Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Corsair XR5 360

1 890 Kč
1 562 Kč bez DPH

Corsair XR5 360

Corsair XR5 360 představuje užitečnou součást do herního počítače. Pomůže vám omezit nepříznivé teploty CPU a s lepší cirkulací vzduchu v počítačové skříni. Jelikož se jedná o vodou chlazený systém se speciální konstrukcí, přináší také unikátní vzhled interiéru vašeho PC. V systému se točí speciálně vyvinutá kapalita, která si udržuje nízkou teplotu v masivním radiátoru. Corsair XR5 360 skvěle nahradí staré a nekvalitní chlazení.

Klíčové vlastnosti vodního chlazení na procesor Corsair XR5 360

Vodní chladič jako nový styl chlazení

Pokud stále pochybujete nad důvodem, proč upřednostnit vodní chladič procesoru místo vzduchového, potom si projděte následující úsek textu. Všeobecně platí, že vodní chladič CPU zabere menší podíl prostoru, který bývá ve většině PC velmi vzácný. Jeho instalaci zvládne i průměrný uživatel, protože jde o uzavřený oběh, který snadno připevníte k procesoru a PC skříni. Výrobce Corsair zajistil, aby chladící kapalina zůstala bez problémů ve zpevněných hadičkách. Nemusíte se obávat zvlhnutí nebo zkratování vaší PC sestavy.

Kód:  UY01131
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  CX-9030003-WW
P-DC1-WEB13