Obnovit stránku

Creative Sound BlasterX G6

3 890 Kč
3 215 Kč bez DPH

Creative Sound BlasterX G6

Herní DAC Creative Sound BlasterX G6

Dopřejte si působivější zvuk v podání velmi kvalitní externí zvukové karty Creative Sound BlasterX G6 se sluchátkovým zesilovačem a podporou virtuálního 7.1 kanálového zvuku. Díky tomuto zařízení získáte takový zvuk, jaký těžko dostanete z výchozí základní desky nebo jakéhokoliv jiného herního DAC. Tento model externí zvukové karty navíc oproti konkurenci zesiluje oba zvukové signály samostatně, což má za následek detailnější zvuk ve výškách, středních polohách, ale i basů. Sound BlasterX G6 je určen pro všechny hráče, filmové fanoušky nebo hudební nadšence.


Creative Sound BlasterX G6

Klíčové vlastnosti externí zvukové karty Creative Sound BlasterX G6 

  • Sluchátkový zesilovač
  • Podpora 7.1kanálového prostorového zvuku
  • Příjemné ovládání pomocí tlačítek a kolečka
  • Bohatá konektorová výbava
  • Zvukový procesor SB-Axx1
  • Průzkumný režim Scout Mode

Funguje s prakticky každým zařízením

Sound BlasterX G6 nabízí řadu možností připojení – optické, USB a dokonce linkové. Díky tomu je možné zvuk vašich her okamžitě vylepšit, a to jak v zařízení PC, PS4, Xbox nebo také Nintendo Switch.

Zvuková karta s podporou 7.1kanálového prostorového zvuku

Zvuková karta Creative Sound BlasterX G6 je kompatibilní s herními konzolemi PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch nebo počítačem. Zaujme především 32bitovým/384 kHz, 130 dB USB digitálním konvertorem zvuku (DAC), samostatným zesilovačem sluchátek Xamp s dekódováním Dolby Digital, virtuálním prostorovým zvukem 7.1, vyvažováním hlasitosti hlasu ve hře, režimem Scout Mode či technologiemi pro vylepšení zvuku Sound Blaster.

Creative Sound BlasterX G6 má jednoduché ovládání a dostatek konektorů

K dispozici budete mít široké možnosti připojení. Zvuková karta disponuje optickým, USB či linkovým konektorem. I proto bez problému připojíte jak počítač, tak herní konzoli. Podpora dekódování Dolby Digital a virtuálního prostorového zvuku 7.1 zajistí, že dokonale a s maximální přesností uslyšíte svého protivníka, výstřely a další zvukové detaily, které jsou pro úspěch ve hře velmi důležité. Jistě oceníte i režim Scout Mode – ten vylepšuje ve hře zvukové signály jako např. kroky, zvuky výměny zbraní a vy tak můžete snadněji identifikovat vašeho protivníka.

4,4
hodnotilo 17 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Kód:  HC163i10
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  70SB177000000
Odkazy: Stránky výrobce
WEB7