Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Corsair Hydro X iCUE XH303i RGB Custom Cooling Kit

Akční cena
11 790 Kč
9 744 Kč bez DPH

Corsair Hydro X iCUE XH303i RGB Custom Cooling Kit

Corsair Hydro X iCUE XH303i RGB Custom Cooling Kit můžeme nazvat jako vhodnou součást výkonného PC určeného pro střich videí. Pomůže vám snížit nepříznivé teploty procesoru a s lepším oběhem vzduchu v interiéru vašeho PC. Jelikož se jedná o vodou chlazený systém se speciálním tvarem, přináší také ojedinělý vzhled vašemu PC. Ve zpevněných hadičkách obíhá jedinečná kapalita, která se ochlazuje ve velkém radiátoru. Corsair Hydro X iCUE XH303i RGB Custom Cooling Kit plně nahradí hlasité a nekvalitní chladiče.

Klíčové vlastnosti vodního chladiče na procesor Corsair Hydro X iCUE XH303i RGB Custom Cooling Kit

  • Upravte chladič na vyhovující odstín díky RGB podsvícení

Vodní chladič jako nová metoda chlazení

Jestliže stále nevíte, proč si pořídit vodní chladič procesoru místo vzduchového, pak si projděte následující slova. Je obvyklé, že vodní chladič CPU zabere menší část prostoru, který bývá ve většině PC velmi vzácný. Jeho instalace zabere pouhých pár minut, jelikož jde o zcela uzavřený oběh, který můžeme jednoduše připevnit ke skříni a procesoru. Výrobce Corsair zajistil, aby chladící kapalina vydržela v kvalitních hadičkách opravdu dlouho. Nemusíte se tedy bát, že se váš počítač poškodí.

Parametry a specifikace

Parametry

Chlazení Vodou
Další vlastnosti RGB podsvícení (12V)

Podsvícení

Barva podsvícení RGB

Rozměry radiátoru

Šířka radiátoru 396 mm (39,6 cm)
Hloubka radiátoru 120 mm (12 cm)
Výška radiátoru 30 mm (3 cm)
Hloubka 30 mm

Balení

Set Set ke složení
Kód:  DO152i1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CX-9070004-WW
P-DC1-WEB22