Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Corsair XR5 240

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH

Corsair XR5 240

Corsair XR5 240 znázorňuje praktický komponent do herního počítače. Pomůže vám se snížením nepříznivé teploty procesoru a také s úpravou airflow ve vašem počítači. Jelikož se jedná o vodou chlazený obvod se speciální konstrukcí, dodá také nevídaný vzhled interiéru vašeho PC. Ve zpevněných hadičkách cirkuluje speciálně vyvinutá tekutina, která se ochlazuje ve velkém radiátoru. Corsair XR5 240 je skvělou náhradou za staré a neefektivní chlazení.

Hlavní přednosti vodního chladiče Corsair XR5 240

Vodní chladič jako nový druh chlazení

V případě, že si nejste jisti, proč si pořídit vodní chladič procesoru namísto vzduchového, poté se zaměřte na následující úsek textu. Téměř platí, že vodní chladič CPU zaplní menší část prostoru, který je v PC velmi vzácný. Jeho nainstalování zabírá pouhých pár minut, protože jde o uzavřený oběh, který lze snadně připevnit k PC skříni a CPU. Výrobce Corsair zajistil, aby chladící kapalina zůstala kompletně utěsněná ve zpevněných hadičkách. Vaše PC skříň bude i nadále naprosto bezpečná.

Kód:  UY01130
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  CX-9030002-WW
P-DC1-WEB19