Obnovit stránku

CONNECT IT Qi Alarm Clock – stylový budík a nabíječka v jednom

CONNECT IT Qi Alarm Clock není jen stylově vypadající budík, který vás spolehlivě vzbudí každé ráno, ale multifunkční zařízení ukryté v nádherném pouzdře s dřevěným motivem. Ve výbavě naleznete dva výkonné reproduktory s lehce přístupnými ovládacími prvky. To vám umožní snadnou navigaci mezi skladbami a přehrávání hudby s jasnými výškami a hlubokými basy. 

Důležitou součástí výbavy je technologie Bluetooth 2.1 s aktivním párováním, jež vám poskytne snadné připojení ostatních zařízení, aniž byste museli používat kabely. Dosah je navíc přes 10 m, máte tedy svobodu pohybovat se s telefonem při hovoru. Díky přítomnosti integrovaného mikrofonu jde přístroj použít i pro přijímání příchozích hovorů, nebo například komunikaci prostřednictvím služby Skype z pohodlí vaší postele.

Exkluzivní technologií, se kterou Qi Alarm Clock přichází je možnost bezdrátového indukčního nabíjení různých kompatibilních zařízení, jako jsou mobilní telefony či tablety. Jednoduše stačí vaše zařízení položit na horní stranu budíku se symbolem Qi a nabíjení může okamžitě začít. Nemusíte připojovat jakékoliv kabely. Stačí tak například, když večer před spaním odložíte svůj mobil na budík a ráno ho budete mít zcela nabitý.

Seznam podporovaných zařízení a další informace o technologii Qi naleznete na serverech QInside.biz a Qiwireless.com.

i Tipy na rádiobudíky z naší nabídky (2021)
Parametry a specifikace
Základní funkce Hodiny, budík a teploměr
Nadstandardní funkce Bezdrátový reproduktor, handsfree a bezdrátové nabíjení
Displej LED displej
žluté podsvícení
Reproduktory 2×3W RMS
60Hz-20kHz
Technologie Bluetooth 2.1 + A2DP
Qi indukční nabíjení
Rozměry 221×140×68 mm
Hmotnost 810 g
Webové stránky www.connectit.cz
P-DC1-WEB27