pro úsporu energie a vody
 • Praktická funkce poloviční náplně
 • Užitečný dětský zámek
 • Pomocí mezikusu ušetříte mnoho místa
 • Praktická funkce odloženého startu

Pračka Concept PP6508i s invertorovým motorem

Pračka s předním plněním Concept PP6508i je opatřena kvalitním invertorovým motorem, který přináší řadu výhod. Zajistí vám vysoký výkon, spolehlivost a navíc je energeticky úsporný, takže šetří nejen energii, ale také vaši peněženku. Příjemným benefitem invertorového motoru je velmi tichý chod, který vás nebude nijak rušit. 

Kvalitní nerezový buben

Součástí pračky Concept PP6508i je kvalitní nerezový buben, který vám slíbí vysokou odolnost a dlouhou životnost spotřebiče. Pračka pojme až 8 kg prádla, čímž zcela jistě vystačí běžné domácnosti.

Pračka s odstřeďováním až 1400 ot./min.

Pračka Concept PP6508i vám nabídne odstřeďování až 1400 ot./min., přičemž rychlost otáček můžete regulovat podle aktuální potřeby. Pokud perete jemné prádlo, doporučujeme vám použít nižší otáčky, které jsou vhodné pro menší ždímání, vysoké otáčky jsou naopak vhodné pro intenzivní ždímání. Prakticky platí, že čím rychleji se buben při odstřeďování točí, tím sušší budete mít prádlo po vyndání z pračky Concept PP6508i. 

Pomocí mezikusu ušetříte mnoho místa

Pračka Concept PP6508i nabízí příjemné řešení v situaci, kdy nemáte příliš mnoho místa. Jednoduše stačí dokoupit mezikus Concept MS6500, pomocí kterého uložíte sušičku nad pračku. Vznikne tím tzv. komínové sestavení, které vám ušetří spoustu místa. Mezikus v sobě ukrývá také praktický šuplík, který je ideální na odložení koše s prádlem či jej můžete použít jako poličku. Pračku Concept PP6508i doporučujeme kombinovat se sušičkou SP6508.

Pračka Concept PP6508i s funkcí Double Clean

Pračka Concept PP6508i je vybavena dvěma přídavnými tryskami, které stříkají více vody společně s pracím prostředkem přímo do bubnu s prádlem. Tato skvělá funkce se postará o to, aby vaše prádlo bylo čisté, voňavé a svěží. Efektivita praní se zvýší a současně se sníží čas pracího cyklu, díky čemuž ušetříte spousty času.  

Antialergenní program pro odstranění zbytků pracího prostředku a aviváže

Trápí vás alergie nebo máte citlivou pokožku? Máme pro vás skvělou zprávu. Pračka Concept PP6508i disponuje totiž praktickým antialergenním programem, který odstraní z vašeho prádla veškeré zbytky pracího prostředku i aviváže. Umožňuje nastavit speciální přídavné máchání horkou vodu, které se postará o to, aby na vaší citlivé pokožce nevznikla žádná alergická reakce. Tento praktický program je vhodný pro praní dětského oblečení a spodního prádla. 

Pračka Concept PP6508i s funkcí odloženého startu

Perfektní funkcí pračky Concept PP6508i je možnost nastavení odloženého startu. Díky tomu si budete moci nastavit začátek i konec programu tak, abyste po návratu domů měli vše vyprané a voňavé.

Automatické vážení zajistí úsporu energie a vody

Pračka Concept PP6508i vás jistě potěší automatickým vážením prádla, které určí hmotnost a na základě toho poté vypočítá optimální dobu praní a spotřebu vody. Jednoduše stačí vložit prádlo do bubnu a pračka se o vše ostatní postará. Díky této praktické funkci ušetříte spousty vody a energie (pokud není pračka zcela naplněná).

Bezpečí s ochranou proti přetečení

O vaši bezpečnost během používání pračky Concept PP6508i se postará ochrana proti přetečení, která hlídá stav vody uvnitř spotřebiče. V případě, že dojde k nějaké poruše, vypouštěcí čerpadlo se automaticky zapne a zabrání úniku vody z pračky ven. Díky tomu tak nedojde k tomu, že byste vytopili své sousedy či váš domov. 

Užitečný dětský zámek

Pokud máte doma děti, které rády objevují něco nového, máme pro vás skvělou zprávu. Pračka Concept PP6508i je totiž vybavena praktickým dětským zámkem, jež zabrání dětem jakémukoliv stisknutí tlačítka, které by mohlo nechtěně změnit či vypnout program. Dětský zámek se deaktivuje ukončením zvoleného programu.

Pračka Concept PP6508i s funkcí poloviční náplně

V případě, že potřebujete vyprat jen některé prádlo a nemáte pračku naplněnou, nemusíte čekat, než ji zaplníte. Zajisté využijete praktickou funkci polovičního plnění, která se automaticky spustí, pokud bude buben naplněn jen z poloviny. Během tohoto programu pračka Concept PP6508i sníží spotřebu energie až o 50 % a současně výrazně sníží spotřebu vody a zkrátí délku programu. Výsledkem je rychle vyprané prádlo s úsporou energie, vody a času. 

Praktický ovládací panel v českém jazyce

Pračka Concept PP6508i vás zajisté potěší přehledným ovládacím panelem, který je v českém jazyce. Panel disponuje elektronickým displejem a otočným voličem, pomocí kterého nastavíte patřičný program. Ovládání je velmi jednoduché a rychlé. 

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetické parametry pračky

Hlučnost odstředění 75 dB
Odhadovaná roční spotřeba energie (AE C) 115 kWh/annum
Odhadovaná roční spotřeba vody (AW C) 9 680 l

Rozměry pračky

Hloubka 55,7 cm
Šířka 59,7 cm
Výška 84,5 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Počet programů 15
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Invertorový motor, Váhová automatika, Odložený start, Rychlý program, Displej, Dětská pojistka, Zvukový signál ukončení programu

Barva pračky

Barva Bílá

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,76 m (1,76 m)

Hmotnost

Hmotnost 74,5 kg
Kód:  CONPR004
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  PP6508i
P-DC1-WEB12