Obnovit stránku

Danalock V3 chytrý zámek Bluetooth & Z-Wave

Akční cena
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
5 399 Kč
4 462 Kč bez DPH

Zažijte budoucnost na vlastní kůži. Díky zámku Danalock V3 již pominula doba ztracených klíčů, nyní totiž nastupuje éra inteligentních zámků, které vám umožní odemykat dveře prostřednictvím chytrých zařízení s podporou Bluetooth Smart. S touto technologií se dveře nejen odemknou, ale po uplynutí nastavené prodlevy se i samy zamknou.


Danalock V3 & Z-Wave

Danalock V3 je kompatibilní s řadou produktů a technologií pro chytré domácnosti


Ovládání zámku usnadňuje mobilní aplikace

Inteligentní zámky Danalock V3 spolupracují se stejnojmennou aplikací kompatibilní s operačními systémy Android (4.4 a vyšší) či iOS 4s a vyšší. Aplikace zaznamenává každé odemknutí či zamknutí zámku, zobrazuje stav baterie a upozorní vás v případě, že její kapacita klesne pod požadovanou úroveň.

Možnost odemčení udělíte třetí straně i na dálku

Ze svého smartphonu také můžete přidělovat dočasnou možnost vstupu do vašeho domu, a to komukoliv uznáte za vhodné. To se hodí třeba v případech, kdy odjedete na dovolenou a potřebujete, aby vám někdo zalil květiny anebo se postaral o domácího mazlíčka.


Se zámkem Danalock V3 je strach ze ztráty klíčů minulostí

Se zámkem Danalock V3 už nemusíte děti plísnit za ztracené klíče. Jednoduše si ho odemknou ze svého mobilu, přičemž vy sami v aplikaci uvidíte, kdy a kým k odemčení došlo.


Dokonale zabezpečení vstupních údajů

Danalock V3 je zevnitř vybavený speciálním TPM čipem, který citlivé informace zabezpečuje pomocí 256bitového AES šifrování. Zneužití vstupních údajů někým mazaným proto nehrozí.


4,0
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Připojení Bezdrátové
Kompatibilita Z-Wave, Bluetooth
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Oblast využití Zabezpečení
Kód:  VC470k2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DL-253801
Odkazy: Stránky výrobce