Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

D-Link COVR-2202

7 499 Kč
7 359 Kč
6 082 Kč bez DPH

D-Link COVR-2202


D-Link COVR je představitelem moderní a výkonné Whole-Home WiFi technologie, která přinese do vaší domácnosti jen to nejlepší. D-Link COVR se postarají o to, aby ve vaší domácnosti byl každý centimetr čtvereční pokrytý kvalitním WiFi signálem. Součástí balení jsou dvě jednotky a bez problémů pokryjí až 550 m2. Routery pracují ve třech pásmech a technologie Smart Steering se stará o automatický výběr nejrychlejšího a nejméně zatíženého pásma. Celková rychlost dosahuje až 2,2 Gbps.

Klíčové vlastnosti Whole Home Mesh WiFi systému COVR-2202

  • Ucelená a "bezešvá" Mesh WiFi síť
  • Dvě jednotky COVR v balení
  • Celková rychlost až 2,2 Gbps
  • Pětileté předplatné  McAfee Secure Home Platform a dvouleté předplatné McAfee LiveSafe pro instalaci na libovolný počet zařízení
  • Pokryje až 550 m2
  • Pracuje ve třech pásmech (2× 5 GHz a 1× 2,4 GHz)
  • Rodičovská kontrola

D-Link COVR vás pohltí signálem

Do vaší domácnosti, firmy nebo kanceláře si můžete koupit i více než dvě jednotky COVR. Pokud se budete pohybovat, tak vás vždy systém připojí k té nejbližší jednotce. Již tak nebudou hrozit výpadky, rušení či nestabilní připojení. O bezproblémový a automatický přechod mezi routery se stará funkce Smart Roaming. Efektivní provoz na více zařízeních bez ztráty rychlosti zajišťuje technologie MU-MIMO.

D-Link COVR-2202 disponují celkem šesti vnitřními anténami využívajícími technologii Wireless AC – rychlost přenosu signálu tak dosahuje až 2,2 Gbps, což je až 5× větší výkon v porovnání se současnými routery, které využíváte v domácnosti. S takovou rychlostí si můžete dopřát streamování 4K videa, hlasové nebo videohovory bez čekání.

Ihned po vybalení je funkční

Použití systému D-Link COVR je snadné. Jednotky jsou již při vybalení z krabice spárované a stačí je pouze zapojit do zásuvky. Poté do svého mobilního telefonu stáhnete aplikaci a postupujete dle instrukcí v ní. Samozřejmostí je tlačítko WPS pro snadné připojení ostatních zařízení jedním stiskem nebo funkce rodičovské kontroly. 

Ochrana pod taktovkou McAfee

Při zakoupení tohoto mesh wifi systému získáte zároveň pětileté předplatné  McAfee Secure Home Platform pro všechny chytré spotřebiče ve vaší domácnosti a také dvouleté předplatné McAfee LiveSafe, který můžete nainstalovat na libovolný počet zařízení jako např. PC, notebook, mobilní telefon, tablet apod. Blokuje viry, malware, ransomware, spyware a nežádoucí program, poskytuje komplexní ochranu a eliminuje hrozby.

4,0
Hodnotili 3 zákazníci
80 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Standardy a frekvence

Standardy 802.11a (5GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz

Funkce

Funkce Router

Rychlost

Rychlost WiFi přenosu 867 Mb/s
Přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit

Typ

Typ Tri-band

Konektory

LAN 2 ×

Barva

Barva Bílá
Kód:  NN351a
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  COVR-2202
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB03