Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Corsair XR5 280

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 690 Kč
1 397 Kč bez DPH

Corsair XR5 280

Corsair XR5 280 je skvělým doplňkem do výkonného PC určeného pro střich videí. Pomůže vám snížit extrémní teploty CPU a s lepším prouděním vzduchu ve vašem PC. Díky tomu, že jde o vodou chlazený obvod se speciálním tvarem, zajišťuje také neobvyklý vzhled interiéru vašeho PC. V hadičkách se točí jedinečná kapalita, která si udržuje nízkou teplotu v obsáhlém radiátoru. Corsair XR5 280 je skvělou náhradou za hlučné a neefektivní chlazení.

Hlavní přednosti vodního chlazení na procesor Corsair XR5 280

Vodní chladič jako nová metoda chlazení

Jestliže stále nevíte, proč zvolit vodní chlazení procesoru místo vzduchového, pak si projděte následující část textu. Je velmi časté, že vodní chladič CPU zabere méně prostoru, který je v počítači velmi vzácný. Jeho nainstalování je velmi jednoduché, protože se jedná o uzavřený systém, který můžeme jednoduše připevnit ke skříni a procesoru. Výrobce Corsair se postaral o to, aby chladící kapalina vydržela ve zpevněných hadičkách co nejdéle. Nemusíte mít strach z poškození vašeho PC.

Kód:  UY01134
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  CX-9031002-WW
P-DC1-WEB07