Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Corsair XR7 360

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
2 890 Kč
2 388 Kč bez DPH

Corsair XR7 360

Corsair XR7 360 prezentuje užitečný komponent do herního počítače. Pomůže vám snížit vysoké teploty CPU a také s lepším oběhem vzduchu ve vašem počítači. Protože jde o vodou chlazený systém se speciálním tělem, dodá také nevídaný vzhled vašemu PC. V hadičkách cirkuluje chladící kapalita, která si udržuje nízkou teplotu v obsáhlém radiátoru. Corsair XR7 360 potřebně nahradí hlasité a nekvalitní chladiče.

Hlavní přednosti vodního chlazení na procesor Corsair XR7 360

Vodní chladič jako nová metoda chlazení

V případě, že nemáte tušení, proč upřednostnit vodní chladič procesoru namísto vzduchového, potom se zaměřte na následující úsek textu. Je obvyklé, že vodní chladič CPU vezme menší část prostoru, který bývá ve většině PC velmi vzácný. Jeho nainstalování je velmi jednoduché, protože se jedná o uzavřený oběh, který nasadíte na CPU a PC case. Výrobce Corsair se postaral o to, aby chladící kapalina zůstala bez problémů ve zpevněných hadičkách. Nemusíte se tedy bát, že se váš počítač poškodí.

Kód:  UY01133
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  CX-9030005-WW
P-DC1-WEB09